Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.421
Cevap
319
Favori
252.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir adet premium hesabi kaç telefonda kullanabiliyoruz bilen var ? Ayni anda ios ve android telefonda birlikte kullanılabilir mi silmesinler hesabi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlardan sd kart seçili ama çevrimdışı listeleri dahili hafızaya kaydediyor. Nedendir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anatolium67

3 ay boyunca aylık 0,99'a premium kampanyası yeniden başlamış. İlk defa premium alacaklar için geçerli. Denemek isteyenler kaçırmasın.

Daha önce o kampanyadan yararlanmış olanlar için de 3 ay 9,99tl kampanyası var az evvel maili geldi. aylık 3.33tl oluyor.
  • Beyler ben spotify yeni geçtim yeni sorum var ben arabesk falan dinliyorum bazende sevdigim yabancı şarkılar vs şimdi bu fazla mb yermi evde önemi yokta dışarda vs 30 dakka dinlemeyle ne kadar yer en kaliteli modunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Beyler ben spotify yeni geçtim yeni sorum var ben arabesk falan dinliyorum bazende sevdigim yabancı şarkılar vs şimdi bu fazla mb yermi evde önemi yokta dışarda vs 30 dakka dinlemeyle ne kadar yer en kaliteli modunda

Dinlediğiniz şarkıları bir çalma listesine kaydedip Wi-Fi ile indirin hocam en iyisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben spotifyi premium olarak kullanıyorum.
    şimdi vodafone spotify kampanyasına geçicem, kullandığım hesap nolur? Yeniden hesap almam gerekir mi? (

• quote:

Orijinalden alıntı: Anatolium67

quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Beyler ben spotify yeni geçtim yeni sorum var ben arabesk falan dinliyorum bazende sevdigim yabancı şarkılar vs şimdi bu fazla mb yermi evde önemi yokta dışarda vs 30 dakka dinlemeyle ne kadar yer en kaliteli modunda

Dinlediğiniz şarkıları bir çalma listesine kaydedip Wi-Fi ile indirin hocam en iyisi.

Hocam indirmeyi yapayımda normal dinlemeden ne farkı olacak bu sefer çünkü bende poweramp da var
  • Arkadaşlar bu spotify benden 1 tl olmak üzere 3 defa para çekti bende para mı geri verin yoksa hukuki yollara başvuracağım diye mail attım. Ne gelen var ne giden... Hangi yolları izlemem lazım?
  • 3 aylık 1tl olmuş sorularım var.

1)Listeler nasıl her liste birbirinin aynısı mı? mesela youtube listeleri var hep aynı şarkılar.

2) 1990-2005 arası ülkemizde popüler olmuş yerli/yabancı şarkılar var mı?

3) Liste oluşturduktan sonra pc'de kullanabiliyor muyum?

4) Üyeliğimi yenilemeyi unutursam ne olur bazı yerlerde liste kayboldu vs yazımışlar
  • -değil
    -var
    -evet
    -hayır kaybolmaz
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • kısa ve net cevap için teşekkürler alıyorum.
  • Spotify çalma listelerindeki müzikleri text olarak isimleri ile almak mümkün mü?
    Bir de bu listeleri indirmek için neler yapabiliriz? Gerçi spotify ücretsiz gibi fiyatta. Yani 15 liraya 5 kişi.

Yİne de listeyi text olarak almak istiyorum.
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşın sorularına ek olarak şunu sorabilir miyim ?

Oluşturduğumuz listeler silinmiyor fakat çevrimdışı dinlemek için indirdiğimiz müzikler premium üyeliği yenilemez isek otomatik siliniyor mu ?
    Dinleyemeyebiliriz ama siliniyorsa hoş değil.

İkincisi çevrimdışı olarak indirilen müzik klasörünü yedeklesem rom yuklemelerden sonra eski yerine atsam müzikleri tekrar indirmem gerekir mi ?
    Yani her formattan sonra tekrar indirmek işkence olur yoksa.
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    hayır silinmiyor listeler
    çevrimdışı indirilenler klasörü diye bir şey yok galiba, direkt şarkı olarak indirmiyor çünkü. tam da bilemiyorum bunu
  • Arkadaşlar 3 ay 10 tl ye aldımda kredi kartı bilgimi nasıl kaldıracağım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 4 Haziran 2016; 14:04:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Arkadaşlar 3 ay 10 tl ye aldımda kredi kartı bilgimi nasıl kaldıracağım?

https://www.spotify.com/tr/account/subscription/
    -Üyeliğini iptal etmek ister misin?
  • Aile uyeligini 1 yıllık tek seferde alma şansım yok mudur?

• Yok hocam o odeme seçeneği yok

• 3 aylık premium 0.99 TL kampanyasından yararlanmak istiyorum ama kredi kartı bilgilerini verme ekranı açılmıyor bir türlü. Bir yükleme ekranı çıkıyor ve bir türlü bitmiyor yükleme. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

SPOTİFY  ★★★ANA KONU★★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifot

3 aylık premium 0.99 TL kampanyasından yararlanmak istiyorum ama kredi kartı bilgilerini verme ekranı açılmıyor bir türlü. Bir yükleme ekranı çıkıyor ve bir türlü bitmiyor yükleme. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

Başka tarayıcıda deneyin. Örneğin Microsoft Edge veya Firefox...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 11 Haziran 2016; 13:47:29 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.