Şimdi Ara

Hayatınızdan memnun musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
2
Favori
2.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru genel anlam da tüm üyelerimize ve arkadaşlarımıza sorulmuştur. Konu ile alakasız cevaplar vermemenizi istiyorum. Soru gayet açık ve net. Kendi cevabıma gelecek olursak ben memnun değilim. Nedeni ise şuan ki yaşamakta olduğumuz dünyanın adaletsizliği ve buna benzer her şey...

Edit : Kısa kesit olarak cevap verdim. Anlayan anlamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anonymous.SLY -- 1 Mart 2015; 19:18:50 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Hayır ;)
  • Memnun degilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ateistanbul

Hayır ;)

Sebebini öğrenebilir miyiz? Eğer ki özel bir durumunuz varsa söylemeyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anonymous.SLY

quote:

Hayır ;)

Sebebini öğrenebilir miyiz? Eğer ki özel bir durumunuz varsa söylemeyebilirsiniz.

İstediğim kızlara sahip olamıyorum GENELDE. ve tabiki arabamda yok.

• Değilim çünkü seviyorum..

• quote:

quote:

quote:

Hayır ;)

Tipin mahmut tuncerse sana düşen mendili sallamak bro

• Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitemeeatme

Değilim çünkü seviyorum..

Sevdiğiniz kişi ile yakın değilsiniz anladığım kadarıyla? Maddi imkansızlıklar vs bir durumunuz var mı?

• Çok memnunum Allah bozmasın .
  • Menun olmazsam ne yapcan?Memnun mu ediceksin haaa?

• quote:

Orijinalden alıntı: KemGozluSevket

quote:

quote:

quote:

Hayır ;)

Bizler burada birer aile gibiyiz. Arkadaşlar ve kimse kimseyi lütfen aşağılamasın. İnsanların yaşadıkları durumu bilmeden yorum yapmayınız.

• ne oldu baban yeni pc almadı mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KemGozluSevket

quote:

quote:

quote:

Hayır ;)

Bizler burada birer aile gibiyiz. Arkadaşlar ve kimse kimseyi lütfen aşağılamasın. İnsanların yaşadıkları durumu bilmeden yorum yapmayınız.

Dolduruşa getirme insanları,hepimiz 1.90 sarışın insanlar değiliz neticede

• Anonymous.SLY kullanıcısına yanıt
    Hocam maddi bir sıkıntı yok ortada çok şükür. Ama ortada özgüvensizlik ve hafif tipsizlik sorunları var
    O kadar masum ve tatlı ki konuşmaya dokunmaya bile kıyamıyorum. Erkeklerle hiç işi olmaz çok sessiz ve sakindir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seyrek Disli Kötü Adam

Menun olmazsam ne yapcan?Memnun mu ediceksin haaa?

Bu konuyu neden açtım sizce şunu bir düşünün. Ben iyilik meleği değilim insanların derdine çözüm olamam lâkin. Ortak olarak insanların neden memnun olmadıklarını bilmek istiyorum. Kimisi maddiyattan kimisi aşk ve buna benzer nedenlerden dolayı memnun olmayabiliyor görmek istediklerimde bunlar eminim ki derdini sıkıntısını anlatmak isteyen bir çok kişi vardır. Benim kimsem yok derdimi anlatabilecek sizler varsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anonymous.SLY -- 1 Mart 2015; 19:31:08 >
  • Mutlu değilim, hiçbir güne hevesle uyanmıyorum ama hayattan memnun olmamak benim haddim değil. Doğru düzgün bir şekilde doğumum yapılmış, yıllarca annem babam beni yetiştirmek için çalışmış ve şu anda forumda rahat rahat takılacak seviyede refahta iken hayatımdan memnun olmamak gibi bir düşünceye kapılırsam ben buna "nankörlük, bencillik" vb. olduğum hissine kapılırım çünkü bu dünyada ne sıkıntılar yaşayan insanlar var gerek ülkemizde gerek başka ülkelerde en azından o konuda rahatım. Evet hepimizin sıkıntıları yok değil, var benim de var sabah yataktan kalkarken hevessiz kalkmam, kendimi amaçsız yaşıyormuş gibi hissetmemin elbet sebebi var hani soru mutlu musunuz ya da canınızı sıkan şeyler var mı olsa cevabım olurdu da ne bileyim bana öyle geliyor. Kimse yanlış anlamasın cidden memnun değilim diye düşündüğüm zamanlar oluyor ve o zamanlar vicdan azabı çekiyorum ve toparla kendini en azından sağlığın sıhhatin yerinde şükret deyip devam etmeye çalışıyorum.

• Sistemik Lupus Eritematozus (SLE, doktorlar arasında Lupus olarak da adlandırılır), sebebi bilinmeyen cilt, eklem, böbrek, kalp zarı (perikard), akciğer zarı (plevra) gibi birçok doku ve organ iltihabına bağlı çok sayıda bulgularla giden, değişik seyir gösteren ve bağışıklık sisteminin bozuk çalışması sonucu ortaya çıkan bir hastalıktır. Lupus sözcüğü, latincede “kurt” anlamında olup ciltte çıkan yaraların tahrip edici özelliğini ifade eder. 1872 yılında Kaposi, hastalığın sadece cildi değil vücudun değişik organlarını etkileyen bir hastalık olduğunu fark etmiştir.

• değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitemeeatme

Hocam maddi bir sıkıntı yok ortada çok şükür. Ama ortada özgüvensizlik ve hafif tipsizlik sorunları var
    O kadar masum ve tatlı ki konuşmaya dokunmaya bile kıyamıyorum. Erkeklerle hiç işi olmaz çok sessiz ve sakindir.

Sizi anlayabiliyorum emin olun ki bu yaşadığınız sorunları yaşayan bir çok insan vardır ve var olduğunu açılan konulardan gerçek hayattan bir şekilde duyuyoruz bu nokta da önemli olan sizin karşı tarafa olan bakış açınızdır. Aynaya gidip baktığınız zaman karşı taraftaki bir insandan bir eksiğiniz var mı? Kendinize bakıp bir düşünün tipsiz diye bir tabir asla olamaz. Siz bu dünya'ya gelmek istemediniz. Ancak yaşamaya mecbursunuz. Ve unutmayın ki. Her şey tip değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anonymous.SLY -- 1 Mart 2015; 19:37:13 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.