Şimdi Ara

STEAM OYUN SATIN ALACAM YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR STEAM UZERNDE 25 TL LİK BİR BAKIYEM VAR OYUN ONEREBLRMSNZ ASSASİNS CREED:BROTHERHOOD ALMAYI DSUNUYORM FAKAT BASKA OYUN LAR VARMI ONEREBLCEGNZ

• cs go

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0ops kullanıcısına yanıt
    CS:GO VAR ZATEN KÜTÜPHANEMDE BASKA OYUNLAR BAKIYORUM
  • AC beklıyorm bende 20 tl normalde suan iste indirme grdkce almayı planlıyorum
  • Hayatımda assassins creed kadar iğrenç bir oyun serisi görmedim sakın alma. Brotherhood u almıştım ve tek alıpta pişman olduğum oyundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reis mart ayında h1z1 veya dayz indirim gelir mi?
    %25-50gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 1 Mart 2015; 19:26:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım reis sagolasın
  • Ben olsam Life is Strange alırdım ama sen hangi tarz seversin istersin bilemem
  • ASSASİNS CREED alma derim. Zaten Steam üzerinden çalışmayacak. Steam üzerinden kurduktan sonra senden Uplay indirmeni ve oynarken aynı anda hem Uplay yazılımını hem de Steam yazılımı açmanı isteyecek.

Aylar önce ASSASİNS CREED III almıştım ve bu serinin o şekilde çalıştığını sonradan öğrenince sinir olmuştum.
  • NE TÜR Bİ OYUN MERAK ETTIM
  • Malesef var. Ubisoft çok eski oyunları hariç bir çok oyunu ve son bir kaç yıldır çıkan oyunları Ubplay yazılımı ile çalışıyor. Ben Humble dan 5 dolarlık oyun paketi almıştım içinde ASSASİNS CREED III vardı ve Steam key vermişti. Steam'e ekleyip oyunu indirmiştim ancak oynamak istediğim de bana ayrıca Ubplay yazılımınıda indirtti ve o şekilde oynadım. Ama sinir olmuştum çünkü iki yazılımın açık olması demek nereden bakarsan bak Bilgisayar RAM kullanımını etkiliyor.
  • euro truck simulator 2 olabilir
  • Dayz 15% en fazla. H1z1 girmez gibi.

• bütün hayallerimi yıktın reis ozman indirim falan beklemiyim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: ss_kage

Sakın ama sakın alma. İndirimlerde 5liraya kadar dusuyo o oyun, 25liraya 2-3 ay içinde ac3e kadar olan tüm seriyi toplarsın

Hocam o lafa bittim "bütün seriyi toplarsın" bu arada bende brotherhood var kutulu keyini versem çalışır mı arkadaşta.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IV. Murad

quote:

Sakın ama sakın alma. İndirimlerde 5liraya kadar dusuyo o oyun, 25liraya 2-3 ay içinde ac3e kadar olan tüm seriyi toplarsın

Hocam o lafa bittim "bütün seriyi toplarsın" bu arada bende brotherhood var kutulu keyini versem çalışır mı arkadaşta.

evet ''ac3e kadar olan tum seriyi toplarsın'' sozumdeki tek yanlıs bi anlatım bozukluğu olmus
    seriyi değil ac3e kadar olan oyunları toplayabilir
    sonucta ac3e kadar ki 4oyun 5 liraya kadar dusmustu toplamda 20lira olmustu, bittiğiniz kısım anlatım bozukluğuydu galiba?

ve evet keyi verirseniz calısır

Yok hocam bittiğim yer o laftı acayip iyi gitmiş. Oyunu da elimden çıkarmak istiyorum şu Civilization 5 le beraber ama alan yok.

• quote:

3-4 liralık bi item karsılığı verirsen alan olur tabii ki ama 5liraya kadar dusen bi oyunu daha pahalıya alcak birini bulcağınızı sanmam

Yok hocam onu değilde beyond earthı elden çıkarmak istiyorum bir dayz karşılığı mesela.

• quote:

bu tarz pahalı oyunların piyasası cok iyi olmuyo gozlemlediğim kadarıyla
    dayz biraz da olsa forumda falan gordum ama beyond earthı takas karsılığı veya satın alma olarak arayn birini hic gormedim

O yüzden kaldı elimde bana da arkadaşım almıştı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.