Şimdi Ara

Depresyon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben yakın zamanda depresyona girdim hayatımda hiç böyle bir şey yaşamamıştım halada etkisindeyim. Geçen akşam o kadar fenalaştım ki babamla birlikte acile gittik. Henüz 18 yaşındayım ancak o kadar bunalıyorum ki, açık öğretim okuyorum ve hiç arkadaşım yok. Sabahtan akşama kadar evdeyim, psikiyatriste gittim dinledi ve sadece bir ilaç yazdı. İş ilanı falan verdim nete, lütfen bir şeyler yazın ne yapayım nasıl ortam yapayım bu bunalımdan nasıl kurtulurum. Arkadaşlar durum çok ciddi hayatımda hiç böyle bir sıkıntı yaşamamıştım lütfen cevap yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 28 Şubat 2015; 22:54:29 >

• HANGİ ŞEHİRDESİN
  • sabahtan akşama kadar evdesin madem ders çalış iyi bir üniversite kazan

benimde içimi dökmeye ihtiyacım var :(
  • içini dökcem adam gelsin pm anlatsın derdini rahatlasın biraz :)
    hiç arkadaşım yok diyorsun vaktin bol (benimde hiç arkadaşım yok bende dert ediyordum ama meğersem ben istemiyormuşum) git bi dans kursuna yazıl ilk başlarda çekinirsin sonra açılırsın dans bana göre değil dersen git gitar kursuna falan yazıl , spora yazıl (sadece body anlamında değil masa tenisi olur , tenis olur basket...) bunları ben yapamıyorum çok fazla üşeniyorum :) ama sen yapabilirsin , üniversite sınavına hazırlan çalış planını yap işte özele gelmek isteyen olursa kapım açık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

sabahtan akşama kadar evdesin madem ders çalış iyi bir üniversite kazan

benimde içimi dökmeye ihtiyacım var :(

Haklısın dostum derslere vereceğim kendimi iyi bir üni kazanacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

Arkadaşlar ben yakın zamanda depresyona girdim hayatımda hiç böyle bir şey yaşamamıştım halada etkisindeyim. Geçen akşam o kadar fenalaştım ki babamla birlikte acile gittik. Henüz 18 yaşındayım ancak o kadar bunalıyorum ki, açık öğretim okuyorum ve hiç arkadaşım yok. Sabahtan akşama kadar evdeyim, psikiyatriste gittim dinledi ve sadece bir ilaç yazdı. İş ilanı falan verdim nete, lütfen bir şeyler yazın ne yapayım nasıl ortam yapayım bu bunalımdan nasıl kurtulurum. Arkadaşlar durum çok ciddi hayatımda hiç böyle bir sıkıntı yaşamamıştım lütfen cevap yazın.

Hayat amacin nedir?
    Onu belirlemekle başlamalisin.
    ...
    Gecmis olsun bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PDR_45

quote:

Arkadaşlar ben yakın zamanda depresyona girdim hayatımda hiç böyle bir şey yaşamamıştım halada etkisindeyim. Geçen akşam o kadar fenalaştım ki babamla birlikte acile gittik. Henüz 18 yaşındayım ancak o kadar bunalıyorum ki, açık öğretim okuyorum ve hiç arkadaşım yok. Sabahtan akşama kadar evdeyim, psikiyatriste gittim dinledi ve sadece bir ilaç yazdı. İş ilanı falan verdim nete, lütfen bir şeyler yazın ne yapayım nasıl ortam yapayım bu bunalımdan nasıl kurtulurum. Arkadaşlar durum çok ciddi hayatımda hiç böyle bir sıkıntı yaşamamıştım lütfen cevap yazın.

Hayat amacin nedir?
    ...
    Gecmis olsun bu arada

Dostum sağol şu son 3 gündür çok fena sardı beni ama şuan bayağı iyi hissediyorum kendimi.

• quote:

quote:

quote:

Hayat amacin nedir?
    ...
    Gecmis olsun bu arada

Dostum sağol şu son 3 gündür çok fena sardı beni ama şuan bayağı iyi hissediyorum kendimi.

Psikiyatri senle konusurken ilgilendimi. 4-5 dk icinde konusup hemen İlaç yazdi ise ilgilenecek birini bulmalisin. İlaç son caredir ama bazen kisa yoldan hemen ilac yaziyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayat amacin nedir?
    ...
    Gecmis olsun bu arada

Psikiyatri senle konusurken ilgilendimi. 4-5 dk icinde konusup hemen İlaç yazdi ise ilgilenecek birini bulmalisin. İlaç son caredir ama bazen kisa yoldan hemen ilac yaziyorlar.

Dostum dinledi hı hı hı hı deyip durdu sonra ilaç yazdı al bunu kullan dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

Çok dostum var benim, yeter ki işleri düşsün.

Aynen
  • Boş durduğun için, sabahtan akşama kadar evde oturduğun için canın sıkılıyor ve ruhun daralıyor. Gidebileceğin bir sürü kurs var. Mesela yabancı dil kursu. Git kaydol ve haftanın 5-6 günü takıl bakalım orda. İllaki görürsün faydasını.
  • Sen o ilacı mutlaka kullan bak, bi zamanlar aksamlari içime karanlık çöktüğü oluyordu benim.. Benzer şeyler yani.. ilaç vesile olabilir kurtulmana. Bi arada depresyon denilmediyse anksiyete yani kaygı bozukluğu filan da olabilir haberin olsun. İlacı en az 1 ay kullan sonra durumu gelişmeleri bana yaz bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.