Şimdi Ara

Yeni İpad için tavsiyelerinizi rica ediyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Almak istememdeki amaç çok fazla film ve dizi izliyorum. 17.3 inç bilgisayarım var ama yatarak yatağımda izlerken çok sıkıntı oluyor ve radyasyon v.s problem diye düşünüyorum.

Zaman zaman forumları siteleri ve maillerimi kontrol etmem gerekiyor. Daha önce hep samsung ürünlerini kullandım, apple kalitesiyle biraz geç tanıştım diyebilirim ( çalıştığım yer sayesinde tanıştım ).

İş yerimizde A1396 model numaralı ipad 2 wifi+3g modeli var hoşuma gidiyor cihaz ama çözünürlüğü benim pek hosuma gitmedi çunku bilgisayarım 1080p :)

Uzun lafın kısası;

Çözünürlüğü buna nazaran daha iyi, büyük ekranlı (mini v.s istemiyorum), bütçemi çok zorlamadan alabileceğim ( air alamam ) tavsiye edeceğiniz model hangisi olur?

Yardımlarınızı sabırsızlıkla beklıyorum.

Not: 2. el temiz bir tablet almayı dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: maske187

Arkadaşlar merhabalar;

Almak istememdeki amaç çok fazla film ve dizi izliyorum. 17.3 inç bilgisayarım var ama yatarak yatağımda izlerken çok sıkıntı oluyor ve radyasyon v.s problem diye düşünüyorum.

Zaman zaman forumları siteleri ve maillerimi kontrol etmem gerekiyor. Daha önce hep samsung ürünlerini kullandım, apple kalitesiyle biraz geç tanıştım diyebilirim ( çalıştığım yer sayesinde tanıştım ).

İş yerimizde A1396 model numaralı ipad 2 wifi+3g modeli var hoşuma gidiyor cihaz ama çözünürlüğü benim pek hosuma gitmedi çunku bilgisayarım 1080p :)

Uzun lafın kısası;

Çözünürlüğü buna nazaran daha iyi, büyük ekranlı (mini v.s istemiyorum), bütçemi çok zorlamadan alabileceğim ( air alamam ) tavsiye edeceğiniz model hangisi olur?

Yardımlarınızı sabırsızlıkla beklıyorum.

Not: 2. el temiz bir tablet almayı dusunuyorum.

Kardeşim O Zaman İpad4 Almalısın İpad3 tavsiye etmem çünkü satışları sadece 6 ay sürdü ve apple satışını durdurdu. İpad2 bile daha uzun süredir piyasa da ama ekranı retina olmadığı için ipad2 almayacağını söylemişsin. O zaman sana şuan da tek tavsiye edebileceğim cihaz ipad 4 tür fiyat konusu na gelirsekhttp://www.sahibinden.com/bilgisayar-tablet-pc-tabletler-apple-ipad-4 burdan bakabilirsin eğer sim kart takılan modellerden istiyorsan biraz pahalı dan da pahalı olabilir ama sana kalmış Bende ipad mini wi-fi var iphone4 telefonum var gerektiğinde telefonu modem olarak kullanarak ipadimden bağlanıyorum ama sana kalmış birşey tabiki başka soruların varsa alıntı yap cevap veririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• iPad 4 alın

• Max bütçeniz nedir ?

• maske187 M kullanıcısına yanıt
    Bütçenizi öğrenebilir miyim?
  • Eğer temiz ikinci el ipad aire paranız yetiyorsa bi bakın derim. Hafiflik olsun,incelik olsun hepsi var. Ama yetmezse ipad 4 iyi bir alternatif olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. el bir iPad Air tavsiye ederim.
  • 2. El ipad 4 olabilir
  • Butcem 700tl civarinda 600tl civarinda olucak muhtemelen. Sitede burada birkac ilan buldum dediginiz gibi air daha mantikli deldi ama gucum yetmez ise ipad 4 alicam gibi duruyor.

• quote:

Butcem 700tl civarinda 600tl civarinda olucak muhtemelen. Sitede burada birkac ilan buldum dediginiz gibi air daha mantikli deldi ama gucum yetmez ise ipad 4 alicam gibi duruyor.

Al Gitsin İlk İpad Alıcakken Herkes Bişey Dedi Yok REtina Yokmuş İpad mini de vs gibi ama ben vazgeçmedim kararımdan aldım şuan da gayet memnunum bütün işlerimi halledebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzafferste

quote:

Butcem 700tl civarinda 600tl civarinda olucak muhtemelen. Sitede burada birkac ilan buldum dediginiz gibi air daha mantikli deldi ama gucum yetmez ise ipad 4 alicam gibi duruyor.

Al Gitsin İlk İpad Alıcakken Herkes Bişey Dedi Yok REtina Yokmuş İpad mini de vs gibi ama ben vazgeçmedim kararımdan aldım şuan da gayet memnunum bütün işlerimi halledebiliyorum

Bugun vatana bilfisayara gittim ipad mini 2 test etme sansim oldu. Begenmedim desem yalan olur ekranin o kalitesine bayildim resmen. Kamerasina da ayni sekilde hayran oldum. Fiyatini arastirdim sifiri nette 650tl civarlarinda var. Ipad 4 u kullanma sansim olmadi internetten ikisinin karsilastirmalarini izledim. Birsey okurken ipad 4 de siteye girdiginizde tam ekran okunakli olurken, ipad mini2 de yakinlastirma v.s gerekiyor.

Burada iki secenek ortaya cikiyor malesef.

Buyuk ekranli ikinci el garantisiz ipad 4 u 650 700tl ye almak mi

Yoksa

Ipad mini 2 kapali acilmamis kutuyu tetertemiz 2 yil garantili almak mi ?

Film izlemeyi cok sevdigim icin beni endişelendiriyor bu durum.

1hafta icerisinde bu cihazi almayi planliyorum. Anladigim kadariyla ipad 4 ve ipad mini 2 ikisi de retina ekranli. Yani görüntü olarak ikisinin de ayni kalitede olacağını tahmin ediyorum. Iki arada bir derede kaldim :)

• quote:

quote:

quote:

Bugun vatana bilfisayara gittim ipad mini 2 test etme sansim oldu. Begenmedim desem yalan olur ekranin o kalitesine bayildim resmen. Kamerasina da ayni sekilde hayran oldum. Fiyatini arastirdim sifiri nette 650tl civarlarinda var. Ipad 4 u kullanma sansim olmadi internetten ikisinin karsilastirmalarini izledim. Birsey okurken ipad 4 de siteye girdiginizde tam ekran okunakli olurken, ipad mini2 de yakinlastirma v.s gerekiyor.

Yoksa

1hafta icerisinde bu cihazi almayi planliyorum. Anladigim kadariyla ipad 4 ve ipad mini 2 ikisi de retina ekranli. Yani görüntü olarak ikisinin de ayni kalitede olacağını tahmin ediyorum. Iki arada bir derede kaldim :)

İkiside retina ekranlı evet ikisinin de pikselleri aynı sayıda ama küçük ekranda pikseller daha yoğun ne alacağın sana kalmış ama mini 2 de süper cihaz bende mini 1 var gyet memnunum bütün işlerimi ondan hallediyorum okula giderken atıyorum mont cebime gidiyorum ayrıca 8 inç küçük bir ekran deği air ile aynı sadece ekranı küçük mini2 nin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzafferste -- 1 Mart 2015; 7:28:03 >

• 2 hafta once 2 aylık şkinci el ipad air aldım 750 lira

• quote:

quote:

quote:

Yoksa

Dostum,mini 2 air ile aynı islemci,hem daha taşınabilir ve hafifte. Bide sıfır almak tabikide daha iyi. Düşünsene kutusun açıyosun,ipadı eline alıyosun,jelatini söküyosun. Bunlar hepsi ayrı bir zevk. Mini 2 de okadar küçük değil bence. Taşınabilirde

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

2 hafta once 2 aylık şkinci el ipad air aldım 750 lira

O fiyata bende denk getirsem dakika dusunmem alirim :)

• BigGamer kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ayni düşünüyorum teknik detaylarini pek bilmiyorum apple firmasinin. Ama dediginiz gibi kutuyu sifir acip kullanmak banbaska bisey :) sanirim sifir mini 2 alicam :)

• quote:

Kesinlikle ayni düşünüyorum teknik detaylarini pek bilmiyorum apple firmasinin. Ama dediginiz gibi kutuyu sifir acip kullanmak banbaska bisey :) sanirim sifir mini 2 alicam :)

Hocam fikrinizden şaşmayın. İnanın o kutuyu açma hissi dünyalara bedel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.