Şimdi Ara

Şu Balotelliyi takımda görmek isteyen var mi hala?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Totemler yapıldı çok istedik falan fıstık ama adamin gereksiz olduğunu Liverpool a da gram katkı sağlamadığıni herkes görüyor galiba. İyi ki gelmemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pandev yerine ben şuan da tercih ederim. Çok yetenekli oyuncu da yeteneği kullanacak kafa yok. 30 yaşında falan anca olgunlaşacak galiba.
  • çok abartılan bir futbolcu adamda fizik desen yok karakter desen yok oyun zekası desen yok .. hadi diyelim potansiyeli ile halleder o sorunları ortada bir potansiyelde yok işte zaten kafası fazla çalışmayan ilginç bi tip olduğu için bu kadar ilgi gördü yoksa bırak benzema yı burak bile etmez
  • sir balık kullanıcısına yanıt
    hocam bana yeteneğini nasıl anladığınızı açıklar mısınız bu adamı 4 farklı takımda izlemiş biri olarak pek bi yetenek göremedim ..
  • ileride top tutuyor, iyi servis yapıyor
    şu kadro süper ligi dağıtır bence

sneijder-balotelli-burak
    yasin-selçuk-melo
    olcan-semih-ched-sabri
    muslera

• Ben isterim Emenikeyle kapıştırırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

hocam bana yeteneğini nasıl anladığınızı açıklar mısınız bu adamı 4 farklı takımda izlemiş biri olarak pek bi yetenek göremedim ..

City de Milan da çok iyi maçları oldu hocam yapmayın. İstatistikleri de genelde iyidir dk/skor olarak hesapladığınızda. Ama mental olarak çok zayıf, çok sık saçmalıyor.
  • ben isterdim gelmesini

• Bu maça bakarsan ohooo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gslilerin futbol bilgisi sıfır nerdeyse yaw adam balotelliyi beğenmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

Bu gslilerin futbol bilgisi sıfır nerdeyse yaw adam balotelliyi beğenmiyor

Seni engin bilgilerinle başbaşa bırakıyorum kardeşim adam Liverpool a geldiğinden beri napmis araştır

• Sanki alabilcez

• quote:

çok abartılan bir futbolcu adamda fizik desen yok karakter desen yok oyun zekası desen yok .. hadi diyelim potansiyeli ile halleder o sorunları ortada bir potansiyelde yok işte zaten kafası fazla çalışmayan ilginç bi tip olduğu için bu kadar ilgi gördü yoksa bırak benzema yı burak bile etmez

Tam troll ya.4 farklı takımda izledim diyorsun 1.90 boyunda hayvan gibi güçlü adama fiziği yok demişsin.Beğenmediğin adam en kötü döneminde 20m euroya liverpool'a transfer olan bi futbolcu,Burak bile etmez demen çok hoş.

quote:

Almanya maçı gibi çok maçı var izlemeden görmeden fikir sahibisin.

Adamın tek sorunu kafasının başka yerlerde oluşu.Tek düşüncesi futbol olsa kendini geliştirmeye baksa şuan çok farklı yerlerde olurdu.Yeteneğini tartışmaya lüzum yok.

• Balotelli'yi beğenmiyorlar.

Hadi karakteri eleştirilebilir. Hele geçen haftaki Beşiktaş maçında penaltıdan attığı gol sonrası, sanki arka arkaya çalımlar atmış da sonra topu doksana takmış gibi sevinmesi sinir bozucuydu. Rakip takımlar için bizim ligde ikinci bir Melo etkisi yaratır bu hareketleriyle hem.

Ama futbolu, bizim lig için iş görür.
  • burak>balotelli
  • Ahlak yok bu bebede. Ne futbolcu olur ne kasaba bundan.
  • ben istiyorum

onun ait olduğu yer burası, bizim yanımız..
  • Beş para etmez, milletle kavga etmekten ligde mac oynayamaz

• Balotelliyi istemeyecek seviyede olduğumuzu düşünmüyorum bizim böyle bir düşünceye hakkımız yok varsa da başlamadan bitirin
  • Bence balotelli gsde oynar. Tam gs nin sistemi icin adam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.