Şimdi Ara

kendimi nasıl düzeltirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar abılerım kardeşlerim 8.sınıfa gidiyorum bu sene teog var şurda kalmış 2 ay ve ben hâlâ günlerimi boşa harcıyorum eve gelince çalışıcam diyorum ama çalışmıyorum çözümü nedir Lo şu 2 ay verimli geçsin istiyorum

Şimdiden herkese tşkler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çalışacaksın.Kendini motive et birşekilde sonra çalış.Ama önceden alışkanlık da edinmen lazımdı,o yüzden bence pek birşey yapamazsın.Yani belki benim umutsuzluğumdur ama öyle yani.Gerçi Teogmuş,ben 95 liyim benim zamanımda sbs vardı teog yerine ve çok kolaydı,yani ben çok çalışmadığım halde kolay geliyordu fakat yine de yetersizdi iyi bir yere giremedim.Bu da böyle bir anımdır.

Sonuç olarak zorla kendini.
  • 2001 li beyler kaçın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lâ yürü git sokakta iki hareket yapsalar 10 metre uzağa kaçarsın gelmişin burda milleti trollüyon ama dalga geçmeyle adam olacaksan sıkıntı yok

• Son 2aydan bişi olmaz aklın neredeydi ??geçmiş olsun

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    hocam hiçbişe bilmiyorum demedim ilk teogun tüm konularını çok iyi biliyorum 4-5 tane konuyu yapamıyorum
  • Sen her şey severek olsun istiyorsun, eğer öyle olunca tembelliğe vuruyorsan, bunu zorla yap. Kapat bilgisayarı, odanda yalnız kal, aç kitaplarını ve isteyerek ya da istemeyerek fark etmeksizin kitap ve defter okumaya başla. Yani ilk başlarda bunu severek ve isteyerek yapmak zorunda değilsin, yapman gerektiği için yapmak zorundasın. Bunun farkına varıp eğer şu 2 ay içerisini gerçekten verimli bir şekilde geçirmek istiyorsan bunu yap, aksi takdirde buradaki hiç kimse sana hiçbir şekilde yardımcı olamaz.
  • İşte o yapamafığın konulardan önce konu anlatımlı çalışcaksın sonra hemen hiç beklemeden o konuyla ilgili test çözceksin .. Baktın yapıyosun hoop diğer konuya geçiceksin.yapanıyorsan yapamaıklarını hocana vs sorcaksın ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.