Şimdi Ara

0'dan site yapmaya başlamak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese kolay gelsin arkadaşlar.Ben kendime ait bir site yapmak istiyorum.Site yapmaya 0'dan başlıcayağım için hiç bilgim yok.Sitenin konusu Minecraft server sitesi.Sitede olacak şeyler kayıt, giriş,kurallar,mağaza,sunucu hakkında bilgi vs. Bana site yapmak için neler lazım,hangi programları kullanacağım.Html bilgim yok.Şu anda elimde hazır script var o scripte nasıl yeni sayfalar,özellikler ekleyebilirim.Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.İnternette araştır felan yazmayın baya bir araştırdım hep bilgi kirliliği var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sdfg_1

kadaşlar.Ben kendime ait bir site yapmak istiyorum.Site yapmaya 0'dan başlıcayaĞ?ım için hiç bilgim yok.Sitenin konusu Minecraft server sitesi.Sitede olacak şeyler kayıt, giriş,kurallar,maĞ?aza,sunucu hakkında bilgi vs. Bana site yapmak için neler lazım,hangi programları kullanacaĞ?ım.Html bilgim yok.Şu anda elimde hazır script var o scripte nasıl yeni sayfalar,özellikler ekleyebilirim.Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.İnternette araştır felan yazmayın baya bir araştırdım hep bilgi kirliliĞ?i var.

Dostum şöyle bahsedeyim; web sitelerinin temel altapısı HTML. Fakat senin HTML öğrenmen istediğin şekilde bir site yapmana yetmeyecek, çünkü üyelik sistemi .vs PHP bilgisi de gerektirir. Script demişsin, script hosting içine kurulduğu zaman sadece düzenlemeler için uğraşman gerekir ki bu da işin kolay kısmıdır. Script kurulumu için bir sürü adres var bilgi kirliliği olmayan fakat HTML bilgim bile yok diyip bir script üzerinde çalışman seni zorlayacaktır. Ufaktan biraz HTML'e göz at, imkanın varsa DreamWeaver programını yükleyerek oradan bir şeylere bakmaya çalış öğrenmene yardımcı olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bfkartal

Dostum şöyle bahsedeyim; web sitelerinin temel altapısı HTML. Fakat senin HTML öĞ?renmen istediĞ?in şekilde bir site yapmana yetmeyecek, çünkü üyelik sistemi .vs PHP bilgisi de gerektirir. Script demişsin, script hosting içine kurulduĞ?u zaman sadece düzenlemeler için uĞ?raşman gerekir ki bu da işin kolay kısmıdır. Script kurulumu için bir sürü adres var bilgi kirliliĞ?i olmayan fakat HTML bilgim bile yok diyip bir script üzerinde çalışman seni zorlayacaktır. Ufaktan biraz HTML'e göz at, imkanın varsa DreamWeaver programını yükleyerek oradan bir şeylere bakmaya çalış öĞ?renmene yardımcı olacaktır.

işte html bilgim yok düzgün bir şekilde html,php öğrenebileceğim bir yer lazım bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.