Şimdi Ara

İnsanın terbiyesi öfkeli iken belli olur ss'li

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yani benim gibi öfkeliyken bile yanlış yapılınca bile bana her zaman iyi niyetli sakin olmayı gerektirir.
     İnsanın terbiyesi öfkeli iken belli olur ss'li

• Hocam ciddi soruyorum öfkeliyken nasıl sakin olunur? Bana da lazım bundan. Adı üstünde öfke bu. Mantıken de öfkelenmiş olmayız o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: XraTiNq2

Hocam ciddi soruyorum öfkeliyken nasıl sakin olunur? Bana da lazım bundan. Adı üstünde öfke bu. Mantıken de öfkelenmiş olmayız o zaman

Beyin firarda aynı cevabı ben yazacaktım benden önce davranmışın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam ciddi soruyorum öfkeliyken nasıl sakin olunur? Bana da lazım bundan. Adı üstünde öfke bu. Mantıken de öfkelenmiş olmayız o zaman

öfkeyi ruhsal bir durum, sakinliği dışarıya gösterilen durum olarak görürsek sanırım mümkün. ama elbete öfkenin şiddetine de bağlı. tabi bu mümkün olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbo konu dışında iplemiyorlar artık herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

quote:

öfkeyi ruhsal bir durum, sakinliği dışarıya gösterilen durum olarak görürsek sanırım mümkün. ama elbete öfkenin şiddetine de bağlı. tabi bu mümkün olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Hocam söylemek istediğim şu; öfkeliyken sakin olamayız. Sadece sakinlik haline geçiş yapabiliriz. Öfke, adı üstünde öfke yani. Sakinlikle bağlantısı yok.

• Öfkeyi dışına vurmazsan o zaman saygılı davranmış oluyorsun herhalde..
  • öfkeliyken derin nefes alıp sakinleşmeyi beklemek lazım.Öfke ile kalkan zararla oturur derler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

quote:

Hocam söylemek istediğim şu; öfkeliyken sakin olamayız. Sadece sakinlik haline geçiş yapabiliriz. Öfke, adı üstünde öfke yani. Sakinlikle bağlantısı yok.

evet, orasını ben de anladım. kelimeleri hangi tanıma göre ele alırsak böyle olacağını o yüzden belirttim

• beyin firarda turbo.allah herkese beyin verirken sana hava bile vermemiş hiç bişey olmadığına iddiaya girerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.