Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.394
Cevap
317
Favori
251.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yükseltmediğin sürece seni kanser edebilecek iğrenç bir programdır kendisi benim gözümde bir önceki şarkıya dönemiyorum yahu karışık çal ne demektir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaskülistAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

İlhan İrem'in albümleri yok :(

İTunes üzerinde 1 albüm görünüyor Spotfiy'da da bir albüm görünüyor. Muhtemelen telif haklarını tamamen çekmiş olabilir. Ya da başka platformlarda devam kararı almışda olabilir TTNet Müzik gibi. Bazen sanatçılar dijital ortamlardan tamamen çekilebiliyor. Fark ettiğiniz eskiden olup şimdi Spotify'da görünmeyen sanatçılar var mı ? Varsa o kötü işte

Baktım da şimdi hiçbir platformda yok, tamamen çekilmiş sanırım. Elimizdeki müzikleri Spotify'ın yerel dosyalar bölümüne attığımızda diğer cihazlara da otomatik geliyor mu? Örneğin bilgisayardan Spotify yerel dosyalara attık, telefona da ayrıca yüklememize gerek kalmaz inşallah. Bulacağım o albümleri
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MaskülistAdam

quote:

İlhan İrem'in albümleri yok :(

İTunes üzerinde 1 albüm görünüyor Spotfiy'da da bir albüm görünüyor. Muhtemelen telif haklarını tamamen çekmiş olabilir. Ya da başka platformlarda devam kararı almışda olabilir TTNet Müzik gibi. Bazen sanatçılar dijital ortamlardan tamamen çekilebiliyor. Fark ettiğiniz eskiden olup şimdi Spotify'da görünmeyen sanatçılar var mı ? Varsa o kötü işte

Baktım da şimdi hiçbir platformda yok, tamamen çekilmiş sanırım. Elimizdeki müzikleri Spotify'ın yerel dosyalar bölümüne attığımızda diğer cihazlara da otomatik geliyor mu? Örneğin bilgisayardan Spotify yerel dosyalara attık, telefona da ayrıca yüklememize gerek kalmaz inşallah. Bulacağım o albümleri

Tabi hocam istediğiniz yerel dosyaları Spotify Windows/Mac uygulamasından tanıttığınız taktirde İOS ya da Android cihazlarınızda eşitlemeniz yeterli olacaktır. Eşitleme sırasında bilgisayarda uygulama sürekli açık ve aynı wifi bağlantısı üzerinde eşitleme yapmalısınız. Eşitleme işleminizi bir kere yapmanız yeterli olacaktır. Takıldığınız ya da yapamadığınız yer olursa sorun cevaplayayım. İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik gelmez , bu pek mantıklı olmazdı zaten benim pc de bütün arşivim spotify da dinliyorum mesela 70 küsür gb telefona gelse olur muydu :) ama dilediklerinizi eşitleyebilirsiniz aynı wi fi ağı üzerinden.
  • spotify a yeni güncelleme gelmesinin ardından itunes üzerinden eşitlediğim parçaları yerel dosyalar içerisinde göremiyorum ayrıca yardımcı uygulama olarak kullandıgım shuffler.fm tarzı uygulamalar da çıkmıyor. Buna bir çözümü olan var mı eski versiyonu yüklediğimde sorun çözülüyor fakat uygulama kendi kendine güncelleme yaptıgında yine aynı problemle karşılaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: burActive

Radyo Fenomen Top 10 listesi

http://open.spotify.com/user/buractive/playlist/1h9fMw7MfvYVgq5ONHohl7

Bunlar sanırım 2014 un top 10 u

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • thedoctor1907 T kullanıcısına yanıt
    Yeni sürümün em büyük eksisi bu yerel dosya ve uygulamalar yok. Onun için bende eski sürüm Kurulu.

• peki uygulamanın kendini güncellemesini nasıl durduruyosunuz ben şimdi eski sürümü kurdum kendi kendine yine güncelledi tekrar başlatmamı bekliyo bu da sinir bozucu bi durum
  • thedoctor1907 T kullanıcısına yanıt
    spotify eski sürümüne dönmek isteyen kullanıcılar için ;

1- spotify’ı kapatıp, windows gezginin’den bu adrese gidin ” %appdata%\spotify ”
    2- Spotify_new.exe dosyasını silin. yeni bir metin belgesi oluşturun, adını Spotify_new.exe olarak değiştirin. (.txt vb dosya uzantılarını göremiyorsanız, ilk önce klasör seçeneklerinden, “bilinen dosya türleri için uzantıları gizle” seçeneğini kaldırın.
    3- dosyaya sağ tık > özellikler > salt okunur seçeneğini işaretliyoruz ve uygula diyin.
    4- spotify programını indirip kurulumu yapın.
  • yeni güncelleme gelmiş , yerel dosyalar sorunu çözülmüş herhalde , ben gittiğini farketmemiştim zaten :) şu an hepsini görüyorum. Ama "uygulama bulucu" sekmesi yok MusiXmatch eklentisi artık programın bir parçası olmuş :) en çok kullandığım uygulama oydu.
  • çok teşekkürler.
  • Arkadaşlar sizce Spotify'mı Deezer'mı :)

artıları eksileri mobil / tablet uygulama kaliteleri ile birlikte yazarsanız sevinirim.
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Her ikisine de üyeyim.Bana göre:
    Deezerin
    -ses kalitesi daha iyi..
    -Cep telefonundan araca direk bağlanarak dinleme uygulaması daha kullanışlı.

Spotifyin türkçe parça arşivi daha zengin.Ancak arabadan dinleme uygulaması kullanışsız.

Belli bir süre sonra ikisinden birisine veda edeceğim.
  • redkid778 R kullanıcısına yanıt
    bana göre de Spotify'ın ses kalitesi daha iyi geldi,yani ikisi de yüksek kalitede iken Spotify daha kaliteli bir dinleme sunuyor bana göre. Hem bilgisayar hem iphone,ipad uygulaması da kullanışlı.

Deezer sözde 30 milyon parçalık arşiv diyor ama spotify'da aradığım herşey deezer'da da var.yani pek bir artısını göremedim, uygulamalara gelecek olursak bilgisayar uygulaması vasat. zaten beta sürecinde imiş. iphone uygulaması güzel. eko ayarı mevcut,bu da büyük bir artı. ancak ipad uygulaması için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.. uygulamayı kasım'dan beri yeniden yapma sürecine almışlar, şu an beta versiyonu mevcut,vasat bir kalite sunuyor.Hatta vasatın da altında bana göre. bu bana göre büyük bir eksiklik çünkü uygulama konusunda da hem tabletten hem telefondan gümbür gümbür dinlemek isterim ben. bunu da şu an en iyi spotify sunuyor bana.

30 günlük üyelik verdi deezer, 3 nisan da spotify2ın 30 günlüğü bitiyor. arada bir deezer'a da bakarım. ama sanırım spotify ile devam ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkid778

Her ikisine de üyeyim.Bana göre:
    Deezerin
    -ses kalitesi daha iyi..
    -Cep telefonundan araca direk bağlanarak dinleme uygulaması daha kullanışlı.

Spotifyin türkçe parça arşivi daha zengin.Ancak arabadan dinleme uygulaması kullanışsız.

Belli bir süre sonra ikisinden birisine veda edeceğim.

Arabadan dinleme uygulamasi derken?

• blacksnake03 kullanıcısına yanıt
    iphone uygulamasından bahsediyor.

ipad uygulaması kullanılacak gibi değil zaten..enkaz halinde şu an. ne zaman çıkacağı da meçhul.
  • blacksnake03 kullanıcısına yanıt
    Iphone aracınıza USB ile bağladıktan sonra cep telefonu ile işiniz bitiyor. Tüm komutları direksiyondan verebiliyorsunuz. Deezer uygulaması daha kullanışlı.
  • redkid778 R kullanıcısına yanıt
    tabi araç teybi de uyumlu ise :)
  • arkadaşlar grup vitaminin 1992 de çıkan albümünü buldum sıkıntısız dinliyorum.

10 tl vermek istemeyen gitsin enpara alsın 5 tl verir.

5 tl vermek istemeyen gitsin torrent kursun bakalım buluyormu 1992 de çıkan türk albümleri?

ayrıca bir soru sormak istiyorum bilen arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum. itunes ile spotify karşılaştırıyorsunuz ya onu anlamadım. itunes dan şarkılar tek tek alınmıyormu? öyle spotfy gibi kirala yada üyelik sistemi varmı itunes de? 4 yıldır ios dayım böle bi özellik varsa bilmem lazım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: küfrettin

arkadaşlar grup vitaminin 1992 de çıkan albümünü buldum sıkıntısız dinliyorum.

10 tl vermek istemeyen gitsin enpara alsın 5 tl verir.

5 tl vermek istemeyen gitsin torrent kursun bakalım buluyormu 1992 de çıkan türk albümleri?

ayrıca bir soru sormak istiyorum bilen arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum. itunes ile spotify karşılaştırıyorsunuz ya onu anlamadım. itunes dan şarkılar tek tek alınmıyormu? öyle spotfy gibi kirala yada üyelik sistemi varmı itunes de? 4 yıldır ios dayım böle bi özellik varsa bilmem lazım :D

iTunes üzerinden tek tek parça satın alınabiliyor. Ama son zamanlarda biraz daha albüm aldırmaya yönelik çalışmalar olduğunu görüyorum. Yani albüm çıkıyor iTunes'a fakat 3 parçası falan satın alınabiliyor diğer parçalardan tek tek alamıyosunuz. İllaki albümü almanızı şart koşuyor. Kiralama ya da abonelik söz konu değil. Ama ilerleyen dönemlerde Beats Music ile birlikte Apple da abonelik sistemine giriş yapacak. Fiyatlar nasıl olacak bakalım bekliyoruz

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.