Şimdi Ara

Gündemimiz Bariş Peki Ya Sonrası?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi güzel bariş olsun tamamda sonrasinda apoyu hapisten çikartacak bu iktidar görürsünüz bak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İç savaş. Ülke bölünecek, yakındır..
  • 5000 yıllık yazılı insanlık tarihinde sadece 235 yıl barış içinde geçmiştir.Kalıcı barışın hayalini kurmak ahmaklıktır.Barış dahi savaşla kazanılır.
  • Uçup giden dolar biraz olsun eriyebilir tabi birileri çıkıp saçma sapan sözler savurmazsa

• savaş.
  • Ben yıllardır diyorum her şey belli planlar belli

• Apo çıksın bence belki disarda bir delikanli kafasina sıkar kurtuluruz içerde beslenmesinden iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: clopin

Apo çıksın bence belki disarda bir delikanli kafasina sıkar kurtuluruz içerde beslenmesinden iyidir

(bu zamana kadar )kafasına sıkılacak çok vardı aslında ondan önce, fakat onlarnda kafasına sıkılmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 2 Mart 2015; 3:45:42 >
  • güya akp apoyu 2010 yılına kadar çıkaracaktı ama çıktı mı? Akp karşıtı olanlar yıllardır sallamaktan başka bir şey yapmıyor medya yalan manyağı olmuş, asıl bu ülkeyi bölecek olan unsurlar bunlardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

güya akp apoyu 2010 yılına kadar çıkaracaktı ama çıktı mı? Akp karşıtı olanlar yıllardır sallamaktan başka bir şey yapmıyor medya yalan manyağı olmuş, asıl bu ülkeyi bölecek olan unsurlar bunlardır.

Medya dünyanın en büyük süper gücüdür.

• kılıçdaroglu azonce iki tarafta silahlari birakmali dedi...yuh artik..

TSK da silah bıraksın diyor yani...bukadar rezil bi insan görmedim...
  • bu arada devlet bahçeli CNN türkte canlı yayında beyler açin izleyin bence ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Key

kılıçdaroglu azonce iki tarafta silahlari birakmali dedi...yuh artik..

gerçekten öyle dediyse bu adamı hala nasıl genel başkanlıkta tutuyorlar anlamış değilim
  • quote:

Hocam yanlış bilgi olmasın. Daha farklı söylemiş ama yine de tasvip etmedim ben bunu.

Kılıçdaroğlu, "2013'te de Öcalan'ın bir çekilme çağrısı yaptığının" ifade edilmesi üzerine, "Önümüzdeki günlerde ayrıntıları göreceğiz. Şimdi böyle bir çağrı yapılıyor, 'Silahlar bırakılsın' diyor. İki taraf da silahları bırakacağını açıklayacağını söyledi. Böyle bir şey olursa mutlu oluruz" diye konuştu.

akp ve pkk nın açıklamaları bunlar, onun üzerine yorum yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SecretandWhisper -- 1 Mart 2015; 13:39:54 >
  • quote:

quote:

gerçekten öyle dediyse bu adamı hala nasıl genel başkanlıkta tutuyorlar anlamış değilim

hocam haberlerde izledik babam ile aynen böyle dedi hatta bunun muhabbetinide yapti babam o sırada tayyipte bu konustugumuz muhabbet üzerinden yuklendi kılıçdar ogluna..karşiliklı iki tarafta silah bırakmalı dedi ve tayyip bile bunun muhabbetini yapti..adam kürt alevisi ve destekçisi..beni ilgilendirmez pek ne mal olduğu fakat

sen çikipta vatan koruyan askere oda silah bıraksın diyemezsin..teroristmi lan onlar gencecik adamlar askerliğini yapiiyor her devlete asker yokmu ? sen nasil askere silah bırak dersin be utanmaz ..silahı bırakması gereken pkklılarken adam türk ordusuna resmen silahini birak çağrısı yapti..resmen bende sizleri destekliyorum demek istemiş..bir kaç kişiden daha oy kapmak için pislikleşmenin bukadar alçakça siyaset yapmanın mantıgı nedir....?

bu arada akpli degilim ama chplide degilim...bu milletin bekası için hangisine atmam gerekirse ona atarim oyumu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 3 Mart 2015; 1:04:01 >

• quote:

quote:

genel başkanlikta durmalarının sebebi , iyi maaşlarını bırakmamaları dokunulmzlıkları sosyal hakları vs gibi sebeplerin yanı sıra bunları gerçekte orda kalmalarını saglayan bir güçte var sanirim ...özel olarak değişime gidilmiyor sanki çünkü liderler değişirse adam akıllı insanlar kelime kasarlıgından cok icraar yapabilen insanlar gelirse iktidar olan partinin yerini yeni bir partinin alması elzem olacagi için bunlar değişmiyor..

devamlı halka vergi dayatiryorlar fakat bu yakında bir kaos ortamını doguracaktır muhtemelen... pkk muhabbetinden sonra parasızlıktan bunalan insanlar pkk ve müptezel öcalanın salinmasından sonr,a daha çok ateşlenecek ve zaten vergilerden geçim sıkıntılarından bunalan ve geçinemeyen halkın patlaması ile kaos oluşumu başlayacak gibi..bakalim bunlara ne olacak ozamn..

• quote:

Orijinalden alıntı: SecretandWhisper

quote:

Hocam yanlış bilgi olmasın. Daha farklı söylemiş ama yine de tasvip etmedim ben bunu.

Kılıçdaroğlu, "2013'te de Öcalan'ın bir çekilme çağrısı yaptığının" ifade edilmesi üzerine, "Önümüzdeki günlerde ayrıntıları göreceğiz. Şimdi böyle bir çağrı yapılıyor, 'Silahlar bırakılsın' diyor. İki taraf da silahları bırakacağını açıklayacağını söyledi. Böyle bir şey olursa mutlu oluruz" diye konuştu.

akp ve pkk nın açıklamaları bunlar, onun üzerine yorum yapmış.

http://www.mynet.com/tv/dogan-haber-ajansi-izle-goruntulu-haber-kilicdaroglu--silah-birakma-bu-topraklara-huzur-getirecek-bir-adimdir-vid-2049558/

dinle hocam

http://tv.haberler.com/erdogan-silah-birakma-cagrisini-degerlendirdi-7020480-videosu/

2.dakidadan sonraki konusmaya bak veya oncesinede bak kız yasar kemalden giriyor halbuki niyeti farklı...pkk konusuna girince yutkunuyor ve son sorusunda ise kaçmayı seçiyor...işte gerçek bir genel başkan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 3 Mart 2015; 2:10:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.