Şimdi Ara

Oyuncu Monitörü Tartışması/Önerisi G-Sync Önemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın zamanda elime para geçecek ve bir oyuncu monitörü alacağım. Seçeneklerim ise bunlar:
    BenQ XL2720Z
    BenQ XL2420G
    ASUS PG278Q ROG Swift
    veya BenQ XL2720G için beklemek.

Ayrıca G-Sync hakkındaki görüşlerinizi iletirseniz sevinirim. Geleceğin teknolojisi olarak görülmeli mi? Uzun süre kullanılacak monitör alırken G-Sync olmalı gözüyle bakılmalı mı? Faydaları neler? Fikri olan herkesi yorumlara bekliyorum.

• Şahsen Freesync ile karşılaştırıldıgında G-sync pek iç açıcı bir olay değil. İlerde Nvdia kartlara entegre edeceklerdir büyük ihtimalle ki ancak bu şekilde bir anlamı olur. Yok +500-600 liraya küçük bir modül için 3D den mahrum olmak ve monitöre ek fiyat çıkarmak pek akıl karı değil bana göre
  • Karar sizin tabi ama ben 27" ekranları sevmiyorum. Çok büyük geliyor yani. BenQ XL2420G alırdım ben.
  • Hayal oldu her şey yahu dolar uçtu ya. Yine de tavsiye bekliyorum ve tartışmaya katılırsanız sevinirim.
  • Konu dolara bagli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkannergun kullanıcısına yanıt
    Asus rog swift kullanıyorum.memnunum öneririm

• BenQ XL2420G tavsiye ederim
  • Dolar bu kadar yükseldikten sonra yalan oldu her şey beyler.
  • volkannergun kullanıcısına yanıt
    G-Sync'li monitör alacaksan, XL2420G'yi beklemeye gerek yok. AOC G2460PG alınabilir ama çok pahalı gerçekten. Dolar artmamış olsaydı, ucuz olmayacaktı yine.

Fiyat konusunda ShadowofDeath06 gibi düşünüyorum ben de.

Bence de 23-24" ideal. 27", çoğu kişiye göre büyük kalıyor.

FreeSync'li olarakta XL2730Z'yi bekleyebilirsin istersen. Onun fiyat farkı daha düşük olacaltır kanımca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler beyler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.