Şimdi Ara

yanıyor !!! nikko marka uzaktan kumandalı arabalar 49.90 tl(delitilki)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.643
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Aman ha almayın uzak durun derim,aynı siteden aldım kullandim iade ettim tabi ki Aralık ayında iade edilmedi hala param ayrıca ürün kalitesi çok düşük vede çekim mesafesi de aynı şekilde çok düşük

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gözler mi fer etmiyoo yoksa 79 mu yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sharap S kullanıcısına yanıt
    araba değil deniz botu

edit bu arba 49.90 diyo site delirmiş :P

http://www.delitilki.com/nikko-citroen-ds3-wrc-2012-1-16-uzaktan-kumandali-r-c-araba.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 1 Mart 2015; 23:09:08 >
  • link güncellendi

• bu sitede ürünler belli saatlerde mi yenilieniyor. eğer öylyse ne zmaan bilen var mı
  • Bircok siteden alısveris yaptım iclerinden en sinir bozucusu delitilki. Gece aldıgim ürün icin sabahın 9 unda aradım iptal edin dedim talebinizi aldım dedi. Saat 2 de mail geldi siparisiniz hazırlanıyor diye. Bidaha aradım özel olarak ilgilenicez dediler. Ve aksam 6 da aradılar ürün faturalandı yapacak bisey yok iptal edemeyiz diye.
    Şimdi ise urün kargoda. Durduk yere sinir ettiler beni. Iptal etmemek icin her yolu deniyorlar.
    Aman ha yaklasmayın...

• quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Aman ha almayın uzak durun derim,aynı siteden aldım kullandim iade ettim tabi ki Aralık ayında iade edilmedi hala param ayrıca ürün kalitesi çok düşük vede çekim mesafesi de aynı şekilde çok düşük

Sizin para yandı herhalde arayip sorun bence

• @mavisis-dh

50tl nerede? 170 tl nerede?

Arada uçurum var. Ayrıca o ürünün gelmesi ortalama 1 ay.
  • bu arada sony pvrbank nasıl?
    Sony CP-V10B 10.000mAh Siyah Taşınabilir Şarj Cihazı 79 TL

Alıp kullanan, fikri olan .........
    http://www.delitilki.com/sony-cp-v10b-10-000mah-siyah-tasinabilir-sarj-cihazi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEONİM -- 1 Mart 2015; 23:46:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Aman ha almayın uzak durun derim,aynı siteden aldım kullandim iade ettim tabi ki Aralık ayında iade edilmedi hala param ayrıca ürün kalitesi çok düşük vede çekim mesafesi de aynı şekilde çok düşük

Sizin para yandı herhalde arayip sorun bence

Hala alamadım uğraşıyorum ama birde şikayetvara yazacağım

• LEONİM kullanıcısına yanıt
    ihtiyacınız varsa muhakkak alın derim bende xiaomi var olmasa kesin alırdım bunu

• Hocam bu oyuncaklar boş. alacaksanız paraya kıyın şunun gibi bişi alın.http://urun.gittigidiyor.com/oyuncak/nikko-porsche-911-gt3rs-2010-uzaktan-kumandali-a-153070444
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEONİM

bu arada sony pvrbank nasıl?
    Sony CP-V10B 10.000mAh Siyah Taşınabilir Şarj Cihazı 79 TL

Alıp kullanan, fikri olan .........
    http://www.delitilki.com/sony-cp-v10b-10-000mah-siyah-tasinabilir-sarj-cihazi.html

Tükendi yaziyor

• aldım bi tane teşekkürler bilgi için.
  • piyasada satılan 20 liralık arabalardan farkı ne ben fırsatlık bir şey göremedim. Analog kumanda falan olsa neyse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanmehmet

@mavisis-dh

50tl nerede? 170 tl nerede?

Arada uçurum var. Ayrıca o ürünün gelmesi ortalama 1 ay.

fiyatsal bakarsan 3 katı fark var görünüyor ancak pişman olmazsınız 8,5 KM hız nerde 50 km hadi 40-45 km hız nerede, Yedek parçası bol kırıldığı zaman yine aynı siteden yedek parça siparişi verebilirsiniz, keyfi ürün 1 ay beklenir, Ben alternatif sundum kimin hangisine bütçesi yetiyorsa onu alsın, amac ''bakın burada böyle bir ürün de var'' demek.
  • yvzslm65 Y kullanıcısına yanıt
    bunlar neden 50 lira ? 20-30 liralık kumandalı arabalardan farkı ne ?
  • Arkadaşlar site media marketin sitesi site hakkında değilde ürünler hakkında yorum yapacak varmı ?

Fiyatlar iyi ama kalite bakımından nasıldır ? bu konulara uzağım oğluma bitane alayım eğer iyiyse.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.