Şimdi Ara

G2 mi ? iphone 5 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya g2 alacağım yada ikinci el i5 aslında i5 aklımda ama oyun oynayan biriyim telefonda g2 ekranı büyük özelliklerde fena değil sadece bu nedenden değil de. ama hala kararsızım siz kullananlardan bilgi alabilir miyim ?

• Ben nexus 5 i verio sıfır değişim cihazı aldım arada kalite farkı var g2 16 gb da kullanmıştım apple kaliteli baya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok oyun felan oynuyorsan g2

• G2 kullanıcısı olarak verdiğim parayı sonuna kadar hak eden iyi bir telefon. Oyun için de ideal ama son serilerde görülmeyen bir ekran sararma sorunu var ama garantiye yolladıgınız da ekran değişimi ücretsiz oluyor.
  • MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    Pişman oldunuz mu hiç ? aralarında çok fark var mı hız olarak ?
  • iphone 5 ten G2 ye geçmiştim i6 çıkana kadar 1 sene kullandım, i5 ten üstün bir telefon ekranıyla ve bataryasıyla, ha metal bir iphone 5 havası yok, plastik normal bir telefon yani. Gece kamerası hariç çok iyi telefondur. Ayrıca 3-5 ayda bir restore şart windows gibi şişiyor yavaşlıyor, yavaş hali bile hızlı sayılabilir bir çok telefona göre.
  • i5''ten G2'ye gectim cok memnunum oneririm.

• dostum. içimden geçeni söyliyeyim. g2 iphone 5 ten iyidir ama masaya koyduğunda kimse aaa bu g2ymiş demiyecek. iphone hakikaten cok havalı ve cok kullanışlı. ben hiç bir android telefona değişmem telefonumu şahsen senelerdir kullandım android. yok 1 sene sonra şişiyor. rami doluyor bilmem noluyor. iphone cok cok iyi. yerinde olsam 5 alirim ya da ikinci el 5s alirim. 5s g2yi tokaatlarr
  • G2 ip 5s den bile daha iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık konuşmak gerekirse ilk bir ay tarayıcıdan bazı dosyalar inmeyince falan canım sıkılmıştı ama sonra memnun kaldım batarya konusunda g2 çok önde ekran daha büyük oyun için daha iyi bence g2 ama iphone lada oynanıyor yani kamera karanlık olsun hava biraz kararsın g2 kasıyo gibi kamera sanki takılmalar oluyo ön kamera konusunda ise iphone bariz şekilde önde bence büyük ekran ve batarya istiyorsan g2 al ama iphone şimdiye kadar kullandığım tüm cihazlardan kalite hissi olarak iyiydi kg g2 nexus 5 samsung note3 kullandım son çıkanlardan htc m8 veya z2 düşün androidde derim ben nacizane fikrim ama arkadaşın dediği gibi g2 4-5 aya bi restore istiyo temizlik şart androide merak ettiğin bbişey olursa soranilirsin videoda çekmeye çalışırım merak ettiğin oyun uygulama varsa

• quote:

Orijinalden alıntı: OttomanEmpire86

dostum. içimden geçeni söyliyeyim. g2 iphone 5 ten iyidir ama masaya koyduğunda kimse aaa bu g2ymiş demiyecek. iphone hakikaten cok havalı ve cok kullanışlı. ben hiç bir android telefona değişmem telefonumu şahsen senelerdir kullandım android. yok 1 sene sonra şişiyor. rami doluyor bilmem noluyor. iphone cok cok iyi. yerinde olsam 5 alirim ya da ikinci el 5s alirim. 5s g2yi tokaatlarr

Aynı fikirdeyim ve ios donanıma binmiyor pek g2 kullanırken 2 gb ramde 600 mb kalıp şişiyordu bazen nexus 5 te şişme olmuyodu mesela o konuda

• MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    nexus 4ü vardı bi arkadaşın elime aldım nasıl donuyor cihaz görsen şaşırırsın. rami şişirmiş telefona uygulama üstüne uygulama yüklemiş batarya hızlandırıcı ram arttırıcı bilmem neler :D bi dünya :D telefon mahfolmuş anlıyacağın. android kullanan adamın androide bebek gibi bakması gerek. iosta buna gerek yok. yani nexusa bile saçmaladığınız zaman dondurtabilirsiniz ama iosta bu imkaansız gibi bişey. sadece benim gibi iphone 5 in ios 8 de ufak defek takılmaları oluyor onlarda yazılımsal artik 2 senelik cihaz :D emsalleri (s3) güncelleme bile almıyor ken.
  • OttomanEmpire86 kullanıcısına yanıt
    Valla ben memnun kaldım bu yaz türkçe siride gelir 6s çıktıktan bir iki ay sonrada 6s e geçerim Allahın izniyle türkçe desteği beni çok mutlu etti

• Anladım iphone almak daha mantıklı o zaman 2 sene götürse yeter 1.5-2 yıl
  • Tabiki iphone 5

• Şu önmeği vereyim ben sana kardeş benim telefonum sofordı aldığımda telefoncu şuanda 950 veriyo evimin yanında ama 16 gb g2 leri kendisi 750-800 e satıyo öyle düşün hani 1 senede bence g2 daha çok değer kaybeder eğer değiştirmeyi düşünüyosan ileriye yönelik

• Hocam ip5 iyi bir cihaz fakat her türlü g2 daha alınabilir bir telefon şuan için

• G2 diyorum ben

İphone 5 lerin ekranında sorun var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Malesef LG G2 ninde ekranında sorun var burn in dediğimiz yanma olayı ben açık konuşmak gerekirse alıp satarken piyasaya göre baktım nexus 5 vardı piyasası hiç yok verdim g2 aldım telefonculara satacaktım 16 gb g2 yi telefoncu zaten 800-850 ye satıyor ankarada pazarlık yapsak bi 50 daha kırılır sanırım g2 yide bi tanıdıktan sıfırıyla değişmiş iphone 5 bulup onunla takasladım benim nexusa evimin altındaki telefoncu 500 lira verdi g2 ye 600 veriyordu elimdeki değişim cihazı beyaz iphone 5 e 950 lira veriyor arkadaş 1-2 yıl demiş eğer 1 yıl kullanacaksan g2 zarara sokar seni bence birde türkçe siri gelirse malum halkımız reklamı sever piyasa artar yine diye düşünüyorum ben. ama batarya büyük ekranda film ve oyun olarak düşünüyorsanız G2 tercih edin ama ön kamera konusunda iphone g2 ye göre iyi ve g2 ana kamerası anlamadığım şekilde karanlıkla takılıyordu 2-3 arkadaşımla kıyasladım hepsi öyle sanırım birde çok müzik diniyorsanız iphone un kulaklık çıkış kalitesi g2 ye göre baya iyi bence

• 4 ay G2 kullanmış şu anda İphone 5 kullanan biri olarak söylüyorum kesinlikle kasa, uygulama kalitesi, stabilite bakımından iphone 5 diyorum. Ele çok iyi oturuyor tek elle kullanmak zorunda kalınca bunu anlıyorsun. Ben çok oyun sevmem telefondan film de izlemem...Bana yetiyor iphone 5..Şarz süresi bakımından başlarda memnundum G2 den ama program yüklemeye başlaynca akşama yetmez oldu. İphone 5 ile de yaklaşık aynı süreyi alıyorum. Bunlar benim görüşüm tabi katılmayan olabilir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.