Şimdi Ara

Merkezi Sisteme Uygun Uydu Alıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2-2,5 sene önce Samsung'un Led Tv sini almıştım çok fazla Tv seyretmeyiz oturduğum site dijital yayına geçmiş ancak arama yaptığım zaman sadece analogta bulunan 12 adet kanal çıkıyor bunun için sanırım uydu alıcısı almam gerekiyor. Ancak hepsiburda.com dan baktım ama kafam karıştı bir sürü uydu alıcısı var hangisini tercih etmem gerekiyor. Bana yardımcı olabilirmisiniz ? Yalnız ortada kutu olsun istemiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• güncel
  • Merhaba merkezi sistem kullanıyoruz. Kullanışlılığı fiyatı ve modül girişi olmasıyla Grundig 8200 öneririm. Forumda anlatımı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

Merhaba merkezi sistem kullanıyoruz. Kullanışlılığı fiyatı ve modül girişi olmasıyla Grundig 8200 öneririm. Forumda anlatımı var.

Hocam tavsiye için teşekkürler fakat ben tv nin arkasına takılan basit sadece görüntü kalitesi iyi olan bir uydu alıcısı arıyorum
  • Televizyon arkasına takılanlardandır.
    http://forum.donanimhaber.com/m_98837550/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: abtani

Televizyon arkasına takılanlardandır.
    http://forum.donanimhaber.com/m_98837550/tm.htm

Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim anlamadığım için soruyorum bu cihaz kurulum falan gerektirimi yani ben özellik aramıyorum bana iyi bir ses ve görüntü kalitesi versin pratik olsun kısaca fişe taktığım zaman ben uğraşmadan sonuca ulaşabileyim
  • çok kurcalamanıza gerek yok,ses ve görüntü kalitesi yeterli.Ben bu cihazı mutfakta kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abtani

çok kurcalamanıza gerek yok,ses ve görüntü kalitesi yeterli.Ben bu cihazı mutfakta kullanıyorum.

Teşekkür ederim peki hangi kanalları izleyebiliyorsunuz yada toplamda kaç kanal var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin santrala kaç çanak bağlı ise onların yayınını alır,şifresiz olan tüm kanalları izlersiniz.Bir takım şifreli kanalları izlemek isterseniz,ccam,iptv konuları araştırıp,ona göre cihaz alınız.Örneğin bu cihazı freeshere olarak satan firmalar mevcut.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.