Şimdi Ara

Westinghouse(servofren) esnemeli mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar anadol aracımda fren sorunu var.Ustaya sorunca dedi ki frene basınca Westinghouse'un olduğu yer bakalit olduğu için pedala basınca esneme yapıyor ve daha fazla kuvvet uygulaman gerekiyor bu yuzden dedi.Usta böyle deyince bende Westinghouse'un olduğu demiri kaynak yaptırıp yerinde sabitlemek istedim ancak bu seferde kaynak ustası dedi ki frenin tutması için Westinghouse'un esnemesi gerek dedi ve wazgeçtim tabi.Şimdi burda bi çelişki var ama hangisi doğru ya da mantıklı bilemedim.Bir akıl verebilecek arkadaş var mı ?

• westinghause olduğu yerin esnemesine gerek yok esnerse sen daha çok frene basman gerek sabit bir yerde olmalı.
  • şahininden en yeni modeline kadar araba kullandım hiç westinghouse esneyen görmedim.Bu işte başka iş var.
  • Mantıken bende öyle olması gerektiğini düşünüyorum @ozgur_gs_91

Anadol bakalit olduğu için westinghouse'un olduğu yer esniyor fren pedalına basınca.Frendeki sorun ise, frene basınca dipte tutması yani fazla kuvvet uygulamak gerekiyo.Yani bu yüzden esnememesi gerektiğini düşünüyorum bende.Çünkü normal araçlarda esneme diye bişe yok sac olduğu için.ama o usta öyle deyince bişey bildiği için böyle söylüyor diye düşündüm @Spirited
  • esnememeli hocam
  • Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.