Şimdi Ara

Samsung Galaxy S6 video ön inceleme 'Yeni nesil akıllı telefon tüm detaylarıyla mercek altında' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
0
Favori
5.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ıyor oyor ile biten kelimeler olmamış.

• Sıradaki telefonum iphone olacak

• İncelemeyi geçtim ben, sesin hasta geliyor Erdi abi; aman diyeyim, Trabzon usulü ballı limon tavsiye ederim.

Real Racing 3 performansı gayet iyi görünüyor; etkilendim doğrusu. Ama yine en önemlisi batarya performansı, zaten S5 veya bir S4 bile iyi bir internet sörfü deneyimi sunabiliyor, benim aklım bataryaya takılıyor yine.

Kolay gelsin.

• S6 yı donanım olarak beğendim. Tasarımı hiç özgün değil. Yavaş yavaş akıllanıyor samsung. İphone 6 kullanıyorum

• Erdi abi bu videoda ki hd ile kaan abinin hd si arasında dağlar kadar fark var kaan abiye kötü kameramı veriyorsunuz :)

• Erdi Özüağ Teşekkürler...

Yabancı sitelerde dahil şuana kadar izlediğim en iyi ön inceleme videosu.Bu video ile telefonu alma isteğim arttı. :D

• Bu millet ne içiyor acaba merak ediyorum gerçekten, Sony z, z1,z2,z3 aynı tasarım aynı kamera hemen hemen aynı işlemci aynı ekran kullanıyor, htc one m7,m8,m9 aynı tasarım bir kaç özellik değişmiş, adamlar daha ne yapsın, sıfırdan tasarım, kaliteli malzeme, kamera, en iyi işlemci, ddr4 bellek, muhteşem ötesi ekran 2600mah batarya ve bu bunları 6,8mm kasaya koymuş, hala beğenmiyorsunuz,bu piyasanın siz beğenseniz de beğenmeseniz de bu piyasanın tek kralı samsung helal olsun yapmış bu sefer, not :htc one m8 kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

kamera çıkıntısını bile kopyalamış ya la herifler biri şunlara söylesin güzel bir şey değil kamera çıkıntısı

genel olarak telefon güzel olmuş ama bu güzelliği eylül ekim ayına kadar kalıcak zira iphone 6s geliyor

Hangi Samsung cihazda kamera çıkınti yoktu? Iphone sonra si oldu diyon bu ne biçim yorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Yine Samsung, yine video inceleme, yine cilginlar gibi ovgu dolu sozler. Yabanci geliyor mu? Tabiki de hayir. dizi gibi bir inceleme gelecek mi? Tabiki de gelecek.

Erdi Bey'in sesi bile bir tuhaf cikmis incelemede gulmeden edemedim dogrusu.Yine ove ove bitiremediniz cihazi.

Galeri hizli aciliyormus. Yok artik vallahi inanmam. Demek 10 fotograf bulunan galeri hizli aciliyor? Mukemmel gercekten. Samsung yapmis.

Rehber "tık" diye acikiyormus. En cok buraya guldum. En fazla 1 ay hizli acilir. Tabi sizin de rehberinizde incelemede de oldugu gibi 15 kisi varsa yillarca hizli acmaya devam edebilirsiniz.

Kamera 0.7 saniyede aciliyor. Harikasin Samsung. Uzerinden 2 sene gecmis bir M7 sahibiyim, 1.1 saniyede aciyor. 0.4 salise kadar beklemeyecegim tabikide :') Bana bi onsiparis yazin.

Burda Samsung'a veya herhangi bir markaya elestiri yoneltmiyorum. Tamamiyle sitenin öznel bir inceleme yapmamasi, insanlari yaniltma taraftari olmasini elestiriyorum.

Samsung S5 in neredeyse hicbir yenilik sunmayan cihazina 4 bolum dizi ceken, ustune bir de "Para almiyoruz." aciklamasini yapan, ayni zamanda Mesut Cevik in Apple a resmen nefret kusan mesajini yayimlamasindan sonra her ne kadar "Para almiyoruz" dese de kimseyi inandiramaz.

Demek ki oda Senin Apple hayranı olduğun gibi Samsung Hayranı olamaz mi?

• donanimmami D kullanıcısına yanıt
    samsungu pek takip etmiyom valla bu sefer kamera çıkıntısı bahsedilince diğerlerinde yoktur sandım
  • o bişey değilde Sony nin ekranı Çamur gibi kalmış yanında

• Bu ses tonu paparazzi programlarını sunanların ses tonuna benzemiş :)
    ....alıyyyourrrrr
    ....başarıyyyourrrrr
    ....kullanıyoouurrr
    ....

Bu arada iPhone'u çıkamayan pili ve olmayan SD kartı için eleştirenlerin yorumlarını okumak istiyorum :)

Bir de merak ettiğim bu telefonun (edge) camını nasıl koruyacağız nasıl kılıflar takılabilecek ?

• inceleme güzel ancak dakikalarca o bayanın 1000 tane fotosunu çekmeyeydiniz iyiydi eminim rahatsız olmuştur

• 26000mah pil dışında telefonun tereddüt yaratacak herhangi bir eksik yönü gözükmüyor gibi. samsung istediği kadar o pilin yeterli geleceğini söylesin, ben son kullanıcı deneyimi görmeden inanmam.

• Samsungdan cacık olmaz. İphone 4ever.

• Minote pro nun yanına bile yaklasamaz. O ne öyle kamera cıkıntısı cok kötü görünüyor.

• Demek ki note 5 epeyce iddialı olacak, ben bunu anladım :)

• O kadar ışık altında 6600 bile güzel fotoğraf çeker.
    Keşke fuar alanının ışıklarını bir söndürtseydiniz :P :P :P

• yapıyoorr ediyorr çekiyoor siz böyle söylemezdiniz ya ne oldu :SSS

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.