Şimdi Ara

Samsung MWC 2015 etkinliği [ Etkinlik bitti ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
664
Cevap
1
Favori
11.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben olay sistemde bitiyor. Çünkü S4'ün aynı kapasitedeki bataryası 7 saat ekran 29 saat bekleme süresi göstermeyi başardı. Sistem iyi olursa 9 saat görebilir. Bekleme süresi de şarj süresinin kullanılabilirliği açısından iyi olacaktır. Bir telefon 10 saat ekran verip 11 saatte kapanacaksa gerek yok, 5 saat ekran versin 40 saatte kapansın.
  • Yanlış konuya yazmışım. Burayada yazalım..

Herşey iyi güzel de, umarım kaliteden de ödün vermeden üretmişlerdir.
    iPhone 4 den sonra S3, S4 ve şuan Note 4 kullanmaya başladım. S3 ve S4 de malesef kalite anlamında pek birşey yoktu.
    Note 4 ise tam anlamı ile kaliteli bir cihaz. Kasadan donanıma, ekrandan kameraya piline kadar uzun yıllar kullanılabilir.

Umarım S6 Güzel ve şık gürünmesinin yanında kaliteyi de beraberinde getirir. Cihazların çıkış fiyatları bir hayli yüksek.
    Uzun zamandır metal diye tutturanlar bakalım kullandıklarında ne düşünecekler. Pilastik yapının hafifliği olacakmı.
    Ayrıca ön ve arka yüzeyin cam görünümü güzel olmakla beraber, kılıf ile yok edilecek. (koruma iç güdüsü)

Birde şu tasarıma hala laf edenler var. Merak ediyorum onları ne memnun eder. Alt tarafı bir Telefon bu yahu.
    Yuvarlak yada ne bileyim dümdüz bir cam yada farklı birşeymi bekleniyor. 5 köşeli birşeymi olmalı değişen tasarım.
    kenarları yumuşatılmış cihaz çıkartıyor herkes. HTC de, Samsung da, Apple da sony de hep aynı. Konsept'ler bile hep aynı.

Değişen kısımların donanım, ekran ve kameradan ibaret olduğunu artık anlayın. Hayal dünyasından çıkın..

• 105.000 izleyici oldu. Ne kadar çok bekleyen varmış cihazı. 30 DK'den beri de aynı tanıtım filmi dönüp duruyor bari bi fon müziği falan verselerdi.
  • Son 4 dakika Bakalım sızıntılar doğru mu
  • M9 benim için hayal kırıklığı oldu , S6 ve Edge den umutluyum , tasarımı beğendim..
  • evet bekliyoruz..

• Yerimizi alalım.

• Yayın açıldı
  • Başladı gençler hadi bakalım. Ekran başına herkes!
  • Ohaa. salon amma kalabalık. Ne kadar bekleyen varmış meğersem.. An itibari ile 135 bin kişi izliyor kanalı..
  • başlıyoruz
  • edge harika. normal model de fena değil hemşire terliğinden iyidir.

• 140bin şuan
  • HTC, M9 ile beklentileri karşılamadı bakalım Samsung neler sunacak bize...

• Salon baştan sona ekran lan
  • sızıntılarla alakası yok gibi
  • 330bin oldu
  • edge harika. normal model de fena değil hemşire terliğinden iyidir.

• Şu anda 322399 kullanıcı izliyor
  • İzleyemiyorum biraz merağımı giderin beyler bayanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.