Şimdi Ara

--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 360p -- 7 Mart 2015; 15:10:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 360p kullanıcısına yanıt
    Modem arayüzünden değerleri ekleyin lütfen.
    Kablolarını gözden geçirme şansın var mı? Modemi kapatıp açtıktan sonra tekrar bakar mısın modem arayüzüne? Bakalım değişim olacak mı.
    Hat kopmuyorsa bir sorun yok dostum TTnet'e göre. Var mı kopma? Eğer kopma varsa da hızını düşürürler.
  • Müşteri hizmetlerinden yada müdürlükten sorgulatın.
    VDSL port varsa VDSL geçişi yaptırın.
  • O zaman vay halinize. TTNet 4-8Mbps AKN'siz tarifeleri kaldırmış. Bunun yanı sıra diğer servis sağlayıcılarda bu tip tarifeleri satmadıkları gibi VDSL'de satmıyorlar.
    Türk Telekom'un toptan fiyat listesinde olduğu halde niye satılmıyor anlamak mümkün değil. Birşeyler dönüyor ama bakalım ne zaman ortaya çıkacak.

Ayrıca konuyu açtığınız bölüm TTNET.
  • Turkforce T kullanıcısına yanıt
    Dostum yeni bir tarife açıklanacak zannediyorum ki. 4-8 paketlerin kaldırılması çok saçma değil mi sence? Çoğu yerde genişbant kabin yok halen.
  • Ortada rezalet var başka birşey değil. Telekom önce 75GB kotalı tarifeleri insanları kandırarak geçiş yaptırdı.
    Şimdi de 50 - 20 - 12GB gibi komik bile demeye dilimin varmadığı tarifelere düşürmek için çaba gösteriyor.
    Mobil tarafta MB seviyesinden 3-5GB seviyesine çıkılırken diğer tarafta tersine gelişme mevcut.

Üstüne müşteri hizmetlerini arayınca mobilden bile hızlı diye insanla dalga geçen cümleyi söyleyince insanın beynine kan sıçrıyor.
    Dünyada bir tane daha bu kadar avanak bir reklam ajansıyla çalışan şirket yoktur herhalde.
    Hangi akıl seviyesiyle kablosuz bağlantı ile kablolu bağlantıyı karşılaştırmayı akıl etmişler gerçekten cevap bulamıyorum.

Telekomun toptan listelerinde tüm tarifeler yer almasına rağmen alternatif sağlayıcıların bunların hiçbirini satmaması & satmak istememesi yada telekom tarafından izin verilmemesi,
    üstüne alternatif operatörlerin fiber ve diğer yatırımları için izin verilmemesi ve arkasından bu gelişmeler insanın içini rahatlatmıyor.

Düne kadar sınırsız tarifeleri kaldırıp AKN denilen icadı getirdiler. İnsanları hala sınırsız diye kandırıyorlar. Hız düşümünden bahseden bile yok.
    Madem bu kadar adalet düşünüyorlardı. 180 TL civarına niye 16Mbps sınırsız AKN'siz internet satıyorlar?

Zaten 50-70 TL ye verdiğiniz 75GB kotalı internetin pratikte karşılığı 4Mbps bile değilken. Onunda maliyeti 4TL bile değilken nedir bu devlet eliyle vatandaşı kazıklama sevdası gerçekten anlamıyorum....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.