Şimdi Ara

Samsung E5 mi S3 Neo mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar telefonumu alalı 10 sene oldu artık yeni bir tel almanın vakti geldi
    Yeni cihazlar bildiğimiz gibi hergün yeni yeni modellerle bize sunuluyor takip etmek zor
    kullanan arkadaşlardan cihazı önerip önermemesi konusunda fikir alıyoruz bu yazımda
    bende sizden fikir almak istiyorum Samsung Galaxy S3 Neo yu kullanan birkaç arkadaş
    telefonu çok met etti bende akşam iş çıkışı o gazla vatan ve media mark a gittim teknosa falan
    ordada bana E5 daha güzel dediler
    1000tl üst limitle
    normal kullanıcı için (yani nette gezecem oyun az oynarım video resim vs vs )
    uygun ne önerirsiniz yarın alcam şimdiden teşekkürler

• Abicim sana 1000 tl üst limitle asla android bir telefon tavsiye etmem.neden mi? alırsın cihazı 1-2 ay uçak gibidir seri seri kullanırsın.sonra başlar telefon kasmaya.rehbere tıklarsın 5 saniye sonra açılır birisini aramaya çalışırsın 5-10 saniye sonra arar.yani o fiyatlardaki android ürünler tam anlamıyla ''çöplük'' sana önerebileceğim lumia 920 ve ya lumia 925 tasarımları gerçekten çok hoş özellikle 925 in.Ayrıca çok uzun ömürlü telefonlar 3-4 sene kullan yine ilk gün aldığın gibi hızlı kalır cihazlar.yavaşlama donma kasma çok çok az olur.Fotoğraf kalitesine sende çok şaşıracaksın.Zaten nokia nın kamera anlamında yaptıklarını kimse görmezden gelemez.Zaten sık sık telefon değiştirecek bi abimize de benzemiyorsun al bir lumia, 4 sene sonra başka bişey alırız sana :)
  • Benim size tavsiyem Lumia yani WP cihazlara bakmanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O bahsettiginiz 2 cihazda alinmaz.Lg G2 G3 -Asus Zenfone 5-6 veya Note 3 tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Gazi87

O bahsettiginiz 2 cihazda alinmaz.Lg G2 G3 -Asus Zenfone 5-6 veya Note 3 tavsiye ederim...

dostum önce arkadaşın yazdığını bi okusaydın keşke.1000 tl sınır var diyor senin önerdiğin telefonlar hep +1000
  • quote:

Orijinalden alıntı: niggas

quote:

O bahsettiginiz 2 cihazda alinmaz.Lg G2 G3 -Asus Zenfone 5-6 veya Note 3 tavsiye ederim...

dostum önce arkadaşın yazdığını bi okusaydın keşke.1000 tl sınır var diyor senin önerdiğin telefonlar hep +1000

Arkadaşım Asus Zenfone larla Lg g2 1000 tl üstümü ???Note 3 le G3 üstü.Onlarinda 2.el ini alirsin anladin

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşım Asus Zenfone larla Lg g2 1000 tl üstümü ???Note 3 le G3 üstü.Onlarinda 2.el ini alirsin anladin

G2 de 1200 civarları diye biliyorum.Sıfır

• quote:

quote:

quote:

quote:

Düştü düştü

• Arkadaşlar önerileriniz için saolun telefonumu aldım forumdan uzaktım yazdıklarınızı şimdi okuyabildim
    o yuzden çoktan almıştım aldığım telefon Samsung E5 900 tl media mark tan aldım
    saolun bakalım hayırlı haberlerle kullanırım inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: filmexpresi

Arkadaşlar önerileriniz için saolun telefonumu aldım forumdan uzaktım yazdıklarınızı şimdi okuyabildim
    o yuzden çoktan almıştım aldığım telefon Samsung E5 900 tl media mark tan aldım
    saolun bakalım hayırlı haberlerle kullanırım inşallah

O paraya en iyisini almıssın, şekil desen s5 le nerdeyse aynı, 64 bit snapdragon 410 işlemci var, asus 5 le aynı benchmarkı veriyor ama sarj çok çok daha iyi, ekran 720p, batarya 2400 mah, 1.5 gb ram var , ön kamera desen 120 derece açılı 5 mp tam selfie canavarı, arka kamera 8mp. Bu fiyata daha ne olsun.. Lumia da iyi belki ama windows maerket hala olmadı ve olmayacak.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Düştü düştü

lg g2 nerede 1000 tl söylede alalım

• Telefonu aldınız mı bilmiyorum ama eğer almadıysanız faydası olur diye bir iki konuya değinmek istiyorum.

Öncelikle iki telefonda zaten 1000 lira altında. Teknosa fiyatları ile konuşuyorum iki telefonda 899 TL s3 neo bazen turuncu indirimde 799 TL ye düşüyor.

İşlemci : S3 neo nun artı gibi gözüken tek avantajı 1.4 (4 çekirdek) Ghz olması bu değer E5 de 1.2(4 çekirdek) ama burda atlanan çok önemli bir nokta var. E5 64 bit tabanlı bir işlemciye sahip Android 5 güncellemesini alınca çok daha performanslı çalışacaktır.

Kamera : Ön kamera E5 de kıyaslamayacak derecede iyi 5 mp ön kamera var. Arka kamera kağıt üzerinde aynı 8 mp fakat E5 çok daha iyi çekim kalitesne sahip.

Diğer değerler kağıt üzerinde aynı gibi gözükse de E5

İkisini de uzun uzun test ettim.

Arayüz: Beyaz arkaplan ve yeni touchwiz görünümüne sahip e5 i kullanmak daha keyifli

Ayrıca aklıma gelmeyen birçok yazılımsal farklılıklar var tema değiştirme vs.

Tüm bunları kıyaslayınca E5 çok çok önce kalır S3 Neo ya göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acronym

Telefonu aldınız mı bilmiyorum ama eğer almadıysanız faydası olur diye bir iki konuya değinmek istiyorum.

Öncelikle iki telefonda zaten 1000 lira altında. Teknosa fiyatları ile konuşuyorum iki telefonda 899 TL s3 neo bazen turuncu indirimde 799 TL ye düşüyor.

İşlemci : S3 neo nun artı gibi gözüken tek avantajı 1.4 (4 çekirdek) Ghz olması bu değer E5 de 1.2(4 çekirdek) ama burda atlanan çok önemli bir nokta var. E5 64 bit tabanlı bir işlemciye sahip Android 5 güncellemesini alınca çok daha performanslı çalışacaktır.

Kamera : Ön kamera E5 de kıyaslamayacak derecede iyi 5 mp ön kamera var. Arka kamera kağıt üzerinde aynı 8 mp fakat E5 çok daha iyi çekim kalitesne sahip.

Arayüz: Beyaz arkaplan ve yeni touchwiz görünümüne sahip e5 i kullanmak daha keyifli

ya çok bilgili gördüm seni :) beni de fiyat konusunda bilgilendirir misin??

http://teknosa.com/urunler/125071469/samsung-e5-beyaz-akilli-telefon bu fiyat iyi midir her yerde aynı mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: snowdrop-

quote:

Orijinalden alıntı: Acronym

Telefonu aldınız mı bilmiyorum ama eğer almadıysanız faydası olur diye bir iki konuya değinmek istiyorum.

ya çok bilgili gördüm seni :) beni de fiyat konusunda bilgilendirir misin??

http://teknosa.com/urunler/125071469/samsung-e5-beyaz-akilli-telefon bu fiyat iyi midir her yerde aynı mıdır?

Est. Elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Fiyat konusunda şöyle söyleyeyim bu ürün Türkiye pazarına gireli 2-3 hafta oldu ve ürün geldiğinden beri 899 Tl (Paraleli Bilmiyorum). Bu zamana kadar oynamadı.Önümüzdeki aylarda fiyatta bir değişiklik olur mu bilemem ama. Burada senin ihtiyacın önemli bence eger ihtiyacın varsa al kullan belki 3-4 ay sonra 849 olur ama dedigim gibi ihtiyac meselesi.

• Acronym A kullanıcısına yanıt
    doğru söylüyorsun, teşekkürleeeer
  • snowdrop- kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• S3 neo ile e5'in özelliklerine baktım bi fark göremedim ama tasarım olarak e5 tavsiyem

• Paralel ithalat telefonlarını almayınız.

• Hayırlı olsun e5 iyi seçim olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.