Şimdi Ara

Legends of Tomorrow (2016) | The CW (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
852
Cevap
19
Favori
24.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi düzelir diye sabrettim ama bu diziden bir yol olmaz.Sızdırılan 4. bölümde felaket mantık hataları vardı.
  • 1x4

bölümün tek güzel yanı mr. robot'taki ablayı görmekti herhalde. çok saçma şeyler oluyor dizide yav, üç beş tane silahlı adam adama yakalandılar hawkgirl zaten ayrı itici saçma sapan birisini seçmişler role. flash ya da arrow'u görsek de az heyecan gelse diziye.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ekip güzel diyorduk bu bölüm farkettim en iyileri Heatwave, seviyeyi düşünün artık.
    Ray: Kaç bölümdür ne oluyorsa bunun yüzünden. Kadına inanması bütün olayı riske attı.
    Jackson: Saçma sapan triplerde
    Sara: Tam düzeldi derken yine kafayı kırdı
    Kendra: Zaten Hawkgirl, Hawkman olayı sıkmıştı üstüne kontrolü de kaybetti tam oldu.

Shut up Daniel Shaw
     Legends of Tomorrow (2016) | The CW

Bölümdeki abla tanıdık diyordum izlerken sonra bakmayı unuttum Wisdom sağolsun hatırladım Mr.Robot'takiymiş.

• Böyle bir dizinin her bölümü aksiyon dolu olması gerekirken, küçük atıştırmalara kaçmaları hoş değil.

Bu bölümde 2 kahramanın açlıklarına değindiler, 2. kez. 4 bölümün %50si bunun üzerine oynadılar. Umarım iyi bir nedeni vardır.
  • Ahaha :D ileriki bölümlerde klipteki arkadaşıda gelecek diyolla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yazık ki Gotham hariç Dc dizileri pek iyi gitmiyor.Gotham oldukça iyi bu da dahil diğerleri vasat veya altı.
  • Dizi benim beklentilerin tam ters istikametinde istikrarlı bu şekilde ilerliyor.

1*4

*Sara'nin kana susamislığı yetmezmiş gibi üstüne bir de Kendra'nin kendini kaybetmesi çıktı.

*Efekt maliyetinden midir nedir Ray'e Atom suitini giydirmediler bi türlü. Hem Pentagonda hem de Labda her şeyi kolaylastirirdi.Adam küçülebiliyor daha ne yapsin, keşif için hala başkalarını gönderiyorlar

*Bölüm başında yenilebilir tercüman şeysini gösterdiler.Ne güzel Tardis'in yaptığı çeviri işini güzel adapte ettiler derken, yutan bi cümle Rusca konuşup Ingilizceye döndü.Bütün ruslarin Ingilizce konuşması da çabasıydi.

*Captain Cold'la Heatwave olmasa nerdeyse izlenmez olurmuş herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu dizide kesinlikle kendine bağlayan bir karakterin olmaması büyük bir eksiklik.

Sara, Kendra ve zenci elemanı oynayan oyuncular oldukça dandik açıkçası. Martin ve Ray'de dizide pek bir numaraları yok. Rip desen o da bir garip. Bir tek Cold ile Heat Wave biraz ilgi çekici. Gerisini at çöpe.

Bu bölümle ilgili tek güzel şey Mr. Robot'taki hatundu.
  • hep bir ajan olmak istemiştim güzel gönderme olmuş , bu diziyi nasıl planladılar anlam veremiyorum süper kahramanları koyalım oynayan oyuncular zaten yabancı dizi izleyen insanın aşina olduğu isimler gerisi önemli değil olay bu mu Vandal savage'i sadece ölümsüzlük özelliği olan bir aptal gibi göstermişler resmen. damian darkh daha güçlü vandal'dan Flash'ın kötü adamı zoom'a bakalım aralarında dağlar kadar fark var izleyen saygı duyuyor zoom'a bu vandal savage çizgi romanda'da böyle mi acaba.Dizide bir lider yok baskın olan bir karakter yok ilerki zamanlarda da olmaz çünkü hiçbirinde öyle bir özellik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 14 Şubat 2016; 5:28:24 >

• Videoyu bulamadım ama bu haftaki bölümde güzel gönderme var
    Captain Cold hapisten kaçarken "it's my first prison break" diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Videoyu bulamadım ama bu haftaki bölümde güzel gönderme var
    Captain Cold hapisten kaçarken "it's my first prison break" diyor

onu duydum da geldim yalnız this isn't my first prison break diyor

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Doğrudur
  • Gelecek haftaki bölümden fotoğraf yayınlamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 19 Şubat 2016; 1:47:24 >
  • Bölüm Kaçta düşüyor TR saatiyle?

• Deathstroke'mu o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Deathstroke'mu o?

Mirakuru Thug

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl dizi izlenilir mi?
  • 01x05

Genel olarak güzeldi, ekip ruhu üzerine oynamışlar. Stein'ı daha erken kurtarabilecekken zorlamaları kötü oldu. Bölüm genel olarak güzel olunca saçmalıklar daha az göze battı.

Sonu güzel bitti, haftaya güzel olacak gibi.
    Hain Felicity, şirketi üstüne yapmış

01x06 (Fragman)

Haftaya, X-Men:Days of Future Past'in sonundaki konuşma gibi Oliver'ın da ekibi görünce sizi görmeyeli uzun zaman oldu falan demesini bekliyorum.
    Yaşlı Oliver vb güzel olacak gibi duruyor, hazır gitmişken mezarı da sorsalar

• Sondaki
    siyahi arrow
    kim ?

• dizi kendi konusundan çok gelecekteki flash&arrow'la ilgilense hep daha iyi bence. prison break göndermeleri güzeldi, Ray güldürdü Sondaki eleman Oliver'ın oğlu galiba
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.