Şimdi Ara

Kuzenim yıldız teknik mezunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene mezun oldu kendisi elektrik mühendisi zar zor iş bulmuş şimdi konuştum uzun zamandır görmüyordum kendisini neyse oda küçük bir işletmede iş bulmuş hani la boğaziçi ODTÜ itu YTÜ okuyanlar kolay iş buluyordu bence artık bu devirde ODTÜ mezunu bile zor iş bulur arkan olmasi lazım ayrıca hükümete yakın olmak lazım yoksa işimiz zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Torpil yoksa iş yok bunu daha yeni mi anladınız

• Bu devirde iş bulmak zor esnaf bile para kazanamıyor avm de iş başvurusu yapsın
  • 1 kişiyle tüm Türkiye'yi genellemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Kalktı

• Yav o öyle diye herkes mi öyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlısı be gülüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockyin

Geçen sene mezun oldu kendisi elektrik mühendisi zar zor iş bulmuş şimdi konuştum uzun zamandır görmüyordum kendisini neyse oda küçük bir işletmede iş bulmuş hani la boğaziçi ODTÜ itu YTÜ okuyanlar kolay iş buluyordu bence artık bu devirde ODTÜ mezunu bile zor iş bulur arkan olmasi lazım ayrıca hükümete yakın olmak lazım yoksa işimiz zor

ODTÜ ve İTÜ ile Yıldız Teknik bir mi kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnrealNerd

quote:

Geçen sene mezun oldu kendisi elektrik mühendisi zar zor iş bulmuş şimdi konuştum uzun zamandır görmüyordum kendisini neyse oda küçük bir işletmede iş bulmuş hani la boğaziçi ODTÜ itu YTÜ okuyanlar kolay iş buluyordu bence artık bu devirde ODTÜ mezunu bile zor iş bulur arkan olmasi lazım ayrıca hükümete yakın olmak lazım yoksa işimiz zor

Hocam yapmayın tamam ODTÜ İTÜ daha iyi ama YTÜde hafife alınmıcak bir üniversite

• Arkadaşlar bu kadar zormu bilmiyorum ya odtü , itü , boun gibi üniversiteler kazanamayanlar işsiz mi ben kazanamıyacağım bu sene ondan soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Immortal King

1 kişiyle tüm Türkiye'yi genellemek

Bir kişi değil be hocam bir çoğu öyle arkadaşlarıda zar zor iş bulmuş bizim kiracinin oğlu makine mühendisi oda boşta

• quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles.

Arkadaşlar bu kadar zormu bilmiyorum ya odtü , itü , boun gibi üniversiteler kazanamayanlar işsiz mi ben kazanamıyacağım bu sene ondan soruyorum

Benim kazanma ihtimalim yok bile oraları anca Sakarya kocaeli

• Şimdi kuzenine bir şey demek istemiyorum da, buralarda YTÜ mezunu biri vardı elektrik mühendisliği mezunu daha 2. sınıftayken teklif gelmiş ama liseden beri hem ders, hem işlerde çalışmış. Orada oturduğu evin resimlerini konusunda görmüştüm ne kadar aldığını söylemesede en az 10 000 $ aldığını oturduğu eve bakarak söyleyebilirim.
  • quote:

quote:

Anlat bakalım biraz YTÜ'yü genç, bir de senden dinleyelim üniversitemizi.

Evet beyler, amcasının oğlu yukarda yatmış yatmış yarım dönem uzatıp zar zor mezun olmuş doğal olarak da işe girememiş ama tüh üniversiteden hep işte, LYS'de 20k yukarda olup BOUN'a gitseymiş işletmeler havada kaparmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Kalktı

• quote:

Orijinalden alıntı: SoulOfHeaven

Şimdi kuzenine bir şey demek istemiyorum da, buralarda YTÜ mezunu biri vardı elektrik mühendisliği mezunu daha 2. sınıftayken teklif gelmiş ama liseden beri hem ders, hem işlerde çalışmış. Orada oturduğu evin resimlerini konusunda görmüştüm ne kadar aldığını söylemesede en az 10 000 $ aldığını oturduğu eve bakarak söyleyebilirim.

Hocam o adam arabistanda calisiyodu sanirim

• quote:

quote:

Evet arkadaşlar bugün de bir İTÜ'lü egosu görmüş olduk.

• Işsizlik diye birsey yok bence
    Ocak Ayınin basında is arkadasım isten Çıkarıldı hemsire kendisi bende att yim
    Bende 3 hafta önce istifa ettim yeni işime başladım arkadas hala is Arıyor
    Lise 2 den beri calisiyorum en fazla 1 hafta 10 gun Issız kalmışimdir

• ODTÜ, İTÜ vs hepsi hikaye. Eğitim kalitesi berbat bu ülkede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustClark

quote:

Orijinalden alıntı: SoulOfHeaven

Şimdi kuzenine bir şey demek istemiyorum da, buralarda YTÜ mezunu biri vardı elektrik mühendisliği mezunu daha 2. sınıftayken teklif gelmiş ama liseden beri hem ders, hem işlerde çalışmış. Orada oturduğu evin resimlerini konusunda görmüştüm ne kadar aldığını söylemesede en az 10 000 $ aldığını oturduğu eve bakarak söyleyebilirim.

Hocam o adam arabistanda calisiyodu sanirim

Dubai'de İskandinavya'da değil zaten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.