Şimdi Ara

Değermiydi Sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 Kolo Toure
    6 Dejan Lovren
    18 Alberto Moreno
    37 Martin Skrtel
    23 Emre Can
    24 Joe Allen
    15 Daniel Sturridge 106'
    31 Raheem Sterling
    33 Jordon Ibe 77'
    45 Mario Balotelli 82'

22 Simon Mignolet
    6 Dejan Lovren
    18 Alberto Moreno 83'
    37 Martin Skrtel
    10 PHILIPHE COUTİNHO
    14 JORDAN HENDERSON
    20 ADAM LALLANA
    23 Emre Can
    24 Joe Allen
    31 Raheem Sterling
    50 LAZAR MARKOVIC 76'

Liverpoolu yenmenize elbette sevindim,ama Liverpool dahil,hiçbir EPL takımının avrupa ligini sallamadığını bilmek için akıllı olmaya gerek yok.Yukarıda bugün Cityi yenen L,verpool kadrosuyla,beşiktaş maçındaki kadrosu verilmiştir.Tam 4 as ve en önemli futbolcusunu beşiktaşa karşı oynatmadı ilk onbir de liverpool.Adamların mantalitesi basit,uefa yı önemsemiyorlar,EPl de 4. olup Cl bileti almak,Uefa da final oynamaktan daha önemli onlar için.Tamam UEFA yı kazanan takım cl ye gidiyor,ana değil liverpool,barcelona olsan eleme usulü bir turnuvada kupaya uzanmak için çok iyi olmak yetmez,çok şanslı olmakda şarttır.Yani uefa maddi getirisi çok düşük.prestijii az bir turnuva.Beşiktaş önümüzdeki turda Bruggeyide eleyebilir,çeyrek ya da hadi diyelim fener gibi yarı final oynadı elendi eeee,noldu,geçen senenin uefa yarı finalistlerini kim hatırlar? Beşiktaşın burada başarısını küçümsemiyoruz,ama beşiktaş bir seçim yaptı,avrupa ligini öne koydu.umarım kupayı alırsınızda cl ye direk gidersiniz,aksi takdirde bu sezon için bu şartlarda ligde ilk 2 imkansız.Bana kalırsa strateji hatası yaptınız,bir daha böyle bir şampiyonluk şansı gelmez.Gs kötü,gener ondan kötü,ama o kadar övülen bjk üçüncü ise,oturup şapkayı öne koyup düşünmek gerek. ( BEN KONUYU AÇARKEN GÜNTEKİN ONAY DA SÖYLEDİKLERİME BENZER ŞEYLER SÖYLEDİ) Aklın yolu bir

• Uefa şampiyonu CL ye direk mi gidiyorki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Uefa şampiyonu CL ye direk mi gidiyorki?

Evet.Yapılan değişikliklere göre 2015-2016 sezonundan itibaren Avrupa Ligi şampiyonu, o sezon kendi liginde aldığı derece hesaba katılmaksızın bir sonraki sezon UEFA Şampiyonlar Ligi'ne play-off turundan itibaren katılabilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Uefa şampiyonu CL ye direk mi gidiyorki?

direk değil,play offlardan itibaren tabi
  • Futbolda imkansız diye bir şey yoktur. Açıkçası bugün kaybedilen puanın pek de önemi yok. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın şansları tamamen eşit.

• Bize ne arkadaş, adamların bölümüne, yenildikleri anda gelip böyle bir konu açmanın alemi nedir? Kendi takımımızla ilgilenelim boş verin başkasını, liderliğin keyfini sürün.
  • EPL'de 4. olmak bence uefa kupasını kazanmakla aynı değere sahip bunu bir tek şamp. ligi hakkı için söylemiyorum prestij olarak bakıyorum.Bence Uefanın(Platininin) artık şu organizasyonda bi değşiklik yapması lazım çok takım var çok eleme oynanıyor az para veriliyor çok masraf çıkıyor daha elit bir şey olabilir.
  • Mantıksız. Liverpool Avrupa ligini alsa şampiyonlar ligine direk gidecekti. Premier Ligde bu haliyle Arsenal Chelsea City United'ı geçip ilk 4 e girmesi gerek Cl için. Bu da mümkün görünmüyor.
  • Adamlar cezalarindan dolayi mi oynamadi yoksa rotasyon muydu onu da bir arastirsaydin

• quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Mantıksız. Liverpool Avrupa ligini alsa şampiyonlar ligine direk gidecekti. Premier Ligde bu haliyle Arsenal Chelsea City United'ı geçip ilk 4 e girmesi gerek Cl için. Bu da mümkün görünmüyor.

Peki iki soru,neden en önemli dört futbolcusunu oynatmadı deplasmanda beşijtaşa karşı,ama city e karşı as kadroyla çıktı.Diğer sorum Uefa avrupa ligi son 16 da kaç tane ingiliz takımı var?
  • 7 maç var UEFA'da en fazla oynayacağımız. Ve Mayıs'a kadar oynanacak bu maçlar. Bence büyük bir kondisyon sorunu olmaz(Liverpool ekstrem bir eşleşmeydi o hariç). Türkiye Kupası oynamıyoruz, FB ve GS oynuyor. Onlar da kondisyon eksiği yaşayacak bu mantıkla.

7 maçta başarılı olup efsane olma ihtimali için DEĞER.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki tek maç üzerinden olimpiyat stadında oynandı da o şekilde eledik adamları, kim ne derse desin Liverpool gibi büyük bir takımı iki maçlı eleminasyon sisteminde saf dışı bırakmak başarıdır.Liverpool becerseydi de ilk maçtan işi bitirseydi, ilk maçta Coutinho, Henderson falan da vardı.Gerard sakat, Markovic Basel maçından kırmızı kart cezalısıydı.Bunların olmamasının sorumlusu da biz değiliz herhalde. Southampton maçında da sakatlıklar olmasaydı bunları yine oynatırlardı zaten.İlla ki önemsemedi falan deyip küçümsemenin ne anlamı var?Tebrik etmek bu kadar zor olmamalı.
  • Nedir bu besiktasin basarilarini kucumseme hastaligi? Diger konuda da adam demba ba ya salliyor yok fenerden cok penalti atmista

• Uefa şampiyonu cl de diğer sene direk gruplara kalıyo bilmeyenlere öğretilir. Hem Liverpool y eze eze yendik. Takıp takmaması umrumuzda mı? O zaman Türkiye Kupası maçlarını da izlemeyin takan mı var???

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Sanki tek maç üzerinden olimpiyat stadında oynandı da o şekilde eledik adamları, kim ne derse desin Liverpool gibi büyük bir takımı iki maçlı eleminasyon sisteminde saf dışı bırakmak başarıdır.Liverpool becerseydi de ilk maçtan işi bitirseydi, ilk maçta Coutinho, Henderson falan da vardı.Gerard sakat, Markovic Basel maçından kırmızı kart cezalısıydı.Bunların olmamasının sorumlusu da biz değiliz herhalde. Southampton maçında da sakatlıklar olmasaydı bunları yine oynatırlardı zaten.İlla ki önemsemedi falan deyip küçümsemenin ne anlamı var?Tebrik etmek bu kadar zor olmamalı.

ben zaten tebrik ettim,bu sene avrupada rezil rüsva olmuş bir takımın taraftarı olarak,başarınızı küçümsemek ne benim ne başkasının haddi.ama sorumu tekrarlıyorum,şampiyonlul belki bu yüzden gidecekse.avrupa ligi için,cidden değermi buna

• quote:

Orijinalden alıntı: Coldwalker

22 Simon Mignolet
    4 Kolo Toure
    6 Dejan Lovren
    18 Alberto Moreno
    37 Martin Skrtel
    23 Emre Can
    24 Joe Allen
    15 Daniel Sturridge 106'
    31 Raheem Sterling
    33 Jordon Ibe 77'
    45 Mario Balotelli 82'

22 Simon Mignolet
    6 Dejan Lovren
    18 Alberto Moreno 83'
    37 Martin Skrtel
    10 PHILIPHE COUTİNHO
    14 JORDAN HENDERSON
    20 ADAM LALLANA
    23 Emre Can
    24 Joe Allen
    31 Raheem Sterling
    50 LAZAR MARKOVIC 76'

Liverpoolu yenmenize elbette sevindim,ama Liverpool dahil,hiçbir EPL takımının avrupa ligini sallamadığını bilmek için akıllı olmaya gerek yok.Yukarıda bugün Cityi yenen L,verpool kadrosuyla,beşiktaş maçındaki kadrosu verilmiştir.Tam 4 as ve en önemli futbolcusunu beşiktaşa karşı oynatmadı ilk onbir de liverpool.Adamların mantalitesi basit,uefa yı önemsemiyorlar,EPl de 4. olup Cl bileti almak,Uefa da final oynamaktan daha önemli onlar için.Tamam UEFA yı kazanan takım cl ye gidiyor,ana değil liverpool,barcelona olsan eleme usulü bir turnuvada kupaya uzanmak için çok iyi olmak yetmez,çok şanslı olmakda şarttır.Yani uefa maddi getirisi çok düşük.prestijii az bir turnuva.Beşiktaş önümüzdeki turda Bruggeyide eleyebilir,çeyrek ya da hadi diyelim fener gibi yarı final oynadı elendi eeee,noldu,geçen senenin uefa yarı finalistlerini kim hatırlar? Beşiktaşın burada başarısını küçümsemiyoruz,ama beşiktaş bir seçim yaptı,avrupa ligini öne koydu.umarım kupayı alırsınızda cl ye direk gidersiniz,aksi takdirde bu sezon için bu şartlarda ligde ilk 2 imkansız.Bana kalırsa strateji hatası yaptınız,bir daha böyle bir şampiyonluk şansı gelmez.Gs kötü,gener ondan kötü,ama o kadar övülen bjk üçüncü ise,oturup şapkayı öne koyup düşünmek gerek. ( BEN KONUYU AÇARKEN GÜNTEKİN ONAY DA SÖYLEDİKLERİME BENZER ŞEYLER SÖYLEDİ) Aklın yolu bir

Azıcık aklını kullansaydın da baksaydın Henderson ve Coutinho sakatlık geçirdiği için oynamadı.Akıllı olsaydın önce bunlara bakardın konuyu açmadan önce.Adam Lallana da maçta oyuna girdi zaten.

• züper zekalı gsli arkadaş siz arsenalin liseli çoçuklarından kaç yediniz.
  • Yahu bizene arkadaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbette deger sanki ingiltere gibi sl 4 uefa 6 takim yolluyoruz.biraz dusun bakalim yunan takimi elenmesydi bizde yenilseydik seneye ne olurdu ondan sonraki sene ne olurduu.milli takim olarak basarimiz ortada kulupler bazinda durum ortada.millet maca gitmiyor halen sen sampiyon olacan bn sampiyon olacam diye kendi aramizda sidik yaristiriyoruz.ne yani simdi uefadan elenseydik balikkesiri yenseydik dahami mutlu olacaktin.diyelimki sampiyon olduk ama ulke puani yuzunden on eleme oynadik elendik ozamn ne olacaktii.

• Hiç biri önemsemez evet. (2013 UEFA şampiyonu Chelsea)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.