Şimdi Ara

TURKCELL VEYA VODAFONE BAYİSİ NASIL AÇILIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cadde üzerinde araç ve yaya tarfiğinin yoğun olduğu bölgede 25 m2 dükkanım var, forumda turkcell yada vodafone bayisinde çalışan yada sahibi olan var mıdır acaba açmak istesek neler gerekiyor maliyetler nedir dükkan kirası olmayacak o yüzden bu işe girmeyi düşünüyorum

• bende merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kolay oluyor galiba..

İstiklal Caddesinde birbirine yakın 3-4 tane Turkcell bayii var.
    Beşiktaş'ta biri Çırağan caddesinde diğerleri çarşıda olmak üzere 3 tane Turkcell bayiisi var.

İstiklal'de birbirine yakın 2 tane vodafone bayii var.
    Beşiktaş Çarşı'da birbirine yakın 2 tane vodafone bayii var.

Avea bayileri iş yapamadıklarında ya 2. el telefoncu veya fatura tahsilat merkezi oluyorlar.
  • Bostancı'da birbirine yakın 2 tane avea bayi vardı. Tren istasyonu civarında olan, alt geçitteki tadilat nedeniyle yoğunluk azalınca kapatmak zorunda kaldı.

Beşiktaş çarşıda iki tane avea bayi var, aynı cadde üzerinde. Bir tanesi Türk Telekom ve TTNET işlerine de bakıyor.

• Kadıköy'de 6 tane bayi varmış. Kadıköy dediğim bölge; Kadıköy merkezde olanlar. Yani Bahariye, Söğütlüçeşme, Rıhtım falan.. Birbirine çok yakın noktalar.

• Numara taşımada son 4 yıldır liderliği elinde bulunduran Avea, 2014 yılında numara taşımayla 1,3 milyon net müşteri kazandı.

Numara taşıma, bayiye en çok gelir getiren şeylerden biri olsa gerek.

• Yahu yok mu bilen birisi ? Biz de nasıl olduğunu öğrenelim.

• Eskiden forumda şöyle bir şey okumuştum:

Operatörler mevcut bayilere, yeni bayi açma imkanı sunuyormuş. Yani A kişisi bayi açmış, yeni bir bayi açılacaksa, yine ilk olarak A kişisi ile görüşülüyormuş. Mevcut bayilerle görüşülüyor yani. Sektöre girmek kolay değil.

Bildiğim kadarıyla bayi açacak kişi teminat mektubu ibraz etmeli.

Kirayı bazen operatör ödüyor sanırım ya da kısmen ödüyor, tam bilmiyorum.

• hocam bayi açarsan dükkanın temiz gözüksün. Yani bazı yerler var adam a4 kağıda turkcell lg g2 ayda şu kadar yazıyor. Dışarı led koymuş yazı aşşağı yukarı turkcell yazıyor. sakın böyle yapma dükkan tutmaz tavsiye. Bide elemanlar gömlek falan giysin.

• türksel baylık nasıl alınır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.