Şimdi Ara

Microsoft, Excel kullanıcıları için geliştirdiği özel Android klavyesini yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Microsoft, Excel kullanıcıları için geliştirdiği özel Android klavyesini yayınlandı

Microsoft Garage, Android tabletlerinde sık sık Excel kullananlar için geliştirdiği özel klavyesini kullanıma sundu.

Excel kullanıcılarına özellikle sayısal verilerin girişi noktasında faydalı bir deneyim yaşatan klavye, Android 4.0 üstü tabletler ile aktif olarak kullanılabiliyor. Sol tarafında standart harfleri, sağ tarafında ise sayısal tuş takımını taşıyan klavye, sütunlar arası geçişi de kolaylaştırarak şimdilik sadece İngilizce karakterlere destek veriyor.

Ücretsiz olarak sunulan klave seçeneğine buradan ya da direkt olarak Google Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

• microsoft androide sağlam sızıyor, ben başarılı buluyorum. Son kullanıcı yazılımları dendiğinde adamlar tartışılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Axtrew

microsoft androide sağlam sızıyor, ben başarılı buluyorum. Son kullanıcı yazılımları dendiğinde adamlar tartışılmaz.

Ofiste rakipsizler çünkü kullanıcılar yeni yazılım keşfetmeye üşeniyorlar. PC platformu için söylüyorum bunu.

PC platformunda Libreoffice gibi sağlam alternatifleri var ancak çoğunluk çekiniyor.
  • Microsoft'un android platformuna uygulama yapmasına sinir oluyorum.
  • mediapad 7 youth tabletime yükledim. playstore da ülkenizde kullanılamıyor dedi. Apk sını bulup yükledim sayı tuşlarını sağa çekmek için ayarlara girmek istediğimde maalesef sistem arayüzü durduruldu dedi :) sanal tuşlar gitti . açma kapama tuşu ile ekranı kapatıp tekrar açtım sanal tuşlar geri gelince direk kaldırdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

Microsoft'un android platformuna uygulama yapmasına sinir oluyorum.

+1

Yapıyorsa da kendi platformuna da yapsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

+1

Kendi platformuna bu tür uygulamaları yapmamasının çeşitli handikapları vardır elbet.Tamam bunu anladık ta android platformuna uygulama çıkarmanın manası nedir ya.
    Edit:Kendi parasal çıkarları dışında, android platformuna kullanıcı kazandırdıklarının farkında değiller sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oreXin -- 27 Şubat 2015; 16:13:17 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

+1

Kendi platformuna bu tür uygulamaları yapmamasının çeşitli handikapları vardır elbet.Tamam bunu anladık ta android platformuna uygulama çıkarmanın manası nedir ya.
    Edit:Kendi parasal çıkarları dışında, android platformuna kullanıcı kazandırdıklarının farkında değiller sanırım.

Dediğiniz gibi para kazanıyorsa bu işten haksız demek biraz duygusal yaklaşmak olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Microsoft yapmış abi dedirtmek için yapmıştır belki. Bir de bilmeden uygulama kuranlar var ki onlarda ayrı bir durum...

• BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    İnsanların yeni bir şeylere açık olmaması konusunda kesinlikle haklısınız ve Microsoft bu durumdan her programında sonuna kadar faydalanıyor ama PC ortamı için konuşacak olursak Microsoft Office'in alternatifi maalesef yok. Hem LibreOffice hem de OpenOffice'in bir çok özelliğini hem Linux tabanlı işletim sistemi üzerinde hem de Windows üzerinde kullanma fırsatı buldum, kullanmaya da devam ediyorum. Samimiyetle söyleyebilirim ki şu anda, Microsoft Linux tabanlı işletim sistemler için Office duyursa ve normal parasını istese parasını verir kullanırım. Çektiğim eziyete değmez. Office programları üzerinde gerçekten vakit harcayan birisi olarak LibreOffice ve OpenOffice şu anda Microsoft Office'e rakip olamazlar, yoklukta kullanılan ücretsiz alternatifler olabilirler ancak. Açık kaynak olmaları bir avantaj olabilir ama ücretsiz olmaları yeterli desteği bulmalarını engelliyor.
  • Ms office varken diger ofis uygulamalarını kullanmak, yetinmektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.