Şimdi Ara

LENOVO G5070 İ5-4210U devam ediyor 1245 -100chip para

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.563
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İLK DEFA SICAK FIRSAT GİRİYORUM. KENDİM DE YENİ SATIN ALDIM. UMARIM İSABETLİ BİR ÖNERİ OLUR.
    LENOVO İ5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitbaer -- 28 Şubat 2015; 13:54:41 >

• İlk ve son girişi oldu...
  • Media marktan 1400 e aldım yeğenime win 8.1 yüklü olanı burda satılan freedos
  • k_filozofu kullanıcısına yanıt
    çip para ile 1150 ye gelecek, 250 tl için işletim sistemi çok önemli değil bence. vatanda haftasonu aynı notebooku 1400 e satmıştı sanırım. 1400 verilmez bence ama 1250+çip para ile fena değilimsi.
  • 1150 liraya bu laptobun rakibi var mi?
    8gb ssd var bide onuda hesaba katin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

İlk ve son girişi oldu...

neden böyle bir yorumda bulundunuz? eleştirileri değerlendirip daha faydalı olmaya çalışmak isterim. ya da iyi olduğunu mu kastettiniz bilemiyorum.
  • Bence güzel bir fırsat aynı ürünü bir hafta önce araştırmıştım 1500-1700 aralığındaydı.

Free dos olması neredeyse hiç sorun teşkil etmiyor.
  • Bence ucuza laptop arayan kaçırmasın.
    Fiyatı chip para ile çok iyi.

3. sınıf da olsa harici ekran kartı da var.
    Ekran kartının (AMD Radeon R5 M230) özellikleri ve oyunlara göre fps değerleri:
    http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-R5-M230.108655.0.html
  • Fiyatına göre i5 işlemcili olarak iyi duruyor. İhtiyacı olanlar alabilir ama bir oyun bilgisayarı değil tabiki. Email kontrol etmek, internet, video vs. işlevlerde rahatlıkla kullanılır.
  • aslında olması gerek fiyat bu sıcak yanı yok ama malum dolar vs. bence yidene iyi almak isteyen kaçırmasın
  • arkadaşlar bu bilgisayarı nereden alabilirim. bana link atarmısınız?
  • gecmiş olsun satıcı teshir satiyor ben gecen hafta almiştim iade ettim
  • Teshir olduğunu satıcı mi söyledi acaba ?
    Yoksa siz mi oyle tahmin ettiniz?
    Yaklaşık 500tane satmis cunki hepsinin de teshir olmasi biraz zor gorundu gozume.
    Bazen buyuk firmalar bile kullanilmis urunu yanlışlıkla falan gonderebiliyor.
    Bu linkten baska alan varsa bi yorum yazar insallah bende almayi dusunuyorum çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: mitbaer

İLK DEFA SICAK FIRSAT GİRİYORUM. KENDİM DE YENİ SATIN ALDIM. UMARIM İSABETLİ BİR ÖNERİ OLUR.
    LENOVO İ5

Link var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TESLA37

quote:

Orijinalden alıntı: mitbaer

İLK DEFA SICAK FIRSAT GİRİYORUM. KENDİM DE YENİ SATIN ALDIM. UMARIM İSABETLİ BİR ÖNERİ OLUR.
    LENOVO İ5

Link var mı?

http://m.gittigidiyor.com/urun/148229944

• Teşhir ya da refurbished ürün değilse fiyat çok iyi
  • i3 full hd olsaydı sıcak olurdu sene 2015 üzerindeki panel 2009 - 2010 - 2011
  • Bu fiyata full hd bir tavsiyeniz var mi?

• Heralde forumdan epey alan var. Fiyat 1299 olmuş. Bu konfigürasyonda acer 572g serisi 1000 liraya mal ettik daha önce hem de hd8670-8750 vb kartlarla. Ama artık bu fiyatlar yok. Bugün için fırsat olabilirdi Chip para ile. Hemen zam yapmışlar.

• bu satıcıdan ,geçen hafta aldım fakat wireles kartında sorun olduğundan değişim için gönderdim,paket üzerinde ki etiket açık gelmişti iade edilmiş bir ürün gönderilmişti sanırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.