Şimdi Ara

Hangi Gitar Türü ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

passenger let her go tarzı müzikler için akustik gitar mı yoksa elektro akustik gitar mı ? (let her go , holes , stay with me şarkıları gibi)

• Elektro akustik gitarlar sahne için tasarlanır. Kasaları ince olur. Böyle olmasının dezavantajını evde amfisiz çalarken hissedersin. Gitarın tonu, verimi düşük olur. Akustik gitarlar ise gövdeleri kalın olur ve evde veya kapalı bir ortam çalarken tonu, verimi yüksektir. Bunun dışında kesik kasa gitarlarda yine tonu olumsuz etkiler. Daha detaylı bilgi için Gitar Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? adlı yazımı okuyabilirsin.
  • Teşekkür ederim bu bilgi için ve sence passenger let her go , stay with me ttarzı çalmak için akustik uygun mudur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ibanez performance series pc15
    Takamine g220

Arasindan hangisi daha iyi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitarist98 -- 28 Şubat 2015; 20:45:15 >
  • Hocam sahne falan işiniz yoksa elektro akustik gereksiz akustik gitar işinizi görür

• gitarist98 G kullanıcısına yanıt
    Takamine öneririm ancak yinede ikisinden biri almadan önce mutlaka denemelisin. Ton ve gitarın elde verdiği hissiyat olarak hangisi hoşuna giderse onu alabilirsin. Bu tercihin ibanezde olabilir.
  • cangitarcom kullanıcısına yanıt
    Mersinde yasiyorum ve bildigim hic gitar saticisi yok sen biliyo musun peki o soyledigim ibane nin tonunu iyimidir yani ?

• İnternette ibanezin inceleme videosu göremediğim için kıyaslama yapamıyorum. Ancak Takaminenin inceleme videosunu buradan izleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gitarist98

Mersinde yasiyorum ve bildigim hic gitar saticisi yok sen biliyo musun peki o soyledigim ibane nin tonunu iyimidir yani ?

Hocam mersinde limon müzik var.hatta siteleri dewww.basmarket.com .Ersin bey var orada her şekilde en düzgün biçimde yardımcı olacaktır aradığınız gitarı orada bulabileceğinizi düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.