Şimdi Ara

n nn n n

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mchepe -- 8 Mart 2015; 5:10:48 >

• Gayet normal kardeşim. Bende senin zamanlarında arada da olsa kafama takardım ama şu an 22 yaşındayım ve 3 yaş normal geliyor. Ben kendimce 4 yaşa kadar abartı görmüyorum. Zaten kızın küçük olması daha iyi. Hem kolay yönetirsin hemde kızlar yaşça büyük olan erkeklere daha çok eğilimliler. O yüzden gayet normal kafana bile takma. En güzel günlerin mutlu olmaya bak ilerde çok zor günler seni bekliyo olucak o yüzden o zamanların tadını çıkar. Üniversitelerde millet yoldan çıkmış nerde yaşıyosun bilmiyorum ama büyük şehirlerde durum böyle. Çok da bağlanma sakın lise aşkları saf duygular içerir ve genelde lisede tatlı anılar olarak kalır. 18 den sonra kızlara bi haller oluyor hepsi araba para ev mal mülk düşkünü oluyo akılını kullan.

İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mchepe

Evet haklısın dostum da şöyle anlatıyım sana mesela geçen akşam ben yemek acıkmıştım oda acıkmıştı o eve çıktı para alcam die ben bende var gerek yokdedim ama dinlemedi evden aldı öyle gittik kendi yediğini ödeyecekti hesapta bende gittim ödedim o wc deyken sonra hesap dedi ödendi deyince çıktık işte parayı soktu cebime her ne kadar kabul etsemde.

Dediğim gibi kardeşim lisede böyle olur. Duygular biraz daha ön plandadır. Bende lisedeyken öyleydim karşı taraf zorlada olsa kavga çıkarma pahasına kendi öderdi. Ama ilerde göreceksin forumdan bi abim dediydi dersin İlerde tam tersine dönüşüyor olaylar. Yemek gibi olayları hesaba bile katmıyorlar. Yani 'yemeği zaten ödeyeceksin'e getiriyorlar. Keşke tüm ilişkiler lisede ki gibi saf ve temiz duygular gibi olsa. Herkes maddeci olmuş herkes şekilcilik peşinde. Dikkatli olmakta fayda var

• Okumayın sübyan
  • Ayrı okullardayız ama aynı okulda değiliz cümlesini açıklarsan bişeyler diyebilicem
  • quote:

Merhaba arkadaşlar. Şimdi ben 18 yaşımdayım lise 3e gidiyorum kaldım bu yüzden lise 3 teyim. Sevgilim 15 yaşında ve lise 2 ye gidiyor. Ayrı okullardayız ama aynı okulda değiliz. 1. Sorun bu yaş sıkıntısını düşünüyorum hep. Kız beni seviyor bende kızı ama sübyancı olduğumu düşünüyorum. Kız omzuma kadar geliyor tam omzuma buda 2. sorun ama küçük göstermiyor yani küçük kardeşim gibi durmuyor. Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum kafam çok karışık cidden

Anladık aynı okulda olmadığınızı neden iki defa ayrı şekillerde yazma gereksinimi duydun?

Bence sen 1 sene kalınca beyninde kalmış otomatik.

• kız olgun biriyse yaş o kadar sorun çıkarmaz ama kızın abisi olsaydım seni döverdim bunu da bil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedBuLL008 -- 1 Mart 2015; 18:04:03 >
  • Yapmayın şöyle şeyler o senin kardeşin yaşında 20 yaşındayken 18 filan normalde 15 yaşındakı kızla çıkmak nedir kardeşim ya
  • olum 30 yaşında olup 20 yaşında kızla evlenen adamlar var ... sen ileride 30 yaşında olduğunda bu kız 27 yaşında olucak ileriye dönük bakarsan hiçbi sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykosantropos -- 1 Mart 2015; 21:40:06 >
  • Sübyancı alert
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RedBuLL008

kız olgun biriyse yaş o kadar sorun çıkarmaz ama kızın abisi olsaydım seni döverdim bunu da bil

Niye ki?

nasıl niye ki kız kardeşin kendisinden 3 yaş büyük biriyle sevgili.Ya belki çocuk sübyancı,kötü amelleri varsa,daha aklı başında ergenliğe yeni girmiş kız kardeşimi kandırıp etkiliyorsa diye gidip döverdim çocuğu
  • Ne sacmalamissiniz la.

Kucuk yaslar abarti, buyuk yaslarda sorun olmaz.

Bazilari demis ileride 27-30 olacaksiniz. Esek olecek ters donecek de ohoooo

25-30 normal

Ama 10-15 anormal

15-20 anormal.

19-23 ideal

Ama 15-18 anormal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne var ki 3 yaşta sorun ettiğine değmez. ben 26 yım sevgilim 18
  • Aranızdaki yaş farkı çok yüksek değil. Ancak reşit olup olmama durumunu dert eden insanlar oluyor tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.