Şimdi Ara

400(+20-30) bütçe ile oyuncu monitörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sapphire R9 280 Dual-x 3gb 384bit ekran kartı ile kullanacağım. Aklımda philips 23 234e5qsb var. Sizce doğru bir tercih mi. Büyük olması hoşuma gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konudan anlayan ve pişman olmayacağım bir ürün söyleyecek üstad var mı

• Bende o ekran kartından almayı düşünüyorum ben monitör olarak şunu düşünmüştüm
    ASUS VS228DE 21.5 inç D SUB Full HD LED Monitör
  • quote:

Orijinalden alıntı: FakeMake

Bende o ekran kartından almayı düşünüyorum ben monitör olarak şunu düşünmüştüm
    ASUS VS228DE 21.5 inç D SUB Full HD LED Monitör

Hocam almışken adam akıllı bişey alayım diyorum. Önerdiğiniz monitöre bende bi ısınamadım ama bu philips e baya ısındım biri dese ki oyuncu için iyi monitördür anlayan biri bende direkt alıcam. Kocaman ekran :)

• Kimse yardımcı olmuyor mu bu bölümde

• Takip,bende arıyorum bu bütçeye en iyisi olacak mat 23 inç bir monitör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DireğeÇarpanŞut

Takip,bende arıyorum bu bütçeye en iyisi olacak mat 23 inç bir monitör.

Philips 23 234E5QSB-01 öneri geldi. Alıcam inşallah bu hafta

• 400 civarına 23" bir monitör var mı bilmiyorum. Pek çoğu 500-550'den başlıyor. O fiyata ancak 21.5" veya 22" alabilirsiniz. Şu anda oyuncu monitörü olarak o fiyatlarda bildiğim kadarıyla BenQ RL2240HE var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

400 civarına 23" bir monitör var mı bilmiyorum. Pek çoğu 500-550'den başlıyor. O fiyata ancak 21.5" veya 22" alabilirsiniz. Şu anda oyuncu monitörü olarak o fiyatlarda bildiğim kadarıyla BenQ RL2240HE var.

Philips 23 234E5QSB-01 var ya kötü mü

• kral-pc kullanıcısına yanıt
    Onu görmemişim kusura bakmayın. :) LED IPS bir monitöre göre hakikaten güzel bir fiyatı var. Tasarımı da oldukça şıkmış. O fiyata sizi üzeceğini sanmıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

Onu görmemişim kusura bakmayın. :) LED IPS bir monitöre göre hakikaten güzel bir fiyatı var. Tasarımı da oldukça şıkmış. O fiyata sizi üzeceğini sanmıyorum ben.

Bende Leon-x hocamın önerisine ilk defa kuşkuya düşmüştüm :) benimde hoşuma gitti. Sinerji.gen.tr de
    426 TL ye nakit ile alıyorum. Hocam zahmet olmazsa bu monitörün ne özelliği var bulamadım da internette kısaca bahseder misiniz

• kral-pc kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla aşağıdaki monitörle arasındaki farkları, HDMI girişi ve hoparlörlerinin olmaması. Onun dışında her şeyleri aynı gibi duruyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-23-234e5qdab00-genis-ekran-led-ips-monitor.html
  • Hocam bahsettiğin monitoru Asus GTX970 Strix ile birlikte (vga-dvi) kullanıyorum ve yüksek grafik gerektiren oyunlarda özellikle beyaz renklerde dalgalanma var senin kart ile de olacaktır. Tavsiyem hdmi çıkışı olan bir monitor alman olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: setheleh

Hocam bahsettiğin monitoru Asus GTX970 Strix ile birlikte (vga-dvi) kullanıyorum ve yüksek grafik gerektiren oyunlarda özellikle beyaz renklerde dalgalanma var senin kart ile de olacaktır. Tavsiyem hdmi çıkışı olan bir monitor alman olur.

İçime kurt düştü şimdi :) :) tavsiyeniz nedir?

• quote:

Hocam bahsettiğin monitoru Asus GTX970 Strix ile birlikte (vga-dvi) kullanıyorum ve yüksek grafik gerektiren oyunlarda özellikle beyaz renklerde dalgalanma var senin kart ile de olacaktır. Tavsiyem hdmi çıkışı olan bir monitor alman olur.

Bilgilendirdiginiz icin saolun hocam ben daha performansinini gormememistim bana tavsiye etmislerdi paylasiyim dedim

• Arkadaşlar o halde Max bütçem belli. Sıkıntı çıkarmayacak bir monitör yok mu bide 21.5 inc ile 23 inc arasında çok büyük fark var mı boyutları arasında. Bana göre hala 23 234E5QSB-01 almam mantıklı geliyor oyunlarda screen Shot yaparım ekran kartı ile monitörün tazeleme hızını bir tutarım. :)

• AOC 21.5" i2269Vw
    Bide buna bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

AOC 21.5" i2269Vw
    Bide buna bak

23 inc daha iyi olmaz mı hocam. Küçük gibi

• quote:

Hocam nasıl bi dalgalanma. Film izlerken de oluyor mu?

Hangi oyunlarda oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: kral-pc

quote:

AOC 21.5" i2269Vw
    Bide buna bak

23 inc daha iyi olmaz mı hocam. Küçük gibi

Görünümü fln baya güzel
    21 inch de güzel hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.