Şimdi Ara

12 Maymun (2015) '12 Monkeys Dizi İnceleme'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015'te başlayan yeni dizilerden biri olan 12 Maymun, 1995 yapımlı filmin devamı olarak dizi formatında çekiliyor. Dizi severler ve orijinal filmi beğenenler için kaçırılmaması gereken bir yapım.

• Adam otomatiğe bağladı arkadaş

• zevkli oluyor izlemesi. ellerine sağlık berkan hocam

• donanımhaber film incelemeye mi başladı

bunu yapacaklarına pc nasıl toplanır anakartların farkları nedir chipset nedir format nasıl atılır basit oc nasıl yapılır. diagnostic toolar ve stress testleri nedir ne işe yarar temel microsoft office eğitimi thermal macun yenileme ve performansa etkisi toz filteresi uygulaması rom yükleme flashlama androidde super user olmak gibi bir sürü video çekilebilir bilmiyorum son zamanlarda videolar sadece haftalık olanlar gelmeye başladı donanımhaberin eski ilgi çekiciliği yok.
  • Çok hoş olmuş ağzınıza sağlık. Sadece dizilerde değilde filmler içinde böyle şeyler yaparsanız, hatta yanınıza bir kişi daha alıp fragman ve senaryo hakkında tartışsanız efsane bir format olur.
  • güzel olmuş. bu tarz dizi tanıtımlar sürekli yapılacak mı yoksa bu bir istisna mıydı ? yapılırsa güzel olur.
  • Çok güzel bir dizi, şiddetle tavsiye ederim. İzleyin pişman olmazsınız

Edit: Dizi tanıtımı fikri de hoşuma gitti izlemesi zevkli bir video olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-48562487 -- 27 Şubat 2015; 19:17:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önce şaşırdım sonra neden olmasınki dedim :)

• Filmleri dizilere uyarlıyorlar bunun sonu nereye varacak,,. Hiç birini izlemiyorum bıktım sıkıldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

donanımhaber film incelemeye mi başladı

bunu yapacaklarına pc nasıl toplanır anakartların farkları nedir chipset nedir format nasıl atılır basit oc nasıl yapılır. diagnostic toolar ve stress testleri nedir ne işe yarar temel microsoft office eğitimi thermal macun yenileme ve performansa etkisi toz filteresi uygulaması rom yükleme flashlama androidde super user olmak gibi bir sürü video çekilebilir bilmiyorum son zamanlarda videolar sadece haftalık olanlar gelmeye başladı donanımhaberin eski ilgi çekiciliği yok.

Eski çekicilik demeyelim de son zamanlarda bir sönüklük var evet. Yapılabilecek videolara verdiğiniz örnekler çoğaltılabilir ve sonuna kadar katılıyorum.

• Better Call Saul gibi güzel bi dizi gündemdeyken böyle orjinalinin ismini sömüren dandik dizlere vakit harcanmamalı.

Senartistlerin daha önce Terra Nova'yı yazmış olmaları ne kadar başarısız olduklarını kanıtlamak için hatırlatıldı galiba. Ben olsam Terra Nova sonrası bu salaklara iş vermem. Adamlar gelin "12 Monkeys'in de içine edin." demişler.

• Lazeran kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz başlıklarda videolar çekilmeli ama unutulmamalı ki bu dizi inceleme videolarının da bir kitlesi var artık forumda. Bir konuda eksiklik var diye, ortaya konan emeğin hakkını vermemek olmaz. Donanım haber sitesi eskisinden çok daha kalabalık ve sadece donanım haberlerini takip eden bir kitleden çok daha fazlası var.
  • Diziyi izleyenler de benim düşüncelerime katılacaklardır. Mükemmel bir konu fakat berbat karakter seçimleri yapılmış, başroldeki iki oyuncu da çok yapmacık, saçma mimikleri olan yanlış tercihler bence diğer cast da onlardan farklı değil. Zamanda makinesi, zamanda yolculuk, paradoks gibi konuları sevenler için güzel vakit geçirtebilecek bir dizi ama bu konuların hakkını verdiğini söyleyemem. Zaman yolculuğu içeren dizilerde mantıksızlıklara fazla bir şey denmez ama kurgudaki basit hatalar diziden soğutuyor.
    @berkans Böyle incelemeler yapılacaksa bence bunu daha çok hak eden diziler tercih edilmeli, elinize sağlık güzel bir inceleme olmuş.
  • Dizi tanıtmanız güzel olmuş ama Teknoloji ile ilgili videolar paylaşırsanız daha iyi olacak.

• 12 MAYMUN

• Çok iyi olmuş çokta güzel olmuş

• Madem sinema / dizi türüne kayma olacak, bari Oscar 2015 adında bir program yapıp bir kaç kişi filmleri ve ödülleri tartışsaydınız. Oturur izlerdim valla :)

• Arkadaş, siz ne sitesisiniz? önce şu kimliğinizi bir netleştirin.

Bu tür incelemere özeniyorsanız, bunu sinema ile ilgili açacağınız bir blog'da veya bir youtube kanalın'da yapabilirsiniz.

• imdb nin puanlama sistemine yapılmak istenen eleştiri rezil.

• Çok başarılı bir inceleme olmuş. Bütün siteler bunu yapmaya başladı geç bile kalmıştınız. DH'den bu tarz bilgiler alabilmek keyifli. Berkan Bey'e tebrikler.

Semih.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.