Şimdi Ara

Kaza yaptım sigorta karşılarmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar. Park halindeki bir araç sebebiyle ters yönden gelen aracı fark etmediğim için kafa kafaya çarpıştık. Ben kendi yolumdan gidiyordum karşı taraf ters yöne girmiş o şekilde kaza oldu. Kaza tespit tutanağı ve fotoğraflar mevcut. Merak ettiğim karşı tarafın sigortası benim zararımın ne kadarını karşılar bendeki hasar tahminimce 500 TL civarı. Birde benim sigortam karşı tarafın zararını karşılarmı ve bu bana sürprim olarak yeni poliçede gelirmi? Bilgileriniz için teşekkürler.

• karsı taraf ters yönde olduğu için butun zararınızı sigortaları karşılayacaktır siz merak etmeyin. sizin sigorta onun zararını neden karsılasın ki hatalı olan onlar hersey onlara yazılıyor dert etmeyin.
  • Konuya yeni vakıf oldum öncelikle geçmiş olsun sizin tüm hasarınızı karşı tarafın trafik poliçesi karşılayacaktır sizin poliçenizde herhangi bir sürprim sözkonusu değildir.
    saygılarımla
  • Karşı tarafın sigorta firması sizin bütün hasarınızı karşılayacaktır.

Sizin sigorta firmanızın bir şey karşılama durumu ters yön olduğu için söz konusu değil.Adresi doğru belirttiyseniz yeterlidir.Herhangi bir fiyat artışı da size yansımayacaktır.
  • Arkadaşlarla aynı fikirdeyim karşı taraf karşılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.