Şimdi Ara

Mad Catz, MWC 2015 öncesi S.U.R.F.R. ve L.Y.N.X. 3 isimli oyun kontrolcülerini görücüye çıkarttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mad Catz, MWC 2015 öncesi S.U.R.F.R. ve L.Y.N.X. 3 isimli oyun kontrolcülerini görücüye çıkarttı

Hazırladığı üst seviye oyuncu donanımları ile tanıdığımız firmalardan Mad Catz, 2015 Mobil Dünya Kongresi öncesi geliştirdiği yeni S.U.R.F.R. ve L.Y.N.X. 3 isimli oyun kontrolcülerimi kullanıcıların beğenesine sundu.

Genel olarak akıllı telefonlar için hazırlanan modellerden S.U.R.F.R, üzerinde yer alan QWERY tuş takımıyla dikkat çekiyor ve bu sayede oyun içi sohbet sürecine büyük katkı sağlayabiliyor. Farklı boyuttaki akıllı telefonları üzerinde taşıyan, ekstra olarak da Android TV ya da standart bilgisayar modelleriyle de kullanılabilen kontrolcü, sağ ile sol tarafına yerleştirilen kontrol butonlarıyla hem üst seviye oyun deneyimi vaat ediyor hem de fare imlecinin yönetilmesine imkan tanıyor. Siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle hazırlanan S.U.R.F.R, hem oyun hem de medya için toplu bir çözüm ortaya koyarak L.Y.N.X. 3'e göre daha fazla özellikle geliyor.

Hazırlanan L.Y.N.X. 3 modeli ise yine üzerinde farklı boyutlardaki akıllı telefonları taşıyabiliyor ve sadece oyuna odaklı bir çözüm oluşturuyor. Üç adet yön butonu, arka butonlar ve standart ABXY tuşlarıyla gelen kontrolcü, S.U.R.F.R gibi Android işletim sistemli bütün cihazlarla aktif olarak kullanılabiliyor ve katlanabilir yapısıyla da rahatlıkla taşınabiliyor.

Mad Catz'in mobil odaklı oyun kontrolcülerinden S.U.R.F.R 80$, L.Y.N.X. 3 ise 70$ fiyat etiketleriyle Mayıs ayı içerisinde satışa çıkıyor.

Mad Catz, MWC 2015 öncesi S.U.R.F.R. ve L.Y.N.X. 3 isimli oyun kontrolcülerini görücüye çıkarttı

• alttakini cok sevdim.

• L.Y.N.X. 3 modeli daha şık duruyor. Keşke iOS için de çıkarsalar.

• LYNX3 e klavye aparatı da yapmıştı adamlar, onunla birlikte 70 dolar ise kesinlikle alınası duruyor. Ben daha pahalı bekliyordum açıkçası. Sağlamlık da iyiyse (modüler yapı var zira alette) zevk kaçıracak hiçbir noktası olmuyor.

• şu kontrolcüler trde satılsın artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

LYNX3 e klavye aparatı da yapmıştı adamlar, onunla birlikte 70 dolar ise kesinlikle alınası duruyor. Ben daha pahalı bekliyordum açıkçası. Sağlamlık da iyiyse (modüler yapı var zira alette) zevk kaçıracak hiçbir noktası olmuyor.

madcatz(eski cyborg) ürünlerinin malzeme kalitesi üst düzeydir. sıkıntı yaratmaz.
  • OTG desteği şart herhalde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

OTG desteği şart herhalde ?

Büyük ihtimal BT ile bağlanır. Yani OTG'ye gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burrnn

quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

LYNX3 e klavye aparatı da yapmıştı adamlar, onunla birlikte 70 dolar ise kesinlikle alınası duruyor. Ben daha pahalı bekliyordum açıkçası. Sağlamlık da iyiyse (modüler yapı var zira alette) zevk kaçıracak hiçbir noktası olmuyor.

madcatz(eski cyborg) ürünlerinin malzeme kalitesi üst düzeydir. sıkıntı yaratmaz.

Ben de öyle düşünüyorum normalde ama rat 9 almayı düşünürken maalesef çok fazla sıkıntı gördüm. Şaşırttı fazlasıyla. Kaldı ki joystick olarak Saitek C Evo Wireless kullanıcısıyım ve Mad Catz çatısında, o nedenle de kalite kaygısı yaşamam gibi düşünüyorum ama akla takılabiliyor ucundan.

• Tipleri çok iyi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.