Şimdi Ara

Bir Kadın Daha Öldürüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul'da, evinde yalnız yaşayan 41 yaşındaki bir kadın, elleri ve ayakları bağlı, kafasına poşet geçirilmiş vaziyette ölü bulundu.

Kumburgaz’da bir veterinerde çalıştığı öğrenilen 41 yaşındaki Şölen Doğan'dan haber alamayan yakınları, durumu polise bildirdi.

Selimpaşa Araptepe mevkii 3332. Sokak'taki eve giden polis, çilingir yardımıyla kapıyı açtı.

İçeri giren polis ekipleri, Şölen Doğan'ı, elleri ve ayakları bağlı, kafasına poşet geçirilmiş vaziyette buldu.

Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri Doğan'ın öldüğünü tespit ederken, şüpheli ölüm üzerine olay yerine İstanbul Emniyet
    Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri gitti ve detaylı araştırma yapıldı.

Kadının cenazesi ölüm sebebinin tespiti için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

Bir Kadın Daha Öldürüldü

Kaynak:http://www.ntv.com.tr/turkiye/istanbulda-vahset-basina-poset-gecirilmis-kadin-cesedi-bulundu,jpAiLYO1rk6Q7EcUQOQSEQ

Yeter artık gerçekten. Ben bir an önce bireysel silahlanma serbestliği ve savunma hakkı gelmesini istiyorum. Masum olan birey savunmasız kalmamalı. Polislik, adaletin yürütücüsüdür sadece, olaylar olduktan sonra suçluyu adalete teslim eder. Kadın öldükten sonra suçlular idam edilse ne olacak, kadına olan zararı kim düzeltebilecek. En iyisi kadınlar kendilerini savunabilsin.

Anlatmak istediğimi iki videoyla anlatmak istiyorum. İlk videoda; Amerikalı doktor, yazar, eski Cumhuriyetçi kongre üyesi, iki kez Cumhuriyetçi Başkan adayı, ve 1988'deki Birleşik Devletler başkanlık seçimlerinde Libertarian Party'nin Başkan adayı olan, Teksas eyaleti 14. bölge Temsilciler Meclisi üyesi Ron Paul'dan dinleyelim:

Diğeri; ABD'li siyasetçi, oyuncu, yazar, eski pankreas güreşçisi, Vietnam Savaşı gazisi ve 1999-2003 yılları arasında Minnesota Valiliği üstlenmiş olan Jesse Ventura'dan dinleyelim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daimon88 -- 2 Mart 2015; 9:47:06 >

• ''Yeter artık gerçekten. Ben bir an önce bireysel silahlanma serbestliği ve savunma hakkı gelmesini istiyorum.''

Buralar hep Teksas'a döner
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbossa.

''Yeter artık gerçekten. Ben bir an önce bireysel silahlanma serbestliği ve savunma hakkı gelmesini istiyorum.''

Hahahah aynısını yazacaktım.
    3-5 yalanla istediğini vurursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askere gitsinler, bir şeyler öğrenirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Texas power

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Askere gitsinler, bir şeyler öğrenirler

temizlik yapmayi tuvalet yikamayi yemek yapmayi emir almayi ezilmeyi zaten biliyorlar ?

• Bize böyle bir hak gelirse ilk haftada ölümler en az ikiye katlanmazsa ben de bir şey bilmiyorum.
  • quote:

''Yeter artık gerçekten. Ben bir an önce bireysel silahlanma serbestliği ve savunma hakkı gelmesini istiyorum.''

Teksas kötü bir yer mi?

Bir Kadın Daha Öldürüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daimon88 -- 2 Mart 2015; 11:04:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VezHack

quote:

Eksiliyorsunuz da adam hakli boyle olen kadinlari görüyorsak bunun 3kati olen erkekleri gormeye baslariz. Psikolojik olarak dengesiz bir ulkeyiz buda kolay kolay düzelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentus

quote:

temizlik yapmayi tuvalet yikamayi yemek yapmayi emir almayi ezilmeyi zaten biliyorlar ?

Aynen, çok haklısın! Askere gitseler 3'er mermi sıkıyorlar, birkaç gün, bitti. Diğer 12 ay boyunca komutanların hizmetçisi oluyorlar. Po**** gidip eğitim alsalar bin kat daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storyteller

Bize böyle bir hak gelirse ilk haftada ölümler en az ikiye katlanmazsa ben de bir şey bilmiyorum.

İkinci videoda anlatmış adam; tamamen anlamsız bir varsayım seninkisi.
  • Ben bir an önce bireysel silahlanma serbestliği ve savunma hakkı gelmesini istiyorum.

YAV HE HE HE HE HE
  • her kadına biber gazı + ruhsatsız mp5 silah verilmeli
  • quote:

Ben bir an önce bireysel silahlanma serbestliği ve savunma hakkı gelmesini istiyorum.

2 iftirayla ülke nüfusu yarıya iner 2 günde.

Ayrıca savunma hakkına sahip olmak için illa fiziksel zarar verilmesi gerekmiyor yani hakkımı yiyor diyip bütün meclisi tarayabilecek potansiyeli olan insanlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NedenAllahım -- 2 Mart 2015; 11:19:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonkeyDGarp

quote:

Orijinalden alıntı: VezHack

quote:

Eksiliyorsunuz da adam hakli boyle olen kadinlari görüyorsak bunun 3kati olen erkekleri gormeye baslariz. Psikolojik olarak dengesiz bir ulkeyiz buda kolay kolay düzelmez

Benim bildiğim kadarıyla bireysel silahlanmanın olmadığı ülkelerde ölüm sayısı daha fazla oluyor. Buna en büyük örneklerden biri de Meksika. Katı bir silahlanma yasaları mevcut, bireylerde silah yok, kaçak yolla silahlanma yüzünden savunmasız masum insanlar ölüyor.

Ruanda Soykırımı'nı da araştırın derim, katı silahlanma yasaları yüzünden savunmasız Tutsiler katliamdan kurtulamamışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daimon88 -- 2 Mart 2015; 11:22:15 >

• Insanların kendini savunmayi öğrenmesi en azından bilmesi gerek silah falan gereksiz kullanmayı bilmedikten yada elinden alındıktan sonra değişen bi şey olmayacak olayın içeriğini bilmiyoruz kendi halinde yaşayan biri olduğu halde böyle bi olay yasadiysa iyi değil ama durumlarını bildiği halde yanlış insanların içine girdiyse bu riski almış demektir bende şu anda kendimi savunmayı bilmiyorum en yakın zamanda da öğrenmek istiyorum ve ilerde çocuğum olursa da bildiklerimi onlarada yada karımada öğretmeyi kendime farz bilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mises

quote:

quote:

Aynen, çok haklısın! Askere gitseler 3'er mermi sıkıyorlar, birkaç gün, bitti. Diğer 12 ay boyunca komutanların hizmetçisi oluyorlar. Po**** gidip eğitim alsalar bin kat daha iyi olur.

pomemler daha disiplinli ya da harp okullari cidden askerligi vatan millet sakarya olarak gorenlerin bu okullarda olmasi daha mantikli erler sadece vatancilik oynuyorlar

• quote:

quote:

Askerliği sadece bunlardan ibaret görüyorsan biz erkekler boşuna gidiyoruz. Vatan kendi kendini korur

Bahane de hazırmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 2 Mart 2015; 11:25:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goblin Mind

Insanların kendini savunmayi öğrenmesi en azından bilmesi gerek silah falan gereksiz kullanmayı bilmedikten yada elinden alındıktan sonra değişen bi şey olmayacak olayın içeriğini bilmiyoruz kendi halinde yaşayan biri olduğu halde böyle bi olay yasadiysa iyi değil ama durumlarını bildiği halde yanlış insanların içine girdiyse bu riski almış demektir bende şu anda kendimi savunmayı bilmiyorum en yakın zamanda da öğrenmek istiyorum ve ilerde çocuğum olursa da bildiklerimi onlarada yada karımada öğretmeyi kendime farz bilirim

Bireysel silahlanma serbestliği ve savunma hakkı mevcut olduğunda eğitim yerleri de olur zaten. Özel sektörde açmak isteyen açabilir. Atış alanları olur mesela silah marketlerinde. Kadınların kendilerini, ailesini ve mülkiyetini koruması için bireysel silahlanma serbestliği ve savunma hakkı gereklidir.

Bir Kadın Daha Öldürüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daimon88 -- 2 Mart 2015; 11:32:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mises

quote:

Orijinalden alıntı: Goblin Mind

Insanların kendini savunmayi öğrenmesi en azından bilmesi gerek silah falan gereksiz kullanmayı bilmedikten yada elinden alındıktan sonra değişen bi şey olmayacak olayın içeriğini bilmiyoruz kendi halinde yaşayan biri olduğu halde böyle bi olay yasadiysa iyi değil ama durumlarını bildiği halde yanlış insanların içine girdiyse bu riski almış demektir bende şu anda kendimi savunmayı bilmiyorum en yakın zamanda da öğrenmek istiyorum ve ilerde çocuğum olursa da bildiklerimi onlarada yada karımada öğretmeyi kendime farz bilirim

Bireysel silahlanma serbestliği ve savunma hakkı mevcut olduğunda eğitim yerleri de olur zaten. Özel sektörde açmak isteyen açabilir. Atış alanları olur mesela silah marketlerinde. Kadınların kendilerini, ailesini ve mülkiyetini koruması için bireysel silahlanma serbestliği ve savunma hakkı gereklidir.

Bir Kadın Daha Öldürüldü

Katılmıyorum aklı beyninde olanda var başka bi yerinde olan da bu seferde ota moka sıkma ihtimalleri var basit bi dövüş kursunda boks kikboks en azından yumruk tekme atmayı öğrenebilirler silah her zaman tehlikelidir kimde olursa olsun

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.