Şimdi Ara

Köpeğimi bıçakladılar [Ciddi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün sabah köpeğim tinerciler tarafından bıçaklanmış ve öldürülmüş. Sabaha karşı polisi aradım maalesef saat 10 da gelebildiler. Moralim çok bozuk çok üzülüyorum, bu hayvanların canı yok mu nasıl kıyıyorsunuz ya zararsız bir labrador u bıçaklamak nedir aklım almıyor

• Allah rahmet eylesin hocam.
  • Sinekli Bakkal kullanıcısına yanıt
    sağolun teşekkür ederim
  • sağolun hocam işte pitbull vs. gibi saldırgan bir hayvan olsa sebebini anlarım da bunu anlayamıyorum o daha çok üzüyor

duzenleme: arkadaslar burada tum pitbullara saldirgan demek istemedim saldirgan olan pitbull lardan bahsettim yanlis anlayip eksilemenize gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkguleryuz -- 2 Mart 2015; 12:51:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ST4RKY

Pitbull sanıp iyi olmuş demeye gelmiştim.
    Labrador olduğunu görünce üzüldüm.
    Allah rahmet eylesin hocam.

Arkadaşım bu nasıl bir düşünce yapısıdır.Pitbull olsa iyi olmuş ne demek yahu ? Bu nasıl bir cehalet.Bir hayvanı nasıl yetiştirirsen öyle davranır.Benim 2 tane pitbullum 1 tane golden'ım var.Hepsi birbirinden uysal.Ki herşeyi geçtim uysal değil saldırgan bile olsa , bıçaklayarak öldürmek gibi bir yaklaşıma nasıl iyi olsun diyebilirsin.O hayvanın en az seninki kadar yaşama hakkı var, seni bıçaklasalar canın ne kadar yanacaksa onunda o kadar yanacak.Şu bakış açınızı düşünme tarzınızı biraz değiştirin.

Sanada çok geçmiş olsun dostum,devletin ülkemizde hayvanlara karşı tutumu belli.Eli ayagı olan,konuşabilen birsürü hayvan yaşarken aramızda zararsız sokak hayvanlarını bile uyutan bi kafaya sahipler.Çok üstünde durmazlar bu yüzden.Tekrar geçmiş olsun.Bir dost kaybetmişsin.

• valla zamanında adam bıçaklamıştım ama köpeği hiç denemedim
  • Moruk ülkede insan hayatının değeri yok ki hayvanınkine saygı olsun. Üzüldüm gerçekten benim de köpeğime araba çarpmış orada bırakıp kaçmışlar. Vurdun bari veterinere götür zaten araç sigortan karşılıyor masrafları...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım çoluğundan çocuğundan ailesinden en ağır şekilde çıkar acısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinekli Bakkal

Allah rahmet eylesin hocam.

Kardeş sen yanlış gelmişsin.

• Geçmiş olsun hocam. umarım kendileri de aynı şekil de ölür.
  • Pitbula hadi neysede ne istediniz hayvandan

• köpekleri zorla vahsiletecekler. gidiyim kopegi kapatayim odaya bi süre sonra çıkınca gordugune hirlasin gördüğünü isirsin bunu istiyorlar. ilerde 4 tane köpek alma planim var, bu köpekler : kangal,dogo,husky,pitbull. yaklasani parcalasinlar belki ders olur bazı yavsaklara

• bizim köpeğimize de zehirli birşey yedirmişlerdi... hala aklıma geldikçe üzülüyorum... inanılmaz hem tatlı hem zekiydi... bir daha öyle bir köpek bulabileceğimi zannetmiyorum.. ha şimdi zaten besleyecek yerimizde yok :)

geçmiş olsun kardeşim. yaşayan bilir.
  • Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim arkadaslar umarim yakalanip cezalarini cekerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarına artistik yapmak için öldürmüşdür

• su_şişesi kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum hocam olur da birine denk gelirsem bu civarlarda fena yapacagim onlari

• quote:

Orijinalden alıntı: berkguleryuz

Bilemiyorum hocam olur da birine denk gelirsem bu civarlarda fena yapacagim onlari

Fena yapmaktan kastın hapse attırmak falan heralde bi delilik yapıp aralarına atlamada senide bıçaklarlar

• su_şişesi kullanıcısına yanıt
    Çocuk yaşlarda ise tinerci polis alıyor nezarete, savcı bırakın gitsin diyor uğraşmıyor. Tabii ki arkadaş eceline susayacak işler yapmamalı ama bunlara hiçbir şey olmaz tutuklanmalarla, şikayetlerle.

• quote:

Orijinalden alıntı: leatherface on everywhere

valla zamanında adam bıçaklamıştım ama köpeği hiç denemedim

• @su_şişesi hocam bilmiyorum adalet geregini yapmazsa elimden geleni ben yaparim

@Nytekrias buyukler hocam bekcinin soyledigine gore 10 kisiden fazlalarmis bahceye girmisler bekci de bir sey yapamamis

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.