Şimdi Ara

200 lira civarı kafaüstü kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 200 lira civarı ,eğer büyük fark yaratacaksa 300 liraya yaklaşılabilir kafaüstü kulaklık önerilerinizi istiyorum.bu fiyat civarında kulakiçi almak daha mı mantıklıdır onunda cevabını vermenizi istiyorum.

• müzik tarzı olarak herşeyi dinliyorum ama en çok shoegaze, electrogaze, ambient,lo-fi,experimentel electronic, chillwave dinliyorum.klasik müziğe ve saykodelik rockada yatkınlığı olan bir kulaklık olsa iyi olur,şimdiden teşekkürler, kulakiçi önerilerinizi de alabilriim.ama kafaüstü önceliğim
  • arkadaşlar lütfen yardım edin en kısa zamanda almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulaklıkta 100 tl şu anki dolar bazında büyük fark yaratmaz
    öncelikle 2.el mi sıfır mı düşünüyorsunuz?
    pc demi telefondamı kullanacaksınız?
    dac veya amp ile mi kullanacaksınız?
    genellikle evde mi dışarıdamı kullanacaksınız?
  • sıfır düşünüyorum hatta resmi distrübitörlü mağazadan alabileceğim bir kulaklık istiyorum,sony e474 serisi media playerla dinleyeceğim yakında htc one almayı düşünüyorum ondanda dinleyebilirim.genelde 320 kbps müzik dinliyorum.amfi yada plug in kullanmayacağım htc one m8 de dahili amfi olduğunu filan duymuştum ama ne kadar doğru bilemem. aslında amacım ses kalitesini arttırmak senheiser cx200 sahibiyim. dışarıdada çok müzik dinliyorum ama eğer alacağım kulaklık ses kalitesini arttıracaksa kafaüstü alabilirim dıarıda çok çok cx200ü kullanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qotsa -- 1 Mart 2015; 14:29:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qotsa

sıfır düşünüyorum hatta resmi distrübitörlü mağazadan alabileceğim bir kulaklık istiyorum,sony e474 serisi media playerla dinleyeceğim yakında htc one almayı düşünüyorum ondanda dinleyebilirim.genelde 320 kbps müzik dinliyorum.amfi yada plug in kullanmayacağım htc one m8 de dahili amfi olduğunu filan duymuştum ama ne kadar doğru bilemem. aslında amacım ses kalitesini arttırmak senheiser cx200 sahibiyim. dışarıdada çok müzik dinliyorum ama eğer alacağım kulaklık ses kalitesini arttıracaksa kafaüstü alabilirim dıarıda çok çok cx200ü kullanırım

kafaüstü kulaklık ayrı bir dünya ses kalitesi oldukça artacak
    evet htc m8 en iyi ses çıkışına sahip telefonlardan biri olduğunu okumuştum
    türkiyeden almak istiyorsanız 2.el tavsiye ederim çünkü sıfırların fiyatları yurtdışı ile aşırı farklı
    2.el kısmını gezerken 290 tl ye hifiman he300 ü gördüm(satıcıyla en ufak bi alakam yok ) bence tam sizin istediğiniz seviyede
    ama sıfır istiyorsanız 200 tl ye kadar şunlara(yurtdışı) bir bakın:
    takstar pro 80(ben bunu kullanıyorum şu an amazonda indirimde)
    takstar hd5500 yada 6000
    superlux hd668b
    illaki türkiyeden garantili alacağım derseniz ...sennheiser yada sony mdr serilerine bakın ama yinede pahalılar

• hanamichi kullanıcısına yanıt
    ilginize teşekkürler yinede en son söylediğiniz şartlarda yani illaki türkiyeden garantili alacam desem spesifik bi ürün önerebilir misiniz ismiyle beraber?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qotsa

ilginize teşekkürler yinede en son söylediğiniz şartlarda yani illaki türkiyeden garantili alacam desem spesifik bi ürün önerebilir misiniz ismiyle beraber?

malesef veremem çünkü sizin garantiden ne beklediğinizi bilmiyorum
    şaka bir yana garanti iyi olsun derseniz türkiyede sony philips vs gibi markalar ilk aklıma geliyor
    sennheiser ,ath,shure akg vb markaların garanti durumu ne seviyede bilmiyorum
    ama size tavsiyem telefonunuzu alıp en yakın müzik market yada mediamarkt gibi büyük satış yerlerine gidip
    200-300 arası kulaklıklarda tek tek denemeniz olacaktır
    bu seviyede sennheiser hd... serisi sony mdr... serisi ath m..serisi shure shr... serisi tavsiyelerimdir

son olarak şunu söylemek isterim kulaklıkta garanti aramayın.....300 tl seviyesi alacağınız her kulaklık sizi 2 yıl rahat götürür ki garanti süresi de 2 yıl

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.