Şimdi Ara

0-500 TL ARASI SIFIR TELEFON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 0-500 TL ARASI KULLANILABİLECEK AKILLI TELEFON ÖNERİLERİNİZ?

• Android olarak gmd 2 mini. WP düşünürseniz lumialara bakmalısınız. Bu fiyata başka cihaz yok malesef alınacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sercandk kullanıcısına yanıt
    Lumia 620 Düsünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Bu iki cihazada bakabilirsiniz

Lumia 820
    Lumia 720

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-lumia-820/productDetails.aspx?productId=telcepnoklu820&categoryId=371946&SKU=TELCEPNOKLU820-SR#ileri
    http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-lumia-720/productDetails.aspx?productId=telcepnoklu720&categoryId=371946&SKU=TELCEPNOKLU720-S#ileri

Sizce bu modellerin hangisi tercih edilebilir 720 sarzi cok iyi digerinin ram i daha iyi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• derrreci D kullanıcısına yanıt
    Lumia 820 derim. 720 sarj bakımında daha üstün.
  • Ustam ben 820 nin sarz sikintisi oldugu yaziyor bizim milletimiz biraz abartir ama yinede size sormak isterim gercektende sarz sikintisi varmi bu cihazin 720 512 mb ram var bu durum windows 10 geldiginde cihazi cöp mu yapar arkadasda 625 modeli var asald 8 diye bir oyun varmis 1gb takilmadan oynuyormus ben sarzi az giden bir cihaz almak istemiyorum yardimci olursaniz sevinirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: derrreci

Ustam ben 820 nin sarz sikintisi oldugu yaziyor bizim milletimiz biraz abartir ama yinede size sormak isterim gercektende sarz sikintisi varmi bu cihazin 720 512 mb ram var bu durum windows 10 geldiginde cihazi cöp mu yapar arkadasda 625 modeli var asald 8 diye bir oyun varmis 1gb takilmadan oynuyormus ben sarzi az giden bir cihaz almak istemiyorum yardimci olursaniz sevinirim?

Lumia almadan önce bir değil iki değil tam 3 kere düşünmelisin güzel kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOTHAM CITY -- 3 Mart 2015; 21:35:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOTHAM CITY

quote:

Orijinalden alıntı: derrreci

Ustam ben 820 nin sarz sikintisi oldugu yaziyor bizim milletimiz biraz abartir ama yinede size sormak isterim gercektende sarz sikintisi varmi bu cihazin 720 512 mb ram var bu durum windows 10 geldiginde cihazi cöp mu yapar arkadasda 625 modeli var asald 8 diye bir oyun varmis 1gb takilmadan oynuyormus ben sarzi az giden bir cihaz almak istemiyorum yardimci olursaniz sevinirim?

Lumia almadan önce bir değil iki değil tam 3 kere düşünmelisin güzel kardeşim

Ozaman androide devam diyorsun anladigim kadariyla

• quote:

Orijinalden alıntı: erntrkmen

0-500 TL ARASI KULLANILABİLECEK AKILLI TELEFON ÖNERİLERİNİZ?

şuan gittigidiyorda gm discovery2 mini 450 %5 indirimle

• Ben Xiaomi Redmi 2 Enhanced Edition öneririm. Hatta getirebilirim sana. Snapdragon 410 64 Bit 4 çekirdek işlemci, 2 GB ram, 16 hafıza :)
  • Arkadaşlar Önerileriniz
    Lumia 720
    Lumia 820
    GM D2
    En son gelen telefonun modelini anlamadım 2gb ramı olan
    Eee daha daha ne önerirsiniz?
  • 300 liraya Windows phone lu lumia 525 olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByKatre

Ben Xiaomi Redmi 2 Enhanced Edition öneririm. Hatta getirebilirim sana. Snapdragon 410 64 Bit 4 çekirdek işlemci, 2 GB ram, 16 hafıza :)

Kaç lira tam modeli nedir?

• quote:

0-500 TL ARASI KULLANILABİLECEK AKILLI TELEFON ÖNERİLERİNİZ?

General mobile discovery2 mini

• Evet 525,620,720,820 Arasında kaldım
  • quote:

Evet 525,620,720,820 Arasında kaldım

Dun 820 modelini netten siparis verdim 1gb ram ve kamerasinda Flas ozelliginden dolayi bu modeli sectim bende 720 ile 820 arasinda kalmistim

• lumia 720 iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Orijinalden alıntı: ByKatre

Ben Xiaomi Redmi 2 Enhanced Edition öneririm. Hatta getirebilirim sana. Snapdragon 410 64 Bit 4 çekirdek işlemci, 2 GB ram, 16 hafıza :)

Kaç lira tam modeli nedir?

Xiaomi Redmi 2 Enhanced Edition tam model adı bu. :)
  • Victor p1 tavsiye ederim.fiyatna özelliklerine bir bak nerde en ucuzsa çekle falan alınabilir.servisi global markalardan daha hızlıdır.2 yıl garantili kafan rahat olur garanti çok önemli.Telefonu media marktta incelebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.