Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RealSchule

Şarkılar listesini tek seferde temizleyebiliyor muyuz ?

(Ctrl + A) ya basarak hepsini seçebilir ve silebilirsin.
  • Spotify şimdi de Mighty diye bir cihazla anlaşmış ve orada da çalışacakmış. İpodun ufak olanına benziyor. Geçen de bir araba firmasıyla anlaşmıştı. Spotify güzel şeyler yapıyor. İnşallah bu müzik sektörüde Apple gibi tekelci şirketlere kalmaz. Fakat benim sorunum bir arkadaşımı ekleyememek. Arkadaş için facebook istiyor. Neden böyle yapıyor anlamış değilim. Yoksa ben mi bilmiyorum arkadaş eklemeyi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

Şarkılar listesini tek seferde temizleyebiliyor muyuz ?

(Ctrl + A) ya basarak hepsini seçebilir ve silebilirsin.

hocam pcden yaptım fakat şarkılar bölümü telefon ile senkronize olmadı.
  • 3 - 4 aydır spotify benim sisteme daha önce tanımlayıp daha sonra kaldırdığım kredi kartımdan usulsüz aylık ödeme çekip duruyordu. Her defasında ödemeyi enpara kartımdan çekmeleri için uyarıda bulunuyordum (sisteme tanımlı) Gel gör ki bir türlü kendileri bu sorunu aşamadılar.

En son olay ise beni çileden çıkardı. Herhangi bir satın alma yapmadığım halde benden 120tl para çekmişler, sanırım yıllık itelemişler. Ayrıca bir de aylık ödeme çekmişler enpara hesabımdan. Ben böyle saçmalık görmedim. resmen hesap güvenliğimiz yok, sistemsel hataları nedeniyle çektikçe çekiyorlar. En son ay kredi kartımdan hatalı çekilen tutar daha geri yatmamışken bir de bu 120tl olayı tuz biber oldu. Severek kullandığım spotify'a karşı enpatim başladı.

Telefon ile arayıp görüşebileceğim bir yetkili de yok.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• metulen kullanıcısına yanıt
    Daha hala para çekmenin peşindeler şaka gibi..
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Hocam paypal nakitle kaydolmustum ben. Teknosada 5 TL ye kartı alıp netten kaydoluyosun. Valla en kolayı bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magician13

Hocam paypal nakitle kaydolmustum ben. Teknosada 5 TL ye kartı alıp netten kaydoluyosun. Valla en kolayı bu

Enpara cikarttim hocam suan kullaniyorum bedava olarak ilk ayi tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarkıları sd karta indirdiğim zaman bir süre sonra çevrimdışı dinleyemiyorum fakat hafıza kartta şarkılar duruyor zira depolama alanında içinde kaç gb yer kaldığı görülüyor. sorun sd kartta mı diye düşünüyorum. telefon hafızasına kaydetsem bu sefer yer açmak için zorunda kalıyorum.aynı sorunu yaşayıp çözebilen var mı?
  • ya premium bittikten sonra listemdeki şarkıları açmamaya başladı kafayı yicem çok sinir bozucu
  • arkadaşlar enpara ile ödeme yapmak istediğimde her seferinde "Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan." uyarısı çıkıyor ve ödeme almıyor, farklı tarayıcılar ile denedim kart internet alışverişine açık, bu konu ile ilgili sorun yaşayan oldumu daha önce?? ve nasıl çözdü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 28 Şubat 2016; 20:54:51 >
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yaşamıştım Vakıfbank ile bir kaç ay önce bugün tekrar uzattım süreyi sorunsuz ödeme gerçekleşti. Neden yapıyor bilmiyorum
  • Arkadaşlar xperia z5 ile beraber spotify kullanıyorum ancak şöyle bir problemim var. Dinlediğim şarkı bittikten sonra sıradaki şarkıya geçince süre ilerliyor ancak şarkı çalmıyor sessiz kalıyor. Bu problemle karsılasan veya çözümünü bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfbmert -- 4 Mart 2016; 8:17:03 >
  • Uzun vadeli üyelikler nereden yapılıyor. Sitesinde birşey bulamadım. Ayrıca otomatik yenileme yapılacak yazmışlar yalnız bunu iptal edecek yer yok çok komik.
  • Oluşturduğum çalma listesindeki şarkıların sırasını duzenleyemiyorum androidde. Ipad de yapabiliyorum halbuki. Yardımcı olursanız sevinirim android için.

• Arkadaşlar uzun süreli üyelik almak için Aile indiriminden yararlanma amaçlı bir konu açtım:http://forum.donanimhaber.com/m_115168689/tm.htm ilgilenen olursa birlikte alabiliriz.
  • Ücretsiz 1 aylık denemeden sonra bugün banka kartımdan sorunsuz parayı çekti. Çok sevindim kredi gerekmediğine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Spotify Premium üyelik almaya çalışıyorum.
    Sistem sürekli aşağıda ki hatayı veriyor.Kartımda para da var.Ne yapmam lazım?
    Tarayıcı değiştirdim olmadı.
    Benim gibi bir çok kişi Encard ile Spotify da bu sorunu yaşamış internetten ve forumdan baktım. Çözümü bilen var mı?
    Uygulama içi başlatsam üyeliği 12.99 alıyor bu seferde.

"Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 16 Mart 2016; 22:19:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Arkadaşlar Spotify Premium üyelik almaya çalışıyorum.
    Benim gibi bir çok kişi Encard ile Spotify da bu sorunu yaşamış internetten ve forumdan baktım. Çözümü bilen var mı?

"Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan"

Benim sanal kart denemelerimin hepsinde aynı hatayı aldım. Daha sonra enpara da olmuştu. enparayla mı deniyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Arkadaşlar Spotify Premium üyelik almaya çalışıyorum.

Benim sanal kart denemelerimin hepsinde aynı hatayı aldım. Daha sonra enpara da olmuştu. enparayla mı deniyorsun?

Sorunu şimdi çözdüm.Aslında kendiliğinden çözüldü.
    Son bir kez daha denedim kabul etti bu sefer
    Para çekilmiş üstelik ama makbuz gelmedi daha.

Ayrıca Apple Müzikte ve İTunes da olmayan albümü Spotify da buldum sonunda.

• Spotify uygulamasından Ayarlar-Çalma başlığı altında "Çevrimdışı" altında da "Gün i.Çevrimiçi ol" yazıyor
    Çevrimdışı bende sürekli kapalı.
    Bunu açmanın farkı nedir?Bazen açıyorum ama bir şey farketmiyor.
    Ben Premium üyeyim zaten.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.