Şimdi Ara

Çocuk oyuncağı gibi müziğe bodozlama giriyosunuz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardır ilgileniyorum ve hala sizden küfür yiyorum
    neye güvenip track çıkarırım fame olurum ard arda patlatır level kasarım diyosunuz
    ve orda burda sayfa yönetip kasmak gibi bi şey gibi görüyosunuz bu işi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tape Child -- 28 Şubat 2015; 0:46:57 >

• Yıllardır müzikle ilgilenmen birşey ifade etmiyor.

Senin gibilerden bi örnek vereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 27 Şubat 2015; 17:21:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

Yıllardır müzikle ilgilenmen birşey ifade etmiyor.

Senin gibilerden bi örnek vereyim

bu adam kendi kendini yedi yeteneğinden kaybetmedi
    bende şu anda kendi kendimi mükemmelini arayarak yiyorum
    bu drum step e başlangıcım ilk drum step dub step imsi jingle türü parçam
    her müzik türünden karman çorman doldum ama gidip hiç bi zaman bi yolun kolayını seçmedim
    sizden destekte bekleyen yok soundcloud da destek var nede olsa türk değil emeğe saygıyı biliyo
    bende karşılığında emeğime saygı görünce emeklere saygı gösterip dinliyip commentliyorum kısaca sizin yapamadığınızı başardı adamlar
    bende hoş öküz değildim saygı görünce saygısız olucak kadar...
    bu arada gel prodüksyona atıl ... istediğin cihazı ekipmanı al full donanım gel 1 klavyem var 1 de deneyimim çocuk oyuncağını al ...
    sen sample kullan ben nota yazıyım varmısın?
    ben artık müzik adına konuşmayacam şahıslı konuşacam müzik adına linkler konuşsun bi nevi alçak görme hor görme huylarınızıda bildiğimden mükemmelden altı sizi kesmez
    yaptığım bi şeye benziyor ama mükemmel değil şu anda bukadar kulağım var
    ve mükemmele aslında özet olan ve iyi kompozisyonu olan daha şanslı

https://soundcloud.com/deeli-ben/kafalama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tape Child -- 28 Şubat 2015; 0:49:44 >
  • + Bu işe ben müziğin cahilinin cahili olarak başladım müzik bile dinlemezdim ben... sevmezdim müzik nedir bilmezdim dışardaki herhangi cahil bi adamın bildiği kadar bile bilmezdim
    okulda benden grafikçi olucak diye bekleniyodu grafikte iyiyim zaten ama bak bunda -50 den nerelere mesafe kat ettim dahada gidicek çünkü ipi elimde hissediyorum şu anda bırakın beni şahıs olarak tebrik edin
    ben size grafikte meydan okuyomuyum bence müzikte %20 şansınız olucaksa grafikte %0

Çocuk oyuncağı gibi müziğe bodozlama giriyosunuz

sıfırdan illustator boş sayfadan yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tape Child -- 28 Şubat 2015; 1:06:31 >
  • Kardeş sen çalışmıyon mu okumuyon mu ya ? Vallahi merak ettim geçimini ne ile sağlıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aoi.

Kardeş sen çalışmıyon mu okumuyon mu ya ? Vallahi merak ettim geçimini ne ile sağlıyorsun ?

https://soundcloud.com/deeli-ben/dream1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tape Child -- 1 Mart 2015; 1:32:30 >
  • İlginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuhaf hayatlar.
  • Bu adamın mevzu ne?Bilen biri anlatsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞevketMarco

Bu adamın mevzu ne?Bilen biri anlatsın.

Hacı rap yapıyor , fena nota bilirim müzik budur , efsane söz yazarım diye dolanıyor buralarda , hatalarını söyleyince sen müzikten ne anlarsın falan diyor.

Not:Alınmaca yok Hat-Red abiciyim ama olay budur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.