Şimdi Ara

Legends of Tomorrow (2016) | The CW (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
851
Cevap
19
Favori
24.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi sezon ortasında başlayacakmış, o zaman Sara olayını Arrow 4. sezon ilk yarısında göreceğiz muhtemelen.
  • Arrow ve Flash'ın yılbaşı zamanı verdiği arada bu diziyi yayınlayıp boşluğu doldurabilirler. Dizi başlayana kadar Sara, Ray'in durumlarını ve Captain Cold, Heatwave gibi adamların bu ekibe nasıl dahil olacağını Arrow ve Flash'ta açıklarlar zaten.
  • Fragmanı izledim şimdi belki birkaç bölüm denerim ama güzel olacağını sanmıyorum Sara'yı diriltmeleri çok saçma olmuş o zaman her öleni diriltsinler. Ayrıca Atomun gerçek gücü ortaya çıkmış iyice fantastiğe bağladı inşallah Arrow'a bulaştırmazlar şunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Fragman güzel duruyor.

Benim için Arrow'un gelecek sezonunu bekleten tek şey Ray'e ne olduğuydu onu da gördüm

Aynen bende iki şey vardı diğer sezonu bekleten
    Biri bu ray olayıydı ve ray öldü derken ölmemiş

Birde nysaa malcolm çekişmesi ama o-da pek ilgimi çekmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman güzel olmuş , arrow'dan daha güzel olacakmış gibi bi his var içimde .
  • Captain cold nasil bu ekipte yer aliyor kotu degil mi o

• bu diziyi de izleriz artık ama hiç yoktan sara ile ilgili spoiler yedik.
  • Spoiler butonu içinde şu ana kadar dizi evreninde gösterilmemiş bir karakterle ilgili fotoğraf var. Flash dizisiyle ve çizgi romanlarla da alakalı o yüzden açacak olanlar ona göre açsınlar. Gelecek bölümlerden spoiler içeriyor.

Legends of Tomorrow (2016) | The CW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 15 Mayıs 2015; 0:29:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Spoiler butonu içinde şu ana kadar dizi evreninde gösterilmemiş bir karakterle ilgili fotoğraf var. Flash dizisiyle ve çizgi romanlarla da alakalı o yüzden açacak olanlar ona göre açsınlar. Gelecek bölümlerden spoiler içeriyor.

Oha
    Jay Garrick ne alaka Ayrıca Wells'in ne işi var orada

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt

Ben de bilmiyorum. Fragmanda da 2:08'de bulanık da olsa görünüyor aynı cisim.
  • Trailer harika görünüyor. Özellikle Sara olayı. O kızı çok sevdiydim. Yalnız mezarını mı kazacaklar acaba. İlginç olur. Bir de sümüklü Felicty ile Sara arasında kalırsa yabancı Kıvanç (Oliver Q) hangisine yapışacak yoksa her dizide birisini mi götürecek bakalım.

https://www.youtube.com/watch?v=HZup-l__5A4

• 2 flash olmasın bari green lanterni falan getirselerdi Jay Garrick yerine. Getireceklerse de Wally West'i getirselerdi bari en azından karakteri ilgi çekici olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De7 -- 15 Mayıs 2015; 1:00:29 >
  • ölü olan ölü kalmalı. sara olayı gereksiz.

fragman da sadece 2 mekandan oluşmuş.

captain gold nasıl hero/legend olmuş ben de şaşırdım kendisi gibi
  • Fragman süper olmuş

Grup Avengers'dan daha güzel bence

• Bu dizi her hafta böpüm verecek mi?
    Her hafta bölüm çıkacaksa arrow ve flash dizileri nolacak?

• Arrowla ilgili 2 spoiler vermeleri kötü olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman The Elite

Bu dizi her hafta böpüm verecek mi?
    Her hafta bölüm çıkacaksa arrow ve flash dizileri nolacak?

Ocak'ta yayınlanacak dizi. Yani diğerleri ara verince.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FreezeTimes kullanıcısına yanıt
    dizi zaten 2016'da çıkacakmış neyin spoilerını veriyorsun. Flash'ta da canları sıkılınca panel yapıp spoiler veriyorlar zaten
  • Dün izledim fragmanını, sara reyizi görünce bi duygulandım.

Merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Fragman çok iyi olmuş. Fena gaza geldim. Supergirl fragmanından sonra çok iyi geldi bu.

Rip Hunter karakterini oynayan adamı beğendim. Ondan ayrı White Canary fazlasıyla gereksiz olmuş gibi.

Sanırım geleceğe gidip kapışacak bunlar. Tam anlamadım. Vandal Savage'i görebilseydik keşke.

Aga rip hunter'ı oynayan adam iyi ayrıca doctor who'nun doktorun yoldaşlarından birisi

doctor who'da zaman yolcusu olan adam bu dizide de zaman yolcusu amy ile birlikte gelseydiler bomba olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karıncayiyen Yiyen Kadın -- 15 Mayıs 2015; 15:32:26 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.