Şimdi Ara

Superonline 50 mbit AKK sıfırlanmadı? EDİT: DÜZELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ayın 1inde sıfırlanmıyor mu hala en fazla 3 görüyor speedtestte.

edit: modem resleyince düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F7B056BC -- 1 Mart 2015; 14:53:02 >

• Kotayı aşmış olan herkes şu an 3 mbit. Hala düzeltmediler. Gün içinde düzelir diyorlar ama düzelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Kotayı aşmış olan herkes şu an 3 mbit. Hala düzeltmediler. Gün içinde düzelir diyorlar ama düzelmiyor.

modemi resledim düzeldi benim sorun yok
  • geceden modem resetlemede olmuyor ama öğlen vakti resetledim düzeldi .
  • Download kaç çıkıyor sizde ? Ben 3 aydır 50 mbit kullanıyorum hep 50-52 çıkardı ilk kez bu ay kotayı aştım 3'e düşmüştüm şimdi testte 43 çıkıyor download hızı. Bana göre ciddi bir kayıp eğer bir kaç gün daha böyle kalırsa arıza kaydı açtırırım herhalde

edit: şimdi 38 mbit'e düştü, işe bak ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 1 Mart 2015; 18:15:08 >
  • quote:

Download kaç çıkıyor sizde ? Ben 3 aydır 50 mbit kullanıyorum hep 50-52 çıkardı ilk kez bu ay kotayı aştım 3'e düşmüştüm şimdi testte 43 çıkıyor download hızı. Bana göre ciddi bir kayıp eğer bir kaç gün daha böyle kalırsa arıza kaydı açtırırım herhalde

edit: şimdi 38 mbit'e düştü, işe bak ya

48'in altına inerse bence de büyük sıkıntı.

Ethernet kullanın. Sizden başka kullanan vardır olabilir. Modem resleyin belki işe yarar.

38 gelmeye devam ederse arayın konuşun bence önceden 50 gelirken şimdi 38 geliyorsa zaten diyemezler merkeze uzaksınız diye.

• Tekrar reset attım farklı bir ip aldım 176'lı sonuç değişmedi şu an 40 çıkıyor. Yarın arayıp sorucam umarım alakasız bir yöne sürükleyip başımı ağrıtmazlar, modem değişimi vs... gibi.
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Benzer bir sorun bendede var,sanırım hatlarda bir sıkıntı mevcut.İnternet felç durumunda,müşteri hizmetleri ile uğraşacaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: awsalli

Benzer bir sorun bendede var,sanırım hatlarda bir sıkıntı mevcut.İnternet felç durumunda,müşteri hizmetleri ile uğraşacaz :)

Valla umarım genel bir sorundur ve kısa bir süre sonra düzelir müşteri hizmetleri ve arıza kaydına kalırsak yandık. Ben şimdi torrent testi yaptım çok iyi bir private tracker üyeliğim var. 3 aydır gece kuşu paketini kullanıyorum ve 5 mbit/sn altına hiç inmemiştim şu an maksimum 4. 10 mbit kayıp var hızda. Minimum 3.8 maksimum 4 ile indirebiliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: awsalli

Valla umarım genel bir sorundur ve kısa bir süre sonra düzelir müşteri hizmetleri ve arıza kaydına kalırsak yandık. Ben şimdi torrent testi yaptım çok iyi bir private tracker üyeliğim var. 3 aydır gece kuşu paketini kullanıyorum ve 5 mbit/sn altına hiç inmemiştim şu an maksimum 4. 10 mbit kayıp var hızda. Minimum 3.8 maksimum 4 ile indirebiliyorum.

Sizde yine iyi,ben 150-300 kbps'yi görürsem şükür diyorum.İnternet siteleri,youtube vb şeylerde çok yavaş yüklenmekte,hatta bazen hiç bağlanmamakta.Superonline'da ara ara oluyor bu tarz sıkıntılar,youtube ve torrent'te bakarak hızı karşılaştırmamakta fayda var.Private tracker bile olsa,seeder sayısı önemli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.