Şimdi Ara

2011 civic elegance satıp 2014 i30 Veya ceed alınırmi ? Görüşleriniz benim için önemli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2011 honda cıvıc elegance otamatik beyaz renk navigasyon ve deri dösemeli lpg li ful dolu aracımı satıp 2014 model hundai i30 ve kia ceed 1.6 dizel otamatik vites ve en ful paketlerini yani elite ve premium paketleri olcak siz olsanız böyle bir değişim yaparmısınız ?

Nie değiştirmek istiyorum dizel otamatik araç a gecicem ve daha donanımlı olcak kendi aracımdan birde model yükseltmiş olcam şimdiden görüşleriniz için teşekkürler iyi forumlar
    Bu arada degistirilir diyenler peki i30 mu ceed mi nedenleriyle açıklarsanız sevirim. Ben 2 aracı da test edicem yinede sizin görüşleriniz önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AM1GO -- 28 Şubat 2015; 6:02:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arabanın yaşı genç daha model yükseltmeye gerek yok bence. Elindeki araç efsane oldu zaten, temiz ve sıkıntısı yoksa hiç gerek yok değiştirmeye.

• Millet senin aractan almak icin tonla para dokup bulamiyor sen satiyorsun usta. Bence degisme. Hele bu saydiklarinla asla. Sonra oturup aglarsin ben ne yaptim diye. Dizel otomatik ceed veya i30da dizel ekonomisi yok. Cok yakiyorlar. Cok ararsin civicin ekonomisini. Ayrica birkac sene icin arac degisilmez bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 28 Şubat 2015; 6:31:40 >
  • CyberBot kullanıcısına yanıt
    Aracım temiz degisen boya yok 42 bin km de yorumun için teşekkürler

• tam otamatik şanzımanlı araçlar olduğu için çok yakıyor i30 ve ceed donanımları ve ikinci ellerini fiyatinin düşük olması aklımı çeldi 2014 61 bin tl ye temizini bulabiliyorsun. Benim aracım 2011 suan 55 bin tl veren arkadaşım var bide o yuzden düşündüm yorumun için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: goodyear41

tam otamatik şanzımanlı araçlar olduğu için çok yakıyor i30 ve ceed donanımları ve ikinci ellerini fiyatinin düşük olması aklımı çeldi 2014 61 bin tl ye temizini bulabiliyorsun. Benim aracım 2011 suan 55 bin tl veren arkadaşım var bide o yuzden düşündüm yorumun için teşekkür ederim

Rica ederim ustam

• Bence alınır tüketim haricinde bu iki araçta gayet iyi araçlar hatta Fiyat/Performans olarak en iyileri bile diyebiliriz.Ama şuan kullandığınız araç piyasadaki gençlerin hayallerini süsleyen bir araç diyebiliriz yani millet o aracı almak için 3-5 fazlasına bakmadan vermeye hazır ama siz yinede iyi düşünün aradaki fiyat farkı fazla olmadığı için daha yeni,dolu,dizel-otm bir arac'a geçmek mantıksız değil test edin içinize sinerse alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Needfordrive

Bence alınır tüketim haricinde bu iki araçta gayet iyi araçlar hatta Fiyat/Performans olarak en iyileri bile diyebiliriz.Ama şuan kullandığınız araç piyasadaki gençlerin hayallerini süsleyen bir araç diyebiliriz yani millet o aracı almak için 3-5 fazlasına bakmadan vermeye hazır ama siz yinede iyi düşünün aradaki fiyat farkı fazla olmadığı için daha yeni,dolu,dizel-otm bir arac'a geçmek mantıksız değil test edin içinize sinerse alın

En kısa sürede iki aracıda test edicem dediğiniz gibi içime sinerse aklıma yatarsa değiştirmeyi düşünüyorum yorumunuz için teşekkur ederim

• quote:

quote:

Bence alınır tüketim haricinde bu iki araçta gayet iyi araçlar hatta Fiyat/Performans olarak en iyileri bile diyebiliriz.Ama şuan kullandığınız araç piyasadaki gençlerin hayallerini süsleyen bir araç diyebiliriz yani millet o aracı almak için 3-5 fazlasına bakmadan vermeye hazır ama siz yinede iyi düşünün aradaki fiyat farkı fazla olmadığı için daha yeni,dolu,dizel-otm bir arac'a geçmek mantıksız değil test edin içinize sinerse alın

En kısa sürede iki aracıda test edicem dediğiniz gibi içime sinerse aklıma yatarsa değiştirmeyi düşünüyorum yorumunuz için teşekkur ederim

Hocam değiştir yenilik iyidir... Bu arada araca talibim satarsanız...

• Arkadaş bi değişiklik arıyor bence.

Alacağın araçların seni tek üzeceği nokta yakıt olur, o da performanslı kullanırsan.

• Bu arada 2 Araç'ta LPG'li Otm civic'den daha iyi performansa sahip özellikle 80-100 km'den sonra 128 HP Güç ve 260 Nm torku hissedersiniz
  • Bence Leon FR'a geçin. Civic sonrası 0-100 8.2 Saniye hızlanmalı araç çok daha doğru olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyttatar

quote:

quote:

Hocam değiştir yenilik iyidir... Bu arada araca talibim satarsanız...

Anlaşalım veriyim kardeşim

• quote:

Bu arada 2 Araç'ta LPG'li Otm civic'den daha iyi performansa sahip özellikle 80-100 km'den sonra 128 HP Güç ve 260 Nm torku hissedersiniz

Şehir içi yakıt konusunda bilgin varmı fabrika verilerinin ne kadar üstünde yakıyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Bence Leon FR'a geçin. Civic sonrası 0-100 8.2 Saniye hızlanmalı araç çok daha doğru olur.

Leon FR da otamatik seçenegi yok diye biliyorum olsada dsg li araç riskine giremem yinede teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Bence Leon FR'a geçin. Civic sonrası 0-100 8.2 Saniye hızlanmalı araç çok daha doğru olur.

Leon FR da otamatik seçenegi yok diye biliyorum olsada dsg li araç riskine giremem yinede teşekkürler

Ben manuel olarak önermiştim. Sorun yok o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bu arada 2 Araç'ta LPG'li Otm civic'den daha iyi performansa sahip özellikle 80-100 km'den sonra 128 HP Güç ve 260 Nm torku hissedersiniz

Şehir içi yakıt konusunda bilgin varmı fabrika verilerinin ne kadar üstünde yakıyor acaba

Şehir içi 7-8 Lt civarı şehir dışı 110 sabit 5 Lt'nin altında ama forumdan daha net(Ort hız/Tüketim)Bilgiler edinebilirsiniz

• Dizel otomatik için biraz fazla yakan modeller ama geçilebilir, az yaksın geçtiğime değsin demek için megane da düşünülebilir
  • Eğer kullandığınız araç markası modeli ne olursa olsun gözünüzden düşmüş ise,buna bir çare yoktur.
    Bu gözden düşme başka araçları göz ile süzmek incelemek ve detaylandırıp önce kişilere sormak ve kendi kendini ikna etmek gibi safhalardan geçerek ilerler...

Maddi olanaklar el veriyor ise bunlar yapılabilir ama şunu söyleyebilirim.aradan geçen zaman ve km ile hyundai ve kia daha artan zaman oranında civic e göre daha çok kaybedecektir.

Karar sizin,benim görüşüm.en azından bu modeller ile değiştirmemeniz.

• civic den sonra accord a geçilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rbcntechnic -- 28 Şubat 2015; 11:05:58 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.