Şimdi Ara

Tek başıma oyun taşımak istiyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
1.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Phreak LoL

quote:

Orijinalden alıntı: Selfish Love

Riven-rengar-gnar-yasuo-zed-garen-lee-reksai-tryn
    Not- Bu oyundaki manasız karakterlerin hepsi diğer karakterlerden üstündür aksini kimse iddaa edemez. Taşımak istiyosan bunlardan birini seç diğerleride taşır ama bunlar farklı emin ol.

Kennen sorakaya karsi bile vsrlik gosteremiyo. Hicbi champa ustunluk kuramiyor

Tezini curuttum.

Kennen üstünlük kuramıyor mu. Yaw he he.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -şerafettin

8-a sınıfından berkecan laf soktu o artık bi İmÇiÇi

De git allahın veledi seninle mi uğraşacağım hiçbir şekilde laf sokma amacım yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • algülümvergülüm kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim mahvolmuş 3lü tamamlanır sonra full tank gidilir rylai ve kristal matara ne için?

(3 aydır lol oynamıyodum)
  • TriLi T kullanıcısına yanıt
    Haykırdım Öyle bi söyledin ki dokundu hacım laf sokma niyetin yoksa k.b :D

Hala gülüyorum ya.
  • quote:

Benim bildiğim mahvolmuş 3lü tamamlanır sonra full tank gidilir rylai ve kristal matara ne için?

(3 aydır lol oynamıyodum)

Ben normalde mahvolmuş almam 3lü gerisi tank yaparım

Rylai ap için karşı jinx aşırı fed di slow atmak için ve w ile ultinin pasifini kullanarak burstlemek di amacım normalde alınmaz aynı şekilde blitz de w su ile kaciyordu slow için

Matara da oyun başı alırım hep satmadım çünkü split push yaparken mana bitiyor

Edit: Başgardiyanı da donmuş yürek yapıcaktım jinxin attack speedini kesmesi için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi algülümvergülüm -- 2 Mart 2015; 10:23:45 >
  • Jax'a

-Mahvolmuş
    -Üçlü
    -Bot
    -Randuin(Duruma Göre Ruh Gömleği)
    -Guinso(mudur nedir)
    -Melek

Çıkmalısınız...

Edit: Late gamede Blitz Jax ı kesiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CC8BE145A -- 2 Mart 2015; 10:22:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

Jax'a

-Mahvolmuş
    -Üçlü
    -Bot
    -Randuin(Duruma Göre Ruh Gömleği)
    -Guinso(mudur nedir)
    -Melek

Çıkmalısınız...

Edit: Late gamede Blitz Jax ı kesiyor.

Ezber builde karşıyım ancak dediginiz build de iş yapar

Blitz early de de kesiyor jax oynarken hiç bu kadar zorlanmamıştım

• Sen ne ara döndün geri, mağarana git bizi de kendini de rahat ettir

• Normal oyun oynayarak ve stream izleyerek kendini gelistir. Daha iyi farmyapmaya calis. İngilizceogretici lol videolari izle. Bi challangerleri fln izle.Naptiklarina bak.

• Rengar al keyfine bak tabi oynaması zor rengarın
  • İyi oynuyorum, fakat ya takım kötü oynuyor da oyun bozuluyor, ya da iyi oynuyor da bir yanlış yapıp bozuluyor. Tek taşımak yalan gibime geliyor bilemiyorum.

İzlediğim streamlardan da hiç bişi anlamıyorum ki.
  • kas imparatorluğu kur
  • quote:

Not- Bu oyundaki manasız karakterlerin hepsi diğer karakterlerden üstündür aksini kimse iddaa edemez. Taşımak istiyosan bunlardan birini seç diğerleride taşır ama bunlar farklı emin ol.

yani şimdi sen bana mundonun irelia,poppy,jax,mao dan daha üstün oldugunu mu soyluyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchithion

quote:

yani şimdi sen bana mundonun irelia,poppy,jax,mao dan daha üstün oldugunu mu soyluyorsun

Yoo

• Gelmediler mi hala

• Akali - yi - yasuo gerçekten çok daha az yetenek gerektiren op şampiyonlardan. 20. dk'dan sonra çok ağır cc'ye maruz kalmadığın sürece gerçekten tek basına taşıma potansiyelin var. Dene bunları. 5 sezondur plat diamond arası kalmak yukarı çıkmak istediğimde bunları oynuyorum. Bir de wukong var bak. Ama onda takım faktörü daha önde :) Kombo yapmaya calısın. Çok kompleks olmayan iki üç kişilik cc'li kombolar hayat kurtarıyor :)
  • algülümvergülüm kullanıcısına yanıt
    Mallet varken neden rylai

• Swain ,swainle 3v5 te taşımıştım diğer iki elemande kastırmıştı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bridgit M.

Mallet varken neden rylai

Çoh demıç

Şaka biyana karşıda 2 tane thornmail vardı ondan ap ye yöneldim

• quote:

Şu an kendimi anlatırdım da, dediğin gibi ne söylesem boş yani ne kadar haklı olursan ol şuraya gelip de bozgun olan oyunundan bahsediyorsan %1500 sen suçlu oluyorsun. Takımdaki 0/100 gitmiş o tf'ye girmemiş öbürü oyunu satmış değil sen tek taşıyamamış oluyorsun.

şöyle diyelim madem.

şimdi x herosu 10 kill vermiş diyelim.2 si z herosuna 3 ü b herosuna 5 killi de a herosuna. şimdi sen adamı taşıyomıyosan suç sende demişsin.söylesene bi,kill verdikleri adamların önceden 1-2 killi olsa,adamlar gelip sana ebedi kılıç,rabadon,randuin,botrk vs. dalsalar hangi birini alcan ? hadi onu geçtim diyelim.

oyunu satan adamı nasıl taşıycan ? adam faker değil,gidip herkese 5er5er kill veren adamı nasıl taşısın ? herkesin 3 killi olsun sana bi dalsınlar o itemlerle de o zaman gör.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.