Şimdi Ara

İŞ KOLU SEÇİMİ- DÜKKAN AÇMAK ( ÇALIŞMA SAATLERİ 8-5 OLAN)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çalışma saatlleri kurumsal şirketlerde ve devlet dairelerinde 8-5 bildiğiniz üzere , yaya ve araç trafiğinin olduğu cadde üzerinde kendime ait 20 m2 bir dükkanım var ancak sabah akşam 9-10 a kadar açık durmak yerine sabah 9 gibi açık akşam 7 gibi kapatabileceğim bir sektör arıyorum...

Uç bir örnek ancak mesela eczane ( pazar günleri tatil çalışma saatleri sabah 9 akşam 7...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 7 Mart 2015; 9:46:01 >

• Guncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dükkan sizin ise neden sektör değişikliğine gidiceksiniz ki istediğiniz zaman acın kapatın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

Dükkan sizin ise neden sektör değişikliğine gidiceksiniz ki istediğiniz zaman acın kapatın

Su anda kiraci var ancak sehir degistiriyor , baska tutmak isteyenler var ama ben birseyler yaparak degerlendirmek istiyorum kiraya vermek yerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    Aktar pc dükkanı kuyumcu telefoncu emlakcı gibi istediğiniz zaman acıp kapatırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

Aktar pc dükkanı kuyumcu telefoncu emlakcı gibi istediğiniz zaman acıp kapatırsınız

turkcell bayii düşünüyorum aslında ama tam karar vermiş değilim
  • turkcell bayi de akşam 9 10 a kadar açık. Sabah ta 9-10 gibi açılıyor.

Mevcut işinizde geliriniz iyiyse hiç macera aramayın derim. Şuan ne iş yapıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

turkcell bayi de akşam 9 10 a kadar açık. Sabah ta 9-10 gibi açılıyor.

Mevcut işinizde geliriniz iyiyse hiç macera aramayın derim. Şuan ne iş yapıyorsunuz ?

şu anda bir firmada çalışıyorum ancak yeterli değil benim için.... turkcell bayii çok zor işmiş araştırdım öğrendim o yüzden iptal oldu...Değişik sektörler için araştırıyorum hala
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.