Şimdi Ara

klasik telefon dolandırıcıları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen hayat medikal diye bir yerden aradılar
    geniş kapsamlı hayat sigortası yapıyorlarmıs ve sigorta yaptıkları kişiye iphone 5 veriyorlarmış ;)
    müşteri hizmetlerindeki hatun yardıkça yarıyor ,hasta oldugunuzda helikopterle gelip alıyoruz demedigi kaldı
    iyi dedim ne kadar 278 tl ve telefonda hediyemiz dedi , saglık kartı ve telefonu postaneden 278 tl karsılıgında alabilirsiniz,

tamam bunların dolandırıcı oldugu belli ben de ok gonder dedim postaneye ,zaten almayacagım gidip ;)

soru burda ; bugün aradılar hayat medikal kargo bolumü kargonuz şu postanede diye ,ben de ürünü almayacagımı soyledim .
    adınıza saglık kartı olusturuldu parasını verip almanız gerekir yoksa avukatlarımızla görüşürsünüz dediler ...
    o an tedirgin olmadım degil !
    sonuçta cayma hakkı diye birsey var dı ,acaba bi sıkıntı olabilir mi ?
    bilenlere danışmakta fayda var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infesta -- 27 Şubat 2015; 20:34:48 >

• Ok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infesta

geçen hayat medikal diye bir yerden aradılar
    geniş kapsamlı hayat sigortası yapıyorlarmıs ve sigorta yaptıkları kişiye iphone 5 veriyorlarmış ;)
    müşteri hizmetlerindeki hatun yardıkça yarıyor ,hasta oldugunuzda helikopterle gelip alıyoruz demedigi kaldı
    iyi dedim ne kadar 278 tl ve telefonda hediyemiz dedi , saglık kartı ve telefonu postaneden 278 tl karsılıgında alabilirsiniz,

tamam bunların dolandırıcı oldugu belli ben de ok gonder dedim postaneye ,zaten almayacagım gidip ;)

soru burda ; bugün aradılar hayat medikal kargo bolumü kargonuz şu postanede diye ,ben de ürünü almayacagımı soyledim .
    adınıza saglık kartı olusturuldu parasını verip almanız gerekir yoksa avukatlarımızla görüşürsünüz dediler ...

tedirgin olacak birşey yok hocam.. üstüne yok sizi icraya veririz haciz yollarız maaşınıza el koyarız vs şeklinde mesaj dahi atabilirler kanmayınız..

• Sallama tamam avukatımın numarasını veriyorum avukatınıza iletiniz dersin :D
  • zaten ben cılızdan gider yaptım :)
    bakalım yarında arayacaklarmı
  • O NASIL Bİ MANTIK YA SİGORTAYI YAPTIRINCA TELEFON HEDİYE EDİYORUZ AMA 278 TL ÖDEYEREK ALICAKSIN BU NE YANİ SEN TELEFONU ALIRKEN SİGORTA PARASINIDAMI ÖDEMİŞ OLUYOSUN :) TELEFONU 278 TL YE ALINCA GENEL HAYAT SİGORTASI YAPIYORUZ DESELER DAHA İNANDIRICI OLURDU.. BENİDE ARADILAR KADININ TÜM LAFLARINI AĞZINA TIKTIM KONUŞMADI.. AMA BU OYUNA DÜŞEN ÇOK ENAYİ VAR.. DİKKAT ETTİYSENİZ HEP BAYANLAR ARIYO ERKEKLERİ KANDIRMAK İÇİN DOLANDIRICILIK RESMEN MESLEK HALİNE GELMİŞ .. UYANIK OLMAK ŞART ...
  • canyilmaz0 kullanıcısına yanıt
    Mağazacılık sektöründeyim dediğiniz doğru genelde hep kızlar var satışlarda erkekleri etkilemek için adama çok güzel oldu diyip aldırıyorlar bizim erkeklerde kanıp alıyorlar herşeyde
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

Mağazacılık sektöründeyim dediğiniz doğru genelde hep kızlar var satışlarda erkekleri etkilemek için adama çok güzel oldu diyip aldırıyorlar bizim erkeklerde kanıp alıyorlar herşeyde

AYNEN DOĞRU SÖLÜYOSUN .. GENELDE BİRAZ DAHA ORTA YAŞLI ERKEKLERİ TERCİH EDİYOLAR KOLAY OLUYO ONLARI KANDIRMASI :)
  • bugunde msj atmışlar
    şirketle yapmıs oldugunuz mesafeli satısın kaidelerini yerine getirmediginiz iç,n dosyanız savcılıga yonlendirilecekt
  • quote:

bugunde msj atmışlar
    şirketle yapmıs oldugunuz mesafeli satısın kaidelerini yerine getirmediginiz iç,n dosyanız savcılıga yonlendirilecekt

bunlara inandığını söylemeyeceksin diye umuyorum..
  • VeNoM kullanıcısına yanıt
    yok be hocam sadece burada paylasıyorum en azından bu tarz bi olay yasayıp arastıran insanlar bi yol olsun amaclı ;)
    bundan once de benı aramıslardı bunun turevinde bir olay o da telefondu onlarada gonderin dedim sonrasın ptt den aradılar paketiniz var diye almayacagım geri gonderın demişim .
    ben bugun msj yerine aramalarını bekledim ama msj atmakla yetindiler ;(
  • quote:

geçen hayat medikal diye bir yerden aradılar

hiçbir şey yapamazlar ( avukatım )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.