Şimdi Ara

IPS Monitör tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bütün harici bileşenleri tamamladım. Geriye monitörü değiştirmek kaldı. 21-23'' arası ıps bi motitör tavsiyesi istiyorum. 300-500 arası birşey olsun. Gereksiz yere 500 liralığı önermeyin ama çok harcama yaptım :)
    Şuan phlips marka full hd 21.5'' led bi monitörüm var. Ama arada bir film izlemek için yatağa uzandığımda resmen eziyet çekiyorum. Tek oynadığım oyun LoL. Biliyorum oyun için ıps tavsiye edilmiyor ama 5ms veya 4ms tepki süresi beni üzmez zaten şuan ki monitörüm 5ms tepkime süresine sahip olumsuz bir durum söz konusu değil.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.Teşekkürler, saygılar.

• Upupup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VIEWSONIC 23" VX2363Smhl-W LED IPS MONİTÖR

http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-vx2363smhl-w-led-ips-monitor.html#genel-bakis

580 TL ama IPS ile oyun oynatan ender bir monitör

Edit: Link yenilendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowofDeath06 -- 1 Mart 2015; 14:43:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowofDeath06

VIEWSONIC 23" VX2363Smhl-W LED IPS MONİTÖR

http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-vx2363smhl-w-led-ips-monitor.html#genel-bakis

580 TL ama IPS ile oyun oynatan ender bir monitör

Edit: Link yenilendi.

Ayn tavsiye ederim bizzat kullaniyorum

• Şuan stock da yok. Eskişehir de ki mağaza bi sorarım.
    2ms tepki süresi gayet güzel ancak dediğim gibi şuan kullandığım monitörün tepki süresi 5ms. sizce aradaki 3ms tepki süresi bana gözle görülür bir fark elde ettirirmi?
    yani 5 ms veya 4 ms ile arasında bir fark olmayacaksa 580tl vermek istemiyorum açıksası?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodyTravers -- 1 Mart 2015; 16:20:28 >
  • Ah ips 8 bitlik panel kullaniyorlar buna da.dikkat et derim technopatta incelemesi var izle istersen

• İnceleme videosunu şöyle bi çat pat izledim. Öve öve bitirememişler :) Gayet de şık bir ürün. Teknoloji olarak da bu fiyata bu kadar özellik ve 2ms gayet güzel. Markayı pek bilmiyorum tek iç gıdıklayıcı nokta o :)
    Başka bir öneri gelmezse sanırım bunu alacağım ama bulmak biraz zor olacak gibi :) Teşekkür ederim.
  • Hızlı alda var lakin 650 TL
    ----------------------------------------------
    Edit : İ.B de 600 TL

Edit : Daha cazip birşeyler olsa iyiydi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodyTravers -- 1 Mart 2015; 21:08:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodyTravers

Hızlı alda var lakin 650 TL
    ----------------------------------------------
    Edit : İ.B de 600 TL

Edit : Daha cazip birşeyler olsa iyiydi sanki

ben 560 a almıştım vatandan
  • Daha ucuz bir alternatif bekliyorum
  • up
  • Dell S2240l al kardeşim 21.5 inc

• alperenatici kullanıcısına yanıt
    Dostum LG'nin 29EB73 modeli var yeni çıkacak IPS bir monitör ve görüntüsü, inceliği bir harika, tasarım olarakta çok iyi yani. Bende araştırmalardayım hala LCD monitörümü değiştirme zamanı geldi sana bahsettiğim monitörle ilgili bilgi almak istersen bu sitede analiz yapmışlar bakabilirsinhttp://teknolojituru.com/lg-ips-monitor-29eb73-testte/
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenatici

LG'nin IPS monitörleri iyi diyorlar arkadaşlar, nasıl sizce LG IPS monitörler alınacak cinsten mi ?

http://www.hepsiburada.com/liste/aoc-i2369v-23-6ms-analogdvi-full-hd-ips-led-monitor/productDetails.aspx?productId=bd800322&categoryId=3002879

buna bakınız

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenatici

Çok teşekkür ederim.

Rica ederim bir sıkıntı olursa gelin buyrun sorun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.