Şimdi Ara

Gitar Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

forumdaki ilk konum hata yapabilirim

ben akustik gitar almaya karar verdim. passenger let her go tarzı müzikler çalıcam.
    fiyat aralığı 300-500 tl arası olursa daha uygun olur.
    ve de internette gitarpark diye bi site buldum bu site gitar almak için iyi midir ?

ve let her go tarzı müzikler çalmak için akustik gitar uygun mudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitarist98 -- 28 Şubat 2015; 11:52:39 >

• Ben bu gün yada yarın Fender CD-60 düşünüyorum tabiki bende konuyu takibe alıyım belki fikrimi değiştiren birisi olur

-Mydukkan' dan almayı planlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Lunchen -- 27 Şubat 2015; 17:39:59 >
  • Ibanez Performance Series PC15

Takamine G220

bu ikisinden hangisi daha iyidir ?
    ve mydukkan güvenilir bir sitemi yani iyi mi ??
  • up up up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Calmak istedigin muzik turu icin akustik gitar uygundur, asagida en iyi baslangic seviyesi gitarlari koyayim, sen arastirip karar ver. Veremezsen de yardimci oluruz

www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=11068&gid=2033

www.do-re.com.tr/U13306,540,yamaha-f310-akustik-gitar-tasima-kilifi-hediyeli-akustik-gitarlar-yamaha.htm

www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=7280&gid=230#.VPIxKe6u3qA

www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=2961&gid=234

www.muzikenstrumani.com/Epiphone-DR100-Ebony-Akustik-Gitar_7034.html

www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=1668&gid=542#.VPIydO6u3qA

Oncelikli onerilerim Lag ve Yamaha. Fiyatlari cok gelirse daha ucuza alabilecegin en iyi gitarlar onerdigim Cort,Epiphona ya da Ibanez. Bu ucu arasindanda Cort u oneririm.

Bu arada linkini koydugum iki site ve bunlarin haricinde Zuhal Muzik sitelerinden birini tercih et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 28 Şubat 2015; 23:32:18 >

• Peki ibanez professional series pc15 olamz mi bu cok iyi gibi geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitarist98 -- 28 Şubat 2015; 23:39:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gitarist98

Peki ibanez professional series pc15 olamz mi bu cok iyi gibi geldi bana

Birine karsi cevap verirken alintila veya haberdar et ki haberimiz olsun

Bahsettigin gitar hakkinda fazla bilgili degilim, bildigim gitarlardan oneri verdim. Ama bahsettigin gitarin da fiyati 500 e yakinmis, o fiyati verebiliyorsan yukarida onerdigim Lag ve Yamaha ile karsilastir bu gitari. Videolarini izle, hakkinda yazilan yorumlari oku ve oyle karar ver.

• Bi anlık gaza gelip gitar almayın artık , tabi heves ettiysen tabiki al.
  • Ben cort almanı tavsiye ederim fender daha önce çaldım ve açıkçası pek beğenmedim fender o elektrodaki düzeyini yakalayamamiş gibi geldi bana eğer internetten araştırma yaparsan cortların fiyat performans olarak çok iyi olduğunu göreceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: ogidogi

Ben cort almanı tavsiye ederim fender daha önce çaldım ve açıkçası pek beğenmedim fender o elektrodaki düzeyini yakalayamamiş gibi geldi bana eğer internetten araştırma yaparsan cortların fiyat performans olarak çok iyi olduğunu göreceksin

Peki cort ad810 mu ad880 mi ?

• Biraz daha bütçeyi arttırabilrisen Ibanez al derim akustik gitarları diğer markalara göre iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.