Şimdi Ara

LG G3 şarj sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şarjım çok aşırı gidiyor.Örnek vermek gerekirse akşam uyumadan önce %90 ve telefonu tuş kilidine alıyorum ve sabah kalktığımda %30 civarına düşüyo üstelik hiçbir şey açık değil. 5.0 güncellemesinden sonra oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferhatbkn

Şarjım çok aşırı gidiyor.Örnek vermek gerekirse akşam uyumadan önce %90 ve telefonu tuş kilidine alıyorum ve sabah kalktığımda %30 civarına düşüyo üstelik hiçbir şey açık değil. 5.0 güncellemesinden sonra oldu

https://www.youtube.com/watch?v=UQwSqxzI8XY yapın bunu Root ile de gereksiz sistem uygulamalarını kaldırın baya fark yaratıcaktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Maestro58 kullanıcısına yanıt
    root etme imkanım yok bilgim var ama yapamam başka yolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferhatbkn

root etme imkanım yok bilgim var ama yapamam başka yolu

Format atın batarya kalibrasyonu yapın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok anormal bir durummuş bataryada sorun olabilir.
    Birşeylerin yoğun olarak çalışmadığından emin olun.
  • Pil kullanım bilgilerinden kontrol edin bakalım hangi program en çok kullanıyor bataryayı.
    Ona göre o programın ayarlarını kontrol edin gerekirse güncelleyin ya da kaldırın.
  • Ferhatbkn F kullanıcısına yanıt
    bende lolipoda geçınce sarjda sıkıntı yasadım ama senın gibi deyil tabii.genelde güncellemeden sonra hard reset atmayı öneriyolar bi deneyin belki sorun çözülür.
  • telefon derin uyku moduna girmiyordur duzeltebiliyorsaniz siz duzeltin olmadi format atin telefona buyuk ihtimal duzelecektir, tabii bataryada herhangibir sorun yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.