Şimdi Ara

Microsoft'un yarın tanıtacağı iki model yanlışlıkla ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft'un yarın tanıtacağı iki model yanlışlıkla ortaya çıktı

*Görselde Lumia 535 modeli kullanılmıştır.

Microsoft'un MWC 2015 etkinliği yarın sabah saatlerinde başlayacak iken şirket yanlışlıkla yarın duyurusunu yapacağı 2 modeli ortaya çıkardı. Kendi internet sitesinde Lumia 640 ve Lumia 640 XL modelleri için boş bir yazı yayınlayan şirket sonrasında ise hemen yazıyı kaldırdı.

Lumia 640 modelinin geleceği bir süredir konuşulurken Lumia 640 XL modeli hakkında bir iddia yoktu.  Lumia 640'ın şimdiye kadar çıkan haberlere göre teknik özellikleri 720x1280 piksel çözünürlüğe sahip 5 inç ekran, 1 GB sistem belleği, Snapdragon 400 çipset, 0.9 MP ön 8.7MP arka kamera şeklinde.  XL modelinin ise daha büyük bir ekranla gelmesi bekleniyor.

Yarın Türkiye saatiyle 9:30 da başlayacak etkinlik ile ilgili diğer iddialara ve canlı yayına buradan ulaşabilirsiniz.

• Sürekli aynı teknik donanım sıkmaya başladı tüketiciyi.

Farklılık olmalı ki android sistemiyle çalışan rakiplerinin yerine alınsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep aynı işlemci yeter artık s600 olsun artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama sorununu çözseler keşke sürekli yeni cihaz çıkarcaklarına

• Benim anlamadığım sistemi yapmadan neden telefon üretiyorlar anlamadım sadece sisteme odaklanıp ellerindeki telefonlara sahip çıksalar onlar çıkarmadan millet nezman yeni tel çıkaracaklar diye sormaya başlar bunlar tam tersini yapıyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yinemi s400 önceki modellerden farklı olmalıydı.
  • Microsoft lumia çöp

• 630 730 735 830 640 535 bunlarin hepsinde snapd 400 var sanirsam. Microsoft sdragon 400e asik olmus.

• snapdragon 400 olayını geçtim de microsoft çok stabil cihazlar üretiyor. Mesela lumia serisi çok stabil. İphone 4 ve lumia 920 kullanmışlığım var fakat lumia iphonedan çok daha stabil ve hızlı çalışıyor. Bu iddiamın da sonuna kadar arkasındayım.

• Yalnız microsoft iyi telefon çıkarmıyor değil. En azından lumia modelleri çok stabil. İphone 4 ve lumia 920 kullanmışlığım var. Hemen hemen aynı klasmanda telefonlar her ikisi de. fakat lumianın "stabillik" konusunda bile yanına yaklaşamaz iphone.

• microsoft'un en son çıkardığı amiral gemisi hangisiydi?

artık zamanı geldi sanırım.
  • SD bedava dagıtıyor heralde s400 lerı :)

bırısı mıcrosoft a sd415 den 615 den bahsetse keske
  • Bari s410 falan koysaymışlar, sene olmuş 2015...

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

SD bedava dagıtıyor heralde s400 lerı :)

bırısı mıcrosoft a sd415 den 615 den bahsetse keske

Kesinlikle katılıyorum. Sanki başka cipset yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: *siteci*

Bari s410 falan koysaymışlar, sene olmuş 2015...

64 bit desteklese :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapdragon 400 olayını aşması lazım Microsoft'un takıldı kaldı oraya.
  • kumda oyna sen ms

• Birbirinin aynı onlarca giriş seviyesi modele ne gerek var ki ? Nokia ve Samsung'un kafasıyla gidiyorlar. Yap bir tane adam gibi giriş seviyesi koy ortaya bitsin, ille hepsinde birşeyi eksik bırakacaklar.
  • snapdragon 400 ise ona görede fiyatı olur bu kadar takmayın beğenmeyen almasın
    lumialara çöp yazan arkadaşlar acaba alıp uzun süre kullandımı. yoksa ordan burdan gördükleri ile hayali yorummu yazıyorlar acaba. lumia serilerinin stabiletisi bir android cihazda görmenin mümkünatı yokki. onuda anlayamazlar bence androidcilere bak hepsi telefonundan memnundur çünkü başka denememiş onu en iyi sanıyor.
    512 mb ramlı anroid cihaz kullann birine özelliklerini söylemeden bir lumia 520 ver oda 512 ramlı. adam derki ben çağ atladım 2 mi 3 gb mi bunun ramı. bunu anlayamayanlar kafadan yorum yazıyor kardeşim . ne garip bir milletiz ya eline bir telefon alan uzaman oldum sanıyor

• Yaptıkları şey şu; yeni cihazlar çıkartarak insanları cezbetmeye çalışıyorlar. Uygulama sorununu halletmek kolay değil zamanla oturması gereken bir olay burada Microsoft'un yaptığı aktif kalmak ve piyasada yer edinmeye çalışmak bana kalırsa.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.