Şimdi Ara

iphone 5s Yamuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler hemen Arka Cebe alıpmı Oturdun Demeyin ilk adamın naptığını bilememde Telefonu takas ederek aldım satan adamda bana Söledi bunu sölemese ben bile görmücektim ankaradan başka birinden almış suan 3üncü kullanıcıyım O adam sölememiş yamukluk oldugunu 1-2 Kullanmış Sonra farketmiş ama baya inceleyince görünüyor aileme verdim bakın sağ soluna 1 kusuru var diye çizik filan arıyorlar görünmüyor ama tam oraya bakarsanız bingo ! :) yamuk oldugunu telefonda herşey çalışıyor Sıvı teması filanda yok Testerlar beyaz batarya sanki 1 günü kurtarmıyor gibime geliyor tam emin değilim daha 2 gün oldu telefonu alalı biraz daha zaman geçtikten sonra Applea yollasam Değişim verirlermi yamuk bu abi diyip kabul etmemezlik olurmu fikirlerinizi bekliyorum. Mediamarkt faturalı 12.12.2013 faturalı kutu fatura eksiksiz.
     iphone 5s Yamuk iphone 5s Yamuk iphone 5s Yamuk iphone 5s Yamuk iphone 5s Yamuk

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Hocam alınmayın ama cihaz bariz yamuk ve kolay kolay Apple'ın cihazı değiştireceğini düşünmüyorum. Kullanıcı hatası derler büyük ihtimal. Bence düzeltebiliyorsanız cihazı, bir araç yardımıyla falan tekrar geri bükebilirsiniz Zaten cihazın kasası yamulduğu için kasaya monte olan anakartta büyük ihtimal yamulmuştur. Eğer cihazın işleyişinde bir prpblem yoksa ve geri bükmeyle de uğraşmayayım diyorsanız, böylece kullanın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmudf2

Hocam alınmayın ama cihaz bariz yamuk ve kolay kolay Apple'ın cihazı değiştireceğini düşünmüyorum. Kullanıcı hatası derler büyük ihtimal. Bence düzeltebiliyorsanız cihazı, bir araç yardımıyla falan tekrar geri bükebilirsiniz Zaten cihazın kasası yamulduğu için kasaya monte olan anakartta büyük ihtimal yamulmuştur. Eğer cihazın işleyişinde bir prpblem yoksa ve geri bükmeyle de uğraşmayayım diyorsanız, böylece kullanın bence.

:D mesela aldığım adam sölemese ben anlamıcaktım bile masaya koyunca anlardım düz zeminde yani,benim demeye çalıştığım mesela kilit tuşu bozuldu ekstra batarya bitikleşmeye başladı o zaman değişim verirlermi abi bu yamuk ne olursa olsun değişemeyiz derlermi ? Çalışırda hiç bi sıkıntı yok Sol üstte ekranı bastırınca hafiften içe gidip geliyor öle bariz değil ama küçük hareketle.

• Degistirmezler fakat herhangi br degisim programina uygunsa, biraz duzeltmeye calisin herhangi bir seyle oyle goturun degistirirler herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Degistirmezler fakat herhangi br degisim programina uygunsa, biraz duzeltmeye calisin herhangi bir seyle oyle goturun degistirirler herhalde

Yani ya batarya bitik olacak veya baska bişe ama dediğim gibi göze girmiyor yamukluğu düzeltme işi nasıl yaparız ayakla girişimmi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

quote:

Degistirmezler fakat herhangi br degisim programina uygunsa, biraz duzeltmeye calisin herhangi bir seyle oyle goturun degistirirler herhalde

Yani ya batarya bitik olacak veya baska bişe ama dediğim gibi göze girmiyor yamukluğu düzeltme işi nasıl yaparız ayakla girişimmi :)

Kafa goz girme daha da yamulur, bir cihazi vardir muhtemelen. Ben de pek ilgilenmiyorum bu yamulmalarla, bilen biri vardir forumda cevap alirsiniz

• quote:

quote:

quote:

Kafa goz girme daha da yamulur, bir cihazi vardir muhtemelen. Ben de pek ilgilenmiyorum bu yamulmalarla, bilen biri vardir forumda cevap alirsiniz

Şimdi googlea arattımda 5ve 5slerde varmıs bu yamulma işi dediğim gibi şuan telefon çalışıyor taş gibi ama içten sıkıntı çıktıgında kabul etmezse apple o zaman aklıma ne gelirse yapıştırırım :) adam dicek oturmasaydın üstüne ben dicem oturmadım welcome to tüketici hakları :)

• geçmiş olsun ben olsam kendim düzeltmeye çalışırdım
  • Benim İp5 İmde yamulmuştu. Kesik sim karta bağlı olarak yamulduğunu söylediler bu seferlik değiştireceğini fakat nano sim çıkartmam gerektiğini söyledi ve 5 ay önce falan telefonum apple store zorluda değişti. Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iphoe0107

Benim İp5 İmde yamulmuştu. Kesik sim karta bağlı olarak yamulduğunu söylediler bu seferlik değiştireceğini fakat nano sim çıkartmam gerektiğini söyledi ve 5 ay önce falan telefonum apple store zorluda değişti. Saygılar...

Ses tuşlarının gerisinde yamukluk,yamuk şekilde garantiye yollanmamış 1 kereye mahsus bişe demezler diye tahmin ediyorum
  • Üst üst
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iphoe0107

Benim İp5 İmde yamulmuştu. Kesik sim karta bağlı olarak yamulduğunu söylediler bu seferlik değiştireceğini fakat nano sim çıkartmam gerektiğini söyledi ve 5 ay önce falan telefonum apple store zorluda değişti. Saygılar...

Ses tuşlarının gerisinde yamukluk,yamuk şekilde garantiye yollanmamış 1 kereye mahsus bişe demezler diye tahmin ediyorum

Benimde yamuk olan kısım aynı yerdi o yüzden yorum yapma gereği duydum.
    kullanımı engelleyecek bir unsur yoktu göze batmasından başka ama fırsat varken değiştirilmeli
  • ip5 lerde de var bu problem..hatta bızım arkadasın kı yamuk ancak o arka cebınde yamulmuş.keza bazı kişilerde gördum anbcak onlar kesinlikle cepte yamulmadıgını soyluyorlar..düşüncem şu..acaba çok ısınıp yamulmuş olabilirmi..
  • Yeni fotolar biraz daha duzeldi galiba
     iphone 5s Yamuk iphone 5s Yamuk iphone 5s Yamuk iphone 5s Yamuk iphone 5s Yamuk iphone 5s Yamuk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.