Şimdi Ara

Bugün puan kaybedersek Fenerbahçe'yi evinde yeneriz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugün kazanırsak takımdan Fenerbahçe karşısında kazanma şansı düşük görüyorum ama bugün giderde mağlup olursak Feneri sahasında yeneceğimizi düşünüyorum.

• Asıl biz yarın puan kaybedersek herşey biter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En fazla beraberlik alırız Kadıköyden
  • Rem0te kullanıcısına yanıt
    bu ligde iyi sezon geçiren takımın üst üste 2 mağlubiyet alacağını düşünmüyorum. özellikle fenerbahçe.
  • saçma bi teori
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

saçma bi teori

teori takrik olarak düşünme etkilenme koşul gaza gelme olarak düşün.
  • Galatasaray puan farki 2 olarak gelse defansa cekilip kontrollu oynar. ama mesela 5 puan farkla gelse daha hucum oynar. defansif oynamak mi gs ye daha cok sey kazandirir hucum mu bilemem. bana oyle geliyor. gs bu hafta yener fb puan kaybederse fb haftaya olumune oynar gs de de bir rahatlik olur bol gol izleyebiliriz. ama ntvspordaki muhtemel gs 11i bana puan kaybedebilir gibi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puan olarak önde gitmek her zaman iyidir. Baskı iyi etkileyebileceği gibi kötü de etkileyebilir takımı.

Asıl sıkıntı Aziz'in söylemleri. PFDK ne ceza verecek merakla bekliyorum.

" Şimdi ben size buradan söyleyeyim, inşallah Konya'da hakem hatası olmaz. Yankaya bir dahaki maça gelemez. Gelirse o stattan çıkamaz. Şimdi bu hafta Hüseyin Göçek'i verirler, haftaya da Cüneyt Çakır'ı verirler. Fenerbahçe'nin haklarını yedirmem herkes bilsin. Bak hakem hatası olursa o sahanın ortasına otururum. Federasyon da MHK da hakemlerine sahip çıkmasın, hakemine ne ceza verecekse versin. Diğer hakemler de bunlardan cesaret almasın."

Cümlelere bak. Ayıp ya.
  • Haksız penaltılar, geçen yıl göstere göstere yaptıkları +9 a varan uzatmalar olmazsa penaltılar, bu yılki penaltı kısımları önceden veriliyor yeni taktik olmalı. Daha sonrada atılmayan oyuncular bunlar geçen seneden babadan oğula resmen. 1 maç kaybettiniz (ki hakem en iyi performansını gösterse 1 puandan fazlasını çıkaramazsınız) kaç maç kazandınız haksız penaltılarınız sayesinde o zaman nerdeydiniz başkalarının hakkını yemek güzel kendinizi yedirmezsiniz oh rahatmış :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.